آموزش زبان انگلیسی به کودکان معرفی بهترین روش های یادگیری بچه ها | zabannew

اپلیکیشن آموزش تلفظ زبان انگلیسی Say It، یکی از اپلیکیشن‌های مناسب برای تمرین مهارت تلفظ زبان انگلیسی است. این اپلیکیشن از روشی جالب برای آموزش تلفظ زبان انگلیسی استفاده می‌کند. ابتدا شما کلمه مورد نظر خود را از لیست کلمات این برنامه انتخاب می‌کنید و سپس به نحوه تلفظ آن کلمه گوش می‌دهید. ما در این مقاله به شما بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی برای لغات، گرامر، کودکان، تلفظ، مکالمه و فارسی زبانان را معرفی کرده ایم.

بنابراین تمام انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی که در ادامه معرفی می‌کنیم برای سطح متوسط و بالاتر مناسب هستند. استفاده از انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی برای هر سنی جذاب است. اما متناسب با هر سطح و سنی می‌توانید گروه مشخصی از انیمیشن های زبان انگلیسی را انتخاب کنید. شمردن شاید جزو مهم ترین کارهاییست که هر انسانی باید بلد باشد. یادگیری اعداد در زبان انگلیسی شاید برای شما که دوست دارید زبان انگلیسی را بهتر صحبت کنید خیلی اهمیت داشته باشد. آیا تا به حال به تاثیر اعداد در زبان و آموزش آن فکر کرده اید؟!

از چه منابعی برای یادگیری زبان انگلیسی از صفر باید استفاده کرد؟

اگر دنبال کتاب تست برای سنجش مهارت گرامری تان قبل از آزمون آیلتس یا تافل هستید کتاب زیر را دانلود کنید. این کتاب در قالب هزاران تست خود توانایی های گرامری شما را می سنجد. برای بهره گیری از PDF هایی که برایتان در ادامه مطلب قرار دادیم باید از نرم افزار Adobe Acrobat Reader  استفاده کنید.

  • این حد تقریباً همان دانستن زبان انگلیسی در حد دروس دبیرستان است.
  • گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که نرم‌افزار Vocabulary.com از یک دیکشنری هوشمندی بهره می‌برد که توضیحات خیلی خوبی داخل آن ارائه شده و مثال‌هایی از کاربرد کلمات در دنیای واقعی آورده شده است.
  • در این بخش به شما چند جمله انگلیسی نشان داده می‌شود و شما بعد از تلفظ آن‌ها، می‌توانید نتایج تعیین سطح تلفط خود را در انتها ببینید.
  • دوری یک ماهی چشم درشت و آبی‌رنگ است که حدود هر 10 ثانیه یک بار حافظه‌اش را از دست می‌دهد!

به‌جای آن، به‌زودی، ظاهراً جذاب‌ترین گزینه‌ی ما برای شروع رسیدن به اهدافمان است. انجام دادن روزانه 3 فعالیت داخل اپلیکیشن Lingokids رایگان است اما اگر بخواهید به همه‌ی دروس به صورت کامل دسترسی پیدا کنید، باید اشتراک ماهانه آن را خریداری نمایید. والدین می‌توانند با استفاده از بخشی که برای آن‌ها تعبیه شده است، روند پیشرفت کودکان خود را پیگیری کنند و تالار گفتمانی نیز برای اشتراک تجربیات و کمک گرفتن از دیگر والدین وجود دارد. این اپلیکیشن بر مبنای گیمیفیکیشن ساخته شده است و شما می‌توانید با جمع کردن امتیاز، با کاربرانی از سراسر دیدن صفحه اصلی دنیا رقابت کنید. اگر تجربه مطالعه هرکدام از این مجموعه‌ها را داشتید همینجا برای ما و مخاطبین انتشارات جنگل از نکات مثبت و منفی مجموعه‌ها بنویسید. ما در این مقاله به معرفی برخی از این مجموعه‌ها و ویژگی آن‌ها پرداختیم.

آماده‌اید اولین چراغ یادگیری زبان انگلیسی را سبز کنید؟ پس با ما در فروشگاه کتاب انتشارات جنگل همراه باشید. یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی تماشای انیمیشن های جذاب است. در این مقاله 20 انیمیشن فوق العاده برای تقویت زبان انگلیسی را معرفی کرده ایم. کلمات مربوط به احساسات و شخصیت افراد در زبان انگلیسی را به همراه ترجمه فارسی در این مقاله مطالعه کنید.

دوره آموزشی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان معرفی بهترین روش های یادگیری بچه ها | zabannew