آی سلکت استرالیا، مهاجرت به استرالیا-کمک مهاجرت

به گزارش رصدخانه مهاجرتی ایرانیان، تعـداد جمعیـت ایرانی‌ها در اسـترالیا در سـال 2020 میلادی، به 74 هـزار و 322 نفر می‌رسد. طبق جدید ترین رتبه‌بندی موسسه Passport Index؛ پاسپورت استرالیا در کنار پاسپورت انگلستان، رتبه ششم قدرتمندترین پاسپورت‌های دنیا را در اختیار دارد. اگر هنوز نمی‌دانید با کدام روش و به کجا مهاجرت کنید، راهنمایی‌تان می‌کنیم.

مثلا برای مسیر تحصیلی می بایست به دانشگاه بروید و ثبت نام خود را قطعی کنید و در کلاس ها شرکت نمایید. ما در موسسه بین‌المللی کاربین زیر نظر مستقیم وزارت کار ایران آماده خدمات‌گذاری به شما عزیزان هستیم. صفر تا صد کاریابی برای افراد در خارج از کشور مطابق دستور العمل‌های وزارت کار انجام می‌شود. با کاربین که متشکل از بهترین وکلای مهاجرت به استرالیا است، بدون کمترین دغدغه به این کشور مهاجرت کنید و از زیبایی‌ها و امکانات آن لذت ببرید. در بین تمامی مواردی که ذکر شد اما این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که باید در آن اززبان و تفکر شخص متقاضیاطلاعات کافی در این زمینه داده شود. این نوشته کاملا تخصصی است به صورتی که مامور ارزیابی کننده حتی بدون اینکه از کوچکترین توضیحاتی در این زمینه مطلع باشد بتواند سابقه کاری فرد مورد نظر را بشناسد.

پس از اینکه اقدامات لازم جهت مسیر انتخابی خود را آماده کردید می بایست برای ویزا استرالیا درخواست دهید. برای این امر حتما وقت سفارت بگیرید و تمامی مدارک مورد نیاز را آماده کنید. پس از مراجعه به سفارت و انجام مصاحبه می بایست منتظر نتیجه درخواست ویزای خود باشید.

  • برای این امر حتما وقت سفارت بگیرید و تمامی مدارک مورد نیاز را آماده کنید.
  • تا اینجا فهمیدیم که چگونه باید برایرشته و یا حرفه مورد نظر خود برای مهاجرت به استرالیااقدام کنید.
  • فرزندان این والدین باید اسپانسر والدین باشند و به نوعی آن‌ها را تأمین کنند.
  • امروزه، استرالیا در کنار کانادا و آمریکا به یکی از مقاصد اصلی مهاجرین تبدیل شده است.

ویزاهای ساب‌کلاس ۲۰۰، ۲۰۱، ۲۰۲، ۲۰۴ و ویزای بشردوستانه ۸۶۶ همگی از زیرمجموعه‌های ویزاهای پناهندگی استرالیا هستند. ویزای Working Holiday و Work And Holiday هردو ویزاهایی موقت هستند که به متقاضیان کمک می‌کنند تا بتوانند در ایام تعطیلات، در استرالیا به کار مشغول شوند. به طور کلی برای اخذ ویزای PR استرالیا حداقل به مجله خبری مهاجرت ۶۵ امتیاز نیاز دارید. طبق سرشماری سال ۲۰۲۱، آمار ایرانیان در استرالیا ۸۱ هزار و ۱۱۹ نفر است. حضور گسترده ایرانیان در این کشور باعث شده است تا مهاجرت به این کشور برای مهاجران جدید آسان‌تر شود؛ زیرا زندگی و کار در کنار این تعداد هم‌وطن اثر شوک‌های فرهنگی و روحی دور از وطن را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد.

سریع ترین راه مهاجرت به استرالیا

اگرچه فرصت‌های شغلی در این شهر چندان زیاد نیست، اما چشم‌انداز و امنیت شغلی بسیار بالایی دارد. مهاجران متخصص به ویژه در حوزه‌های مهندسی و تولید شانس بالایی برای استخدام در این شهر دارند. پایتخت سیاسی استرالیا و البته بهترین شهر برای زندگی خانوادگی بدون شک کانبرا است. علیرغم اهمیت سیاسی این شهر، جمعیت آن حدود 400 هزار نفر بوده و در واقع شهری کوچک است که با خیابان‌هایی درخت‌کاری شده خود شناخته می‌شود. هزینه مسکن در این شهر بسیار مقرون به صرفه بوده و از میانگین ملی پایین‌تر است.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای نامزدی و ازدواج