آی سلکت استرالیا، مهاجرت به استرالیا-کمک مهاجرت

فراموش نکنید که استرالیا به این دلیل اجازه مهاجرت را به شما می دهد که بتوانید وارد بازار کار استرالیا شده و در جهت پیشرفت صنعتی، علمی و اجتماعی آن کشور قدمی بردارید. بنا بر این اگر به این نتیجه برسندکه مهارت شما در زمینه ای می باشد که در حال حاضر متخصصین آن در خود استرالیا بی کار هسنتد، به شما اجازه اقامت و مهاجرت به استرالیا را نخواهند داد. فرزندانی که شهروندی یا اقامت دائم این کشور را دارند می‌توانند برای اقامت دائم یا موقت خانواده خود اقدام کنند.

فرزند در صورت اثبات وابستگی تا سن 23 سال روی پرونده پدر و مادر قرار می گیرد.

  • متقاضیان مهاجرت تحصیلی، شغلی، کارآفرینی و…باید مدارک مالی، حساب بانکی، سوابق تحصیلی، شغلی، مدارک هویتی، مدرک زبان، گواهی‌های فنی حرفه‌ای و دستاوردهای علمی و کاری بدست آمده‌ی خود، مدارک تمکن مالی و…
  • الزامی است که شغل متقاضیان جز مشاغلی محسوب شود که دولت استرالیا نیاز به نیروی کار داشته باشد.
  • به همین دلیل در این نوشتار به شرایط سرمایه گذاری در استرالیا خواهیم پرداخت.
  • لازم به ذکر است که هزینه درمان در بیمارستان‌های دولتی تحت این پوشش درمانی به صورت کاملا رایگان محاسبه می‌شود.
با خرید ملک در استرالیا می توانید اجازه اقامت در این کشور را دریافت کنید. خیر، ولی در صورت نداشتن حداقل نمره زبان، باید مبلغی به عنوان جریمه به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت شود. پارسی کانادا مفتخر است به‌عنوان یکی از برترین موسسات مهاجرتی، مشاوره مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار دهد. با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت می‌توانید منتظر تماس مشاوران ما باشید. قسمت چت و کامنت‌ها هم برای پرسش سوال‌های شما و ارتباط با ما در دسترس است. در ادامه مطلب مدرک زبان مورد نیاز استرالیا و مدارک مورد نیاز را هم بررسی می‌کنیم.

مدرک زبان مورد نیاز مهاجرت به استرالیا

زمانی که قرار است فردی با سرمایه نسبتا زیادی در یک کشور خارجی سرمایه‌گذاری کند، قطعا با نگرانی‌های زیادی همراه است. همچنین کشور مقصد نیز برای کنترل وضعیت اقتصادی و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی با چالش‌هایی دست و پنجه نرم می‌کند. به همین دلیل ویزاهای مختلفی برای سرمایه‌گذاران خارجی در نظر گرفته شده تا به این چالش‎ها و نگرانی‌ها پایان داده شود. بدون شک یکی از محبوب‌ترین راه‌هایی که برای مجله خبری مهاجرت استفاده می‌شود، مهاجرت از راه تحصیل است. در کشور استرالیا حدود 100 دانشگاه وجود دارد که تعدادی از آن‌ها در لیست 100 دانشگاه برتر از نظر رتبه‌بندی QS قرار گرفته‌اند. همین موضوع کافیست که وضعیت ایده‌آل کشور استرالیا برای تحصیلات آکادمیک را نشان می‌دهد.

📣 قوانین مهاجرت به استرالیا از طریق تولد فرزند

ارائه مدرک زبان انگلیسی به معنای برخورداری از مهارت کافی در زبان انگلیسی. بهترین شهر استرالیا برای کار و زندگی به بررسی موضوع مربوطه پرداخته است. البته هر یک از شیوه‌های مهاجرتی و ویزاها، به مدرک منحصر به فرد خود نیاز دارند.

اقامت استرالیا – مهاجرت به استرالیا