اقامت استرالیا مهاجرت به استرالیا ️ وکلای مهاجرت بین الملل IIL-کمک مهاجرت

معمولا ویزای ازدواج برای افرادی صادر می شود که می‌خواهند نامزد استرالیایی خود را بهتر بشناسند. فردی که این ویزا را می‌گیرد، فقط ۹ ماه وقت دارد که با فرد موردنظر ازدواج کند و در استرالیا بماند. برای دریافت ویزای ازدواج باید طرفین برای یک بار هم که شده همدیگر را از نزدیک ملاقات کرده باشند. مهاجرت به استرالیا اگر از طریق مسیر درستی طی شود، قطعا با موفقیت همراه خواهد بود.

مسیر اقامت دائم استرالیا

همچنین هزینه نگهداری از خودرو حدود 700 دلار استرالیا در سال بوده و برای سرویس دوره‌ای باید حداقل 300 دلار استرالیا بپردازید. دین رسمی مردم استرالیا مسیحیت است و به همین دلیل این کشور از نظر مذهبی شباهت‌های زیادی به سایر کشورهای مسیحی دنیا دارد. مردم استرالیا به پیشرفت‌های کشور خود بسیار افتخار می‌کنند، اما از طرف دیگر با دیگر انسان‌ها خودمانی یا فروتن هستند. به همین دلیل در هنگام مهاجرت به استرالیا نیازی نیست که خیلی نگران موضوعات نژادپرستانه باشید.

باید بدانیم که این ویزا جزو بهترین و ایده‌آل ترین ویزاهای کاری به‌حساب می‌آید این اقامت دائم این کشور برای شما به شکل مستقیم صادر می‌شود که با داشتن ویزا دیگر به هیچ فرد و یا ارگانی وابسته نخواهید بود. سریع‌ترین و بهترین راه مجله خبری مهاجرت برای هر شخص متناسب با شرایط وی متفاوت است. اما به طور کلی ویزای کارآفرینی و ویزای گلوبال تلنت استرالیا از سریع‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است. افرادی که به دلایل مذهبی، سیاسی، ناامنی، نژادی، ملیتی یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص در کشورهای محل اقامت شان زندگی کرده نمی‌توانند، واجد شرایط پناهندگی از طریق ویزای بشردوستانه در استرالیا می‌باشند.

این افراد می‌توانند اعضای خانواده خود را برای اقامت دایم به کشور استرالیا ببرند و پس از 5 سال با برآورده نمودن شرایط خاص، شهروند استرالیا شوند. دریافت ویزای ازدواج یا ویزای نامزدی کشور استرالیا از دیگر شیوه‌های مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شود. شریک شما در استرالیا، باید در تمام مدت‌زمان ویزای موقت نیازهای اولیه‌ی زندگی شمارا تأمین کند. مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل استرالیا برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند، منسب است.

تازه آن موقع با عمل انجام شده مواجه می شوید و می گویید حالا چی کار کنم؟ ما هم کاملا این احساس شما را درک می کنیم. ما می دانیم که اخذ اقامت یک کشور و داشتن اجازه مهاجرت به یک کشور تنها 30% از کل کارهایی می باشد که در ارتباط با مهاجرت انجام می گردد. این وظیفه ما می باشد که در آن زمان خاص نیز پشتیبان شما بوده و شما را در اموری از جمله پیدا کردن یک کار متناسب و پیدا کردن یک محل سکونت یاری نماییم.

در این قوانین سرمایه متقاضی به چند بخش مختلف تقسیم شده و هر بخش در قسمت خاصی از سیستم اقتصادی استرالیا سرمایه‌گذاری می‌شود. مانند ویزاهای کاری موقت استرالیا، در ویزاهای دائم نیز فقط دو ویزای 189 و 190 برای ایرانیان صادر خواهند شد. به همین دلیل اگر قصد دارید تا به صورت کاری در این کشور اقامت دائم داشته باشید، باید برای این دو ویزا درخواست بدهید. زمانی که کشور استرالیا کمبود شدیدی به نیروی کار متخصص دارد و اقتصاد یا صنعتش به چنین افرادی نیازمند است، شرایط ایده‌آلی برای مهاجرت کاری به این کشور به وجود می‌آید.

  • بدیهی است که هر یک از ساب کلاس‌ها برای فرد متقاضی شرایط متفاوتی را ایجاد می‌کنند.
  • در خاک استرالیا تنوع بالایی از مدارس و دانشگاه‌ها وجود دارد که از آخرین متدهای روز دنیا برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان استفاده می‌کنند.
  • ویزاهای نیروی کار ماهر عموما شیوه راحت‌تری برای مهاجرت به استرالیا هستند.
  • از طرفی دیگر توجه داشته باشید که کشور استرالیا به دلیل وسعت جغرافیایی خود، در برخی از مناطق کم‌ جمعیت و روستایی سرمایه‌گذاری بیشتری بر متقاضیان مهاجرت کاری می‌کند.
  • بر اساس رتبه بندی پایگاه معتبر اکونومیست در سال 2021 چهار شهر استرالیا در بین ده شهر برتر دنیا برای زندگی قرار گرفته اند‌.
  • ویزای ساب کلاس 820 اولین مرحله به سمت ویزای پارتنر دائمی (زیر کلاس 801) است.

مهاجرت از طریق تولد فرزند، ویزای والدین و ویزای ازدواج از دیگر روش‌های اخذ اقامت استرالیا است. طبیعتا بسیاری از متقاضیان جهت اقامت استرالیا تمایل دارند قبل از اقدام از هزینه های زندگی در استرالیا مطلع شوند. به همین دلیل بر آن شدیم تا شرحی از هزینه های زندگی در استرالیا را خدمتتان ارائه کنیم.

اما اگر علاقه‌مند هستید که از همان ابتدا اقامت دائم خود را دریافت کنید، ویزای 132 انتخاب مناسبی خواهد بود. با ویزای تحصیلی ۲۰ تا ۲۵ سال، با ویزای کاری ۲۵ تا ۳۲ و با ویزای سرمایه گذاری ۳۳ تا ۵۰ سال است. همان طور که ذکر شد، شرایط بالا برای تمامی روش های مهاجرت به استرالیا صادق است. مهاجرت به استرالیا و یا هر کشور دیگر کار چندان ساده ای نیست و شرایط و مراحل دیگری نیز دارد. دسته دیگری از شرایط ویژه برای ورود به استرالیا که به آن شرایط اختصاصی گفته می شود، بسته به نوع ویزا و روش مورد نظر متقاضی برای مهاجرت به این کشور با یکدیگر متفاوت هستند.

راه های مهاجرت خانوادگی به استرالیا

با این حال این شهر بارها به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی انتخاب شده و فرصت‌های شغلی بسیار زیاد آن سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می‌کند. همسران شهروندان استرالیایی و یا دارندگان اقامت دائم می‌توانند از طریق ویزای همسر (ساب کلس 820 و 801) به طور موقت و یا دائم در این کشور ساکن شوند. استرالیا همچون کانادا یک کشور مشروطه سلطنتی به شمار آمده که به عنوان یکی از کشورهای همسود زیر نظر خانواده سلطنتی انگلستان است. ملکه انگلستان فرماندار کل کشور را تعیین کرده و مجلس نمایندگان نیز نخست‌وزیر را مشخص می‌کنند.

برای دریافت ویزای ساب کلاس 476 استرالیا، باید شرایط زیر را داشته باشید: