اقامت استرالیا مهاجرت به استرالیا ️ وکلای مهاجرت بین الملل IIL-کمک مهاجرت

موقعیت جغرافیایی مناسب، ارتباط دوستانه و نزدیک با کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته، رشد و ثبات اقتصادی مداوم در طول سال‌های اخیر، استرالیا را به کشوری جذاب برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. با تدابیری که دولت این کشوربا جذب سرمایه‌گذاران برای رشد و توسعه خود اندیشیده، بسیاری از افراد واجد شرایط، راه سرمایه گذاری در استرالیا را پیش می‌گیرند تا سریع‌تر بتوانند اقامت آن را دریافت کنند. البته باید در نظر گرفت که عده زیادی از متقاضیان مهاجرت به استرالیا از مشاوره و خدمات وکیل مهاجرتی استفاده می کنند. این وکلای حقوقی هم هزینه های مجزایی را در فرآیند مهاجرت از افراد دریافت می کنند. افرادی که موفق به دریافت اقامت دائمی کشور استرالیا شده اند باید ۵ سال از اقامتشان گذشته باشد تا برای گرفتن پاسپورت این کشور اقدام کنند. اگر قصد مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا را دارید باید از جدیدترین قوانین مهاجرت به استرالیا در سال 2023 با خبر باشید.

Immigration to Australia | مهاجرت به استرالیا

از طرفی، فاکتورهایی مثل شرایط سنی، تحصیلات، سابقه کار، رشته و سابقه تحصیلی، سرمایه شخصی و بیزینس و … می‌توانند شرایط مجله خبری مهاجرتو دریافت ویزای این کشور را متفاوت کنند. دریافت اقامت استرالیا به صورت دائم برای متخصصین و افراد ماهری که حداقل ۲ سال برای یک اسپانسر کاری تایید شده در استرالیا کار کرده باشند امکان پذیر است. اقامت دائم استرالیا برای این دسته از افراد امتیاز بزرگی محسوب می شود. ✔️شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا در انواع روش های مهاجرتی متفاوت است. برخی از این شرایط دارا بودن تمکن مالی، داشتن ویزای استرالیا و یا محدودیت های سنی می باشد که این موارد به صورت جزئی در مقاله ارائه شده است.

تحصیل در استرالیا از بهترین فرصت‌هایی است که یک فرد می‎تواند در طول زندگی آکادمیک خود تجربه کند. منظور از اسپانسر شدن این است که از طرف یک کارفرما در استرالیا برای متقاضی درخواست شغلی رسمی ارسال بشود. ۲- مدارکی که در اثبات واجد شرایط بودن شما برای ویزای انتخابی موثر هستند. آنها هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه تقاضای شما حتما در چنین مدت زمانهایی برسی شده و پاسخ داده خواهد شد نداد ه اند. افرادی که ۳ سال پشت سر هم در آزمون شهروندی این کشور مردود شده‌اند باید ۲ سال صبر کنند و سپس برای آزمون مجدد اقدام کنند.

  • مبالغی که در بالا ذکر شدند، میانگین هزینه‌های سالیانه تحصیل در استرالیا هستند.
  • به همین دلیل تنها در صورتی پشیمانی از مهاجرت به استرالیا به وجود می‌آید که نسبت به روش‌های مهاجرت و شرایط این کشور آگاهی کافی نداشته باشید.
  • دسته دیگری از شرایط ویژه برای ورود به استرالیا که به آن شرایط اختصاصی گفته می شود، بسته به نوع ویزا و روش مورد نظر متقاضی برای مهاجرت به این کشور با یکدیگر متفاوت هستند.
  • به همین دلیل پس از ورود به خاک استرالیا و مدت کوتاهی زندگی در استرالیا با مشکلاتی مواجه می‌شوند که شاید آن‌ها از ادامه این مسیر منصرف کنند.

شرایط مهاجرت به استرالیا برای هر متقاضی می‌تواند کاملا منحصر به فرد باشد. بهتر است هر فردی بر اساس شرایطی که دارد، بهترین نوع ویزای خود را مشخص و با هدفگذاری روشن ، نقشه راه مهاجرتی خود را ترسیم کند. ویزای فرزند استرالیا مختص افرادی است که یکی از والدین آنها حق اقامت دائم یا شهروندی کشور استرالیا را دارد. افرادی که تابعیت یا اقامت دائم استرالیا را دارند میتوانند تحت شرایطی، برای والدین خود درخواست ویزای دائم کنند. استرالیا برای ورود پناهندگان و اقامت آن‌ها قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارد.

با اندکی دقت به اسامی این ساب کلاس‌ها می‌فهمید که هر کدام از آن‌ها برای چه متقاضیانی مناسب هستند. بدیهی است که هر یک از ساب کلاس‌ها برای فرد متقاضی شرایط متفاوتی را ایجاد می‌کنند. به همین دلیل برای اینکه همسرتان را بدون مشکل به استرالیا ببرید، وضعیت رابطه خود را با قوانین مربوط به هر ساب کلاس مورد بررسی دقیق قرار دهید.

سریع‌ترین راه مهاجرت به استرالیا