اقامت استرالیا مهاجرت به استرالیا ️ وکلای مهاجرت بین الملل IIL-کمک مهاجرت

برای مثال برای مهاجرت تحصیلی حداقل آیلتس 6.5 آکادمیک لازم است اما برای مهاجرت کاری آیلتس 5 یا 5.5 جنرال هم کفایت می‌کند. به طور کلی مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و سرمایه گذاری از بهترین و پر طرفدارترین روش های مهاجرت به استرالیا هستند. می‌تواند روند بررسی پرونده شما را سریع‌تر کرده و شانس اخذ ویزای استرالیا را بالا ببرد.

  • راه‌های مختلفی برای گرفتن ویزا وجود دارد و لازم است متناسب با شرایط مالی، سنی و سهولت کار یکی از روش‌ها را برای کسب ویزا و اقامت انتخاب کنید.
  • شهروند استرالیایی، مقیم دائم استرالیا یا شهروند نیوزلند واجد شرایط به عنوان حامی متقاضی ویزای ازدواج احتمالی (زیر کلاس 13) عمل می کند.
  • وکلای مهاجرت در مورد مهاجرت، شهروندی و امور تجاری، پناهندگی و فرایندهایی که از طریق آن افراد می توانند ویزای سفر، کار یا دانشجویی را دریافت کنند مشاوره و راهنمایی ارائه می کنند.
  • از جمله مهم‌ترین دلایل مهاجرت به استرالیا می‌توان به شرایط آب و هوایی، اقتصاد و فرهنگ قوی و مهاجرپذیر بودن آن اشاره کرد.
  • بنابراین افرادی که قصد استفاده از بیمه درمانی دولتی را دارند تنها می‌توانند به بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و متخصصین دولتی مراجعه کنند.
  • در این راستا، اگر بی‌گدار به آب بزنید ممکن است برای همیشه از مهاجرت به این کشور باز بمانید، پیشنهاد ما این است که برای پروسه پرونده خود از بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده کنید.

این ویزا برای افراد ماهر و متخصص از سمت دولت استرالیا در نظر گرفته شده است. برای این امر متقاضیان باید بتوانند application که نشان دهنده انگیزه، مهارت و علاقه کار در استرالیا را ارائه دهند که پس از تائید آن و از طریق مهارت، دعوتنامه ای برای آنان صادر می گردد. متقاضیان باید دقت داشته باشند که این ویزا مختص افرادی است که قصد دارند به صورت مستقل اقدام نمایند و مقرر نشده است که بتوانند از طرف خانواده، اقوام و یا از سمت کارفرمایان در استرالیا حمایت شوند. حائز اهمیت می باشد که متقاضیان برای ارسال فرم و در خواست خود به اداره مهاجرت استرالیا شرایط زیر را دارا باشند .

مهاجرت تحصیلی به استرالیا، راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا

اما به طور کلی می توان از ویزاهای کارآفرینی و گلوبال تلنت استرالیا از سریع ترین روش های مهاجرت به این کشور نام برد. در مسیر کارآفرینی در استرالیا متقاضی در صورتی که سرمایه مورد نیاز را داشته باشد و بتواند کسب و کاری سودآور در استرالیا تاسیس نماید، می تواند اقامت دائم استرالیا را در زمان مناسبی اخذ نماید. در صورتی که متقاضی در سطح بین المللی دارای شهرت می باشد، مسیر ویزای جهانی استعداد استرالیا برای متقاضی یکی از بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به استرالیا می باشد.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

در این روش یکی از طرفین باید شهروند یا مقیم دائم استرالیا را بوده و تمکن مالی برای خود و همسر را داشته باشد. در مجله خبری مهاجرت از طریق ازدواج صحت و قوی بودن رابطه دو طرف بررسی شده (صوری نباشد) و پس از تایید رابطه ازدواج در استرالیا اقامت ۴ ساله اعطا شده و پس از ۴ سال زندگی مشترک درخواست تابعیت کشور استرالیا را می دهند. مهاجرت به کشور استرالیا از طریق دریافت انواع ویزا و روش‌های مهاجرتی مختلف امکان‌پذیر است. اداره مهاجرت استرالیا در حال حاضر در سایت خود اعلام نموده است که حدود 12 تا 15 ماه طول خواهد کشید تا جواب اخذ اقامت را اعلام نماید، اما گاها این زمان کمتر و گاها بیشتر می شود.

کشور استرالیا جهت ارتقای سطح بین‌المللی خود در زمینه‌های فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی و همچنین ارزش‌آفرینی و نوآوری در صنایع مختلف، متخصصان و نخبگان سراسر دنیا را جذب می‌کند و در مقابل رفاه و امنیت آنان را تضمین می‌کند. در حالت کلی باید عنوان کرد که اگر شما به این مسیر توجه دارید یا باید براساس آیتم‌های مشخص شده امتیازی را جمع آوری کنید و یا یک کارفرما در استرالیا اسپانسر شما شود که مسیر راحت‌تری را دارید و یا یکی از اقوام شما در مناطق خاص مشخص شده اسپانسر شما شده و به شما در امتیازها کمک کند. این ویزا مربوط به افراد زیر ۱۸ سال است که هیچ کدام از والدینشان به دلایل مختلف مانند فوت، معلولیت ذهنی یا جسمی یا …، تونایی مراقبت از آنها را ندارند و احتیاج به خویشاوندشان در استرالیا دارند تا از آنها مراقبت کنند.

تنها یک درخواست برای ویزای شریک ضروری است که شامل ویزای موقت و ویزای اقامت دائم است. ویزای موقت برای شریک صادر می شود تا از کشور خود در خارج از کشور به استرالیا سفر کند و سپس می تواند وضعیت خود را به اقامت دائم تغییر دهد. متقاضیان این ویزا می بایست در رشته هایی نظیر کشاورزی، فناوری، ورزشی، هنری، پزشکی، تکنولوژی، در سطح جهانی مطرح و شناخته شده باشند و اثبات نمایند در 2 سال گذشته مشغول فعالیت بوده اند. متقاضی که قصد دارد برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا اقدام نماید می بایست ثابت نماید که حضورش در استرالیا سودمند خواهد بود و نقش موثری در استرالیا خواهد داشت.

در ابتدا شما باید اقامت دائم این کشور را داشته باشید، یعنی اگر شما اقامت موقت را دارید ابتدا باید آن را دائم کنید و سپس به دنبال شهروندی و یا همان سیتیزنی استرالیا باشید. اگر اقامت دائم را دارید باید 3 سال از 4 گذشته را در استرالیا زندگی کرده باشید. اما در ویزاهای خانوادگی چنین موضوعی وجود ندارد و یا در ویزاهای سرمایه گذاری باید کارشناسان دادگستری دارایی های شما را ارزیابی کنند و… در مجموع برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می کنیم هر مسیر را به صورت مجزا بررسی کنید توسط لینک های ارائه شده.

چه فرصتی از این بهتر تا صفر تا صد مهاجرت خود را به دست وکلای تراز اول مهاجرت به استرالیا بسپارید؛ وکلای کاربین با بیشترین نرخ موفقیت در پرونده‌های مهاجرتی، توانسته‌ایم بستری امن را برای شما ترتیب دهیم تا با صرف کمترین هزینه و وقت آرزوی شما را برآورده کنیم. استرالیا دارای هشتمین پاسپورت معتبر دنیا است و همین موضوع جایی برای شک در مورد مهاجرت به این کشور باقی نمی‌گذارد. دولت استرالیا برای جبران کسری نیروی انسانی ماهر در تمامی صنایع، دروازه‌های این کشور را به روی افراد حرفه‌ای، متعهد، و آزاده‌خواه باز کرده است. از طرف دیگر، این کشور نمی‌خواهد به هر قیمتی که شده آرامش و رفاه ساکنین این جزیره را برهم بزند. لذا، داشتن اطلاعات دقیق و به‌روز و همچنین استفاده از وکیل جهت مهاجرت به استرالیا، بسیار ضروری است.

این ویزا کم هزینه ترین راه مهاجرت به استرالیا محسوب میشود که امکان کار و تحصیل را برای متقاضی و اعضای خانواده اش فراهم میکند. دولت استرالیا در نظر دارد که برای بهبود شرایط بازار کار پس از شیوع ویروس کرونا، نیروی کار ماهر بیشتری را از این طریق جذب نماید … در این نوع ویزا شخص متخصص و ماهر می تواند به استرالیا سفر کند و در شغل مورد نظرش به اشتغال بپردازد.

سریع‌ترین راه مهاجرت به استرالیا چیست؟