اولین اتاق فرار فانتزی ایران 4 فیلم فانتزی پرطرفدار بازی فانتزی | allescape

شما به همراه 3 تا 7 نفر از دوستان خود مدت زمان 100 دقیقه برای نجات این زن از اجنه فرصت دارید. اگر به داستان ها و مجموعه های احساسی علاقه مند هستید، یا عاشق کتاب های رمان با موضوع توطئه، روابط عاشقانه، سرنوشت های تلخ و دشمنی های قدیمی هستید، این ژانر اتاق فرار تهران به شما پیشنهاد می شود. در این داستان ها بر خلاف ژانر وحشت، با سناریوی اقتباسی از زندگی واقعی مواجه هستید و به عنوان شخصیت اصلی داستان ها باید از مخمصه ای که در طول داستان برای شما پیش می آید خلاص شوید.

اتاق فرار آخرین امید

شاید فکر کنید که ژانر کارآگاهی و ژانر جنایی با هم فرقی ندارند؛ اما این دو ژانر در عین شباهت، تفاوت‌های زیادی با هم دارند. در ژانر کارآگاهی، شما مثل پوآرو یا خانم مارپل قرار است مثل یک کارآگاه کارکشته رفتار کنید؛ اما لزوما پرونده قتل و جنایت را حل نمی‌کنید. ممکن است ماجرا مربوط به یک سرقت علمی یا حتی یک ماجرای شهری باشد. داستان و سناریوی اسکیپ روم کاراگاهی سرشار از جزئیات مختلف بوده و فضاسازی و اتمسفر دقیقا مثل یک فیلم درست می‌شود. اتاق فرار جنایی، برای گروه‌هایی که دوست دارند ذهنشان را به چالش بکشند ساخته شده! در این اتاق فرارها شما در قالب یک کاراگاه یا پلیس فرو می‌روید و با کمک نشانه‌ها، راز یک پرونده قتل را حل می‌کنید.

رخ چهارم: یک اتاق فرار از چه ارکانی تشکیل شده است؟

به صورت کلی بازی اتاق فرار را می‌توان به چهار بخش مختلف تقسیم اتاق فرار تهران کرد. بنابراین هر بخش را به شما معرفی می‌کنیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید. مجموعه انیگما سعی کرده در این بازی شما را وارد یک رویا کند.

گاهی هم باید سرنخ‌های بی‌ربط را کنار هم بگذارید تا به یک پاسخ منطقی برسید. با توجه به سناریو، ممکن است سرنخ‌ها شما را به درب خروج برسانند. البته گاهی هم ممکن است وارد یک اتاق جدید شوید و در آنجا باید با معمای تازه‌ای رو به رو شوید. بعد از اینکه توانستید خودتان را پیدا کنید و متوجه شدید که در چه مکانی قرار گرفته‌اید، نوبت به یافتن سرنخ‌ها می‌رسد. برای یافتن سر نخ‌ها دقیقا باید همانند یک کاراگاه حرفه‌ای، به دنبال چیز‌های غیر معمول بگردید.

اتاق فرار دوگیان

کلی‌ترین تعریفی که می‌شود از این بازی ارائه کرد این است، اما اگر قصد دارید به‌صورت دقیق و جزئی با اسکیپ روم آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌دهیم که مقاله اسکیپ روم چیست را مطالعه کنید. از بین موضوعات رایج بین فیلم ها، معمولا فیلم هایی که مربوط به دنیاهای فانتزی و موضوعات غیر واقعی هستن؛ تقریبا برای همه جذابن و افراد تو هر سنی دوس دارن بشینن و فیلم های شاد تخیلی رو ببینن. این فیلم ها به دلیل درگیر کردن قوه تخیل، نشاط خاصی به همراه دارن که معمولا باب طبع همه میشه. فیلم هایی مثل جومانجی 1، 2 و 3 ، یا فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی و … که هر کدومشون به نحوی تو جان بخشی به این دنیاهای جذاب تخیلی نقش اساسی دارن.

  • سرانجام در سال ۲۰۱۱، برای اولین بار بازی اتاق فرار از ژاپن خارج شد و سر از سنگاپور در آورد.
  • یا چند دزد دریایی که برای یافتن گنجی گران‌بها، وارد غاری مخوف شده‌اید.
  • در نتیجه اعضای گروه باید به صورت موازی سرنخ‌های مختلف را دنبال کنند و در نهایت همه‌ی آنها را کنار هم بگذارند تا یک نتیجه منطقی بگیرند.
  • ایسر خط تولید سری Aspire را گسترش می‌دهد، نوت‌بوک‌های جدید و دسک‌تاپ‌های همه‌این‌یک را معرفی می‌کند.

اولین اتاق فرار فانتزی ایران 4 فیلم فانتزی پرطرفدار بازی فانتزی | allescape