بررسی کامل انواع روش‌های مهاجرت به کانادا گروه مهاجرتی طینت-کمک مهاجرت

اگر می خواهید از جزئیات روش های مهاجرت به کشور کانادا از جمله شرایط و هزینه ها به صورت به روز مطلع شوید، می توانید با کارشناسان و مشاورین نخبه ما در موسسه مهاجرتی اصطهباناتی تماس حاصل فرمایید. متقاضی برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق خود اشتغالی کانادا باید دارای تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی و اقامت در کانادا حداقل برای 6 ماه اول باشد. بر حسب این قانون، اگر نوزادی در خاک کانادا یا در حال عبور از خاک کانادا؛ حال حتی می‌خواهددر هواپیما، کشتی و… باشد متولد شود، آن نوزاد رسما شهروند کانادا مجله خبری مهاجرت محسوب شده و از کلیه حقوق شهروندی کشور کانادا بهره‌مند خواهد بود. لازم به ذکر است که تا به زمان حال که این مقاله نگارش شده، تنها 30 کشور در دنیا از قانون خاک پیروی کرده که کانادا و آمریکا به دلیل محبوبیت‌شان از نظر مهاجرت، در این لیست 30 تایی بسیار مورد توجه هستند. اما نکته توجه در این راستا آن است که به هیچ طریقی از این روش، شهروندی یا حتی اقامت به پدر یا مادر طفل تعلق نخواهد گرفت و برای اخذ اقامت یا شهروندی کانادا، والدین باید از دیگر روش‌ها (مانند دیگر روش‌های مذکور در این مقاله) استفاده نمایند.

مشاوره مهاجرتی

اگرچه دولت کانادا همواره از سرمایه‌گذاری خارجی استقبال می‌کند؛ در حال حاضر هیچ گزینه مهاجرتی مناسبی برای خرید ملک در این کشور وجود ندارد. در نتیجه، متقاضیان نمی‌توانند خرید املاک مسکونی، تجاری یا صنعتی را اساس مهاجرت خود به کانادا قرار دهند. با‌این‌حال، دارایی‌های اشخاص در کانادا، بازتابی از وابستگی آن‌ها به این کشور است؛ بنابراین خرید ملک، به داوطلبان کمک کند تا شرایط اخذ ویزا و اقامت خود را در فرآیند مهاجرت، تسهیل کنند. معیارهای انتخاب شامل تجربه، تحصیلات، سن، مهارت زبان و قابلیت وفق‌پذیری هستند. هزینهٔ درخواست مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی برای هر نفر، ۱۵۴۰ دلار و زمان بررسی درخواست ۲۴ ماه است.

  • برای اطلاع دقیق از هزینه ها می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید اما به طور کلی می توان گفت هزینه ثبت و راه اندازی شرکت در کانادا بیش 70 هزار دلار است.
  • برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان نیازی به داشتن جاب آفر یا سطح بالای زبان انگلیسی ندارید.
  • برای ورود به این سیستم هر دوره یا هرماه یک حداقل امتیاز تعیین می شود که متقاضیان در صورت کسب آن می توانند وارد سیستم اکسپرس اینتری و سپس مرحله دوم شوند و هرچه امتیاز بالاتر باشد احتمال قبول شدن پرونده و اخذ اقامت کانادا بیشتر می شود.
  • این موارد احتمال ساختگی بودن ازدواج را نشان می دهد و به همین دلیل همه چیز با دقت بررسی خواهد شد.
این برنامه دارای روش‌هایی برای نیروهای کار ماهر و کسانی که در نوا اسکوشیا از طریق اکسپرس اینتری تجربه کاری به دست آورد. کانادا کشوری است که سریع ترین راه های مهاجرتی را به متقاضیان مهاجرت به این کشور ارائه می دهد. اما بهترین راه مهاجرت به کانادا روشی است که بیشترین تطابق را با شرایط شما داشته باشد. هر روش مهاجرتی نیز مزایای خود را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا دارد.

شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا

دست اندرکاران هنر و ‌ورزش که دست کم ۲ سال از ۵ سال اخیر را خود اشتغال و یا در سطح ملی و بین المللی مطرح بوده اند شانس دریافت اقامت دائم کانادا را از این روش دارند. سلام، بله روش استارت آپ کانادا به اقامت دائم ختم میشه و مدرک تحصیلی حداقل لیسانس لازمه. افغان‌هایی که به دلیل وجود مشکلات سیاسی، مذهبی، عقیدتی و سایر مشکلات دیگر قصد مهاجرت به کانادا را دارند.

بعدازاینکه تمامی مراحل درخواست مهاجرت شما به کانادا تکمیل شد و موفق به دریافت ویزای خود شده‌اید. در اینجا قصد داریم به صورت مختصر مهم‌ترین اقدامات بعد از ورود به کانادا را بررسی نماییم. با اطلاع از جدیدترین قوانین و شرایط، شما را در این روند راهنمایی می‌کند. مشاور مهاجرتی کانادا با توجه به شرایط و مدارکتان، بهترین روش را به شما پیشنهاد داده و به شما در روند اخذ ویزا کمک می‌کند.