بهترین پادکست های فارسی برترین پادکستهای فارسی معروف و زیبا پلازا | mey

میثم زرگر پور و امید اخوان که پادکست 10 صبح را تولید و منتشر می‌کنند، دوستان صمیمی و قدیمی یکدیگر هستند، آن‌ها تلاش می‌کنند که در هر یک از اپیزودها گفتگویی کاملاً دوستانه و بداهه اما مفید داشته باشند. کتاب‌‌هایی مانند اثر مرکب، چرا ملت‌‌ها شکست می‌‌خورند؟ و… کتاب‌‌هایی است که در رادیو راه به شما معرفی می‌‌شود. به گفته خود آریا واحدی ایده و علت شکل گیری این پادکست از شنیدن پادکست چنل بی به وجود آمد و اشتیاق تولید سین جیم را مدیون آقای علی بندری است.

سلام،کنار این همه پادکست فارسی خوب که معرفی کردید،یادتون نره یه سری به پادکست آلبوم هم بزنید.. من هم جدیدا فید پادکست “کارنکن” رو راه انداختم و تا الان شش قسمت ازش منتشر شده (دم علی بندری گرم به خاطر پستهای آموزنده اش و کمکی که از طریق ایمیل بهم کرد). دایجست و استرینگ کست هم به نظرم کمک زیادی به ترویج علم میکنن و واقعا دمشون گرم. پادکست مترونوم تو هر اپیزود سراغ سرگذشت یه قطعه موسیقی میره. یه چیزی شبیه به پادکست کرن همه بجای تمرکز در موسیقی، درباره محتوا اون قطعه و داستان ساخته شدنش میگه.

پادکست چیروک

به همین دلیل، در این پادکست از موضوعات مختلفی همچون ادبیات، فلسفه، روانشناسی، اقتصاد، تاریخ، پزشکی، سینما و دیگر علوم استفاده می‌شود. مجتبی شکوری گوینده‌ی این پادکست که خود را یک معلم می‌داند با هنر قصه گویی خود، مفاهیم پیچیده و دشوار را به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. مهم‌ترین شاخصه‌ی او، سادگی در گفتار و استفاده از هنر قصه‌گویی‌اش برای بیان مفاهیم دشوار است. او در هر قسمت از رادیو راه، در مورد مسئله ی خاص صحبت می کند.

همراه ما باشید!

بهترین پادکست های فارسی برترین پادکستهای فارسی معروف و زیبا پلازا | mey رادیو دیو یکی از بهترین پادکست های فارسی است که در آن از ترکیب بهترین قطعه‌های ادبی، شعر و موسیقی بهرمند می‌شویم و به پاریس، مکزیک، آرژانتین، کردستان و سایر نقاط دنیا سفر می‌کنیم. وقتی صحبت از داستان و روایت می شود، چنل بی بدون شک در لیست بهترین پادکست ها قرار می گیرد. بیش از ۷۰۵ هزار بار سابسکرایب و ۱۶.۶ میلیون شنونده دلیل کافیست که شما هم پای روایت های این پادکست بنشینید. ماجراهای روایت شده در این پادکست همه واقعی هستند و برای کسی در جایی از این دنیا اتفاق افتاده اند.

این مجموعه با گویندگی مجتبی شکوری و کارگردانی صوتی محسن رحمانی در حال انتشار پادکست برای دوچرخه سواری است. امروزه بسیاری از افراد با توجه به مشکلات و مشغله‌های فراوان، امکان مطالعه و خواندن کتاب‌‌ در زمینه‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی، فرهنگی و… را ندارند. بنابراین یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای آگاهی از موضوعات مختلف، گوش‌دادن به پادکست‌ها هنگام رانندگی، آشپزی و به طور کلی اوقات فراغت است. در این مقاله می‌خواهیم شما را با مفهوم پادکست و بهترین پادکست‌ فارسی آشنا کنیم.

  • گاهی اوقات مسائل و یا عواملی وجود دارند که ما را از نزدیک‌ترین افرادمان دور می‌کند، قسمت بد ماجرا آن است که ما و یا طرف مقابلمان نمی‌توانیم آن عامل جداشونده و یا دور کننده را کنار بگذاریم.
  • این موضوع تا جایی پیش رفته است که حتی برخی برنامه‌های تلویزیونی نیز محتوای برنامه‌های خود را بصورت پادکست نیز منتشر می‌کنند.
  • فضای پادکست رادیو دال مکالمه‌محور است و در هر قسمت سعی می‌کنند با گفتگویی صمیمی و پر هیجان با مهمان برنامه، تجربه‌های زندگی در کشورهای مختلف جهان و چالش‌های موجود را مورد بررسی قرار دهند.
  • سرزمین‌هایی که اغلب کمتر درباره آن‌ها صحبت کرده‌اند و ماجراهای شنیدنی در گوشه گوشه آن پنهان شده است.
  • باشد که در وبسایت‌های مختلفی منتشر می‌شود و کاربران می‌توانند با عضویت در آن‌ها قسمت‌های مختلف پادکست‌های مورد علاقه‌ی خود را دریافت کنند.