تمام راه های مهاجرت به کانادااخذ اقامت کانادا تضمینی-کمک مهاجرت

سلام بله در صورتیکه مدارک شما تایید شده و قابل معادل سازی با مدارک کانادایی باشد. یافتن یک وکیل یا مشاور مهاجرتی قابل اطمینان و مشورت با او، می‌تواند یک روش مطمئن باشد. این روش بسیار سریع‌تر از روش قبلی بوده احتمال خطا در آن به میزان قابل توجهی کمتر است. افراد، خودشان در سایت‌ها و منابع مورد اعتماد جستجو کرده و با توجه به اطلاعات بدست آمده، روش متناسب را پیدا کنند.

در این مقاله کوشیده‌ایم تا به پرسش‌های شما در زمینه مهاجرت به کانادا پاسخ داده و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. ما در گروه مهاجرتی ادب، با بهره‌مندی از کادری مجرب و متخصص می‌توانیم پاسخگوی سوالات شما در این مسیر بوده و فرآیند اخذ اقامت را ساده‌تر از هر زمان دیگری به انجام برسانیم. این مجموعه خدماتی چون اخذ انواع ویزا و اقامت دائم در کانادا و دیگر کشورهای جهان مانند استرالیا و قبرس را ارائه می‌دهد. در این روش مهاجرت پس از انتخاب کردن نوع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری از طریق برنامه فدرال، برنامه استانی کبک، برنامه PNP و کارآفرینی)، عواملی چون تمکن مالی، میزان سرمایه و رزومه متقاضی، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. برای کم کردن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می‌شود از موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و با اطلاعات دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید.

لازم به ذکر است که داشتن درخواست کاری از سوی یک کارفرما در کانادا می‌تواند امتیاز مثبتی برای این نوع مهاجرت و در نهایت دریافت اقامت دائم کانادا به حساب بیاید. مجله خبری مهاجرت آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس در این راه قدم بردارید. در این مقاله سعی داریم راه‌های اقامت دائم کانادا را بررسی نموده و در نهایت بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ را معرفی نماییم.

برنامه‌های مهاجرتی استانی کانادا

برای مهاجرت به کانادا می بایست از طریق سیستم‌امتیاز بندی اکسپرس انتری اپلای کنید . مهاجرت به کانادا به عنوان یکی از محبوب ترین مقصدهای مهاجرت در جهان می تواند آینده روشنی را برایتان رقم زده و هر آنچه را که از زندگی در یک کشور پیشرفته می خواهید در اختیارتان قرار دهد. ویزای توریستی کانادا می تواند برای یکبار ورود یا برای چند بار ورود به کانادا صادر شود.

نتیجه گیری مهاجرت به کانادا

اولین شرط مهاجرت به کشور کانادا از طریق خرید بیزینس تجاری اخذ ویزای کار Work Permit است. متقاضی با دارا بودن مجوز کار کانادا می تواند شرایط لازم برای خرید یک کسب و کار تجاری فعال را در این کشور فراهم کند. متقاضی پس از اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا از نوع خرید بیزنس و راه اندازی و اجرای کسب و کار تجاری می تواند برای اخذ مجوز اقامت دائم کانادا درخواست دهد. پس از ورود به کانادا با توجه به برنامه مهاجرتی انتخابی خود، شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم کانادا را کسب کنید و سپس از طریق یکی از روش‌های استانی یا فدرال برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. این نوع ویزا تنها در صورتی صادر می شود که شما در یکی از دانشگاه ها، کالج ها یا مراکز آموزشی تایید شده در کانادا، پذیرش گرفته باشید.

ویدیو آموزشی مهاجرت به کانادا از روش برنامه های استانی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید! دولت و اداره مهاجرت کانادا در سال 2013 برای توسعه برنامه تجارت ماهر فدرال دست به دست هم دادند. توجه داشته باشید برای کار در کانادا نیاز به SIN یا Social Insurance Number دارید که یک کد 9 رقمی است و می‌بایستی در فرودگاه یا مراکز Service Canada دریافت شود. ولی اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل و عدم بازگشت به ایران برای یک بازه زمانی چند ساله را دارید بهتر است مدرک تحصیلی خود را آزادسازی نموده و همراه خود به کانادا بیاورید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ، این مقاله را مطالعه کنید. البته نمره زبان انگلیسی بستگی به مقطع تحصیلی، رشته و دانشگاه داشته و می‌تواند تا 7.5 افزایش یابد.

این ویزا یک‌بار ورود است و با آن می‌توانید تا 6 ماه در کانادا بمانید. در صورت خروج از کانادا و تمایل به ورود مجدد، باید برای صدور یک ویزای جدید درخواست دهید. مهم‌ترین تفاوت بین اسکیل ترید و اسکیل ورکر این است که اسکیل ترید وابسته به مشاغل فنی حرفه‌ای مثل نجاری، جوشکاری، برق خودرو، مشاغل تعمیراتی و…است. ولی اسکیل ورکر به مشاغل فنی مثل مهندس برق، مهندس مکانیک،مهندسی پلیمر و.. هدف از برنامه PGWP این است که به دانشجویان بین‌المللی اجازه دهد تا تجربه کاری کانادایی را به دست آورند.

آیا اطلاعات بیشتری در این رابطه نیاز دارید ؟

واضح است که دانستن این نکات مهم در خصوص مهاجرت به کانادا، روند مهاجرتی شما را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند. بعدازاینکه تمامی مراحل درخواست مهاجرت شما به کانادا تکمیل شد و موفق به دریافت ویزای خود شده‌اید. در اینجا قصد داریم به صورت مختصر مهم‌ترین اقدامات بعد از ورود به کانادا را بررسی نماییم.

  • گرچه دارا بودن مدرک زبان موجب افزایش امتیاز متقاضی و افزایش احتمال اخذ مجوز اقامت کانادا می شود.
  • متقاضی نباید مدت زمان کوتاهی قبل از ارائه درخواست برای اخذ اقامت دائم کانادا با شهروند کانادا آشنا شده باشد.
  • شوید و برنامه مهاجرتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و اکانت آنلاین بسازید.
  • استارتاپ هم جزو برنامه‌های کار آفرینی محسوب می‌شود اما در این روش متقاضی، سرمایه لازم را از سازمان‌های حامی استارتاپ در کانادا دریافت می‌کند.