درخواست پناهندگی به استرالیا از کشور محل اقامت-کمک مهاجرت

از میان این ۱۰۵ کشور می‌توان به بریتانیا، آمریکا، سوئیس، هلند، آلمان، نروژ و ایتالیا اشاره کرد. فرم هوشمند ویزا موندیال امتیاز شما را می‌شمارد، سپس کارشناسان ما شرایط شما را بررسی میکنند. نوع دیگری از شرکت‌هایی که می‌توانید در آلمان تاسیس کنید، شرکت سهامی است. امکان ثبت شرکت‌هایی دیگری مانند شعبه یک شرکت اصلی خارج از آلمان نیز در آلمان وجود دارد که شرایط و ضوابط خود را دارد.

هنگامی که روش تحصیلی را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب می‌کنید، در هنگام تحصیل کارهای گوناگونی مانند صندوق‌داری، رانندگی در سرویس‌های تاکسی اینترنتی، خدمات رستوران، فروشندگی و… به شکل پاره وقت در دسترس هستند. پس از پایان تحصیلات نیز با توجه به رشته مورد نظر وارد مشاغل با سطح درآمد بیشتری می‌شوید. بدیهی است که سایر روش‌های مهاجرتی مانند مهاجرت کاری یا سرمایه‌گذاری شرایط بهتری از نظر وضعیت شغلی دارند. برخلاف کشورهای کانادا و آمریکا که برای صدور ویزای سرمایه‌گذاری زمان زیادی نیاز دارند، برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری زمان زیادی نیاز نخواهید داشت.

اما درکل، همه آنهایی که تصمیم به ترک دیار می‌گیرند هدف نهایی‌شان ساخت آینده بهتر برای خود و فرزندانشان است. برند IIL از دل اریکه عدل متولد شد تا متمرکز و متخصص ، نیازهای مهاجرتی هموطنان را در محیط بین المللی پاسخگو باشد. کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه مهاجرتی آی سِلِکت استرالیا می باشد. شماره بیزنسی استرالیا یا ABN یک شماره 11 رقمی یونیک است که توسط اداره مالیات استرالیا به شما داده میشود و بوسیله آن بیزی… مراقب باشید مشاوری که انتخاب می نمایید از همه این لیستها و شرایط اقدام از طریق هر کدام از حرفه های موجود در آنها سر در بیاورد.

روش دیگری برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا از طریق تراکنش مالی بیزینس فرد وجود دارد که از بهترین روش های اخذ اقامت استرالیا می باشد. دلیل این امر این می باشد که در این روش سرمایه گذار از ابتدا اقامت دائم این کشور را دریافت می کند و از ابتدا نیز نیازی به سرمایه گذاری نخواهد داشت و هیچ شرط حضوری نیز در این روش وجود ندارد. این ویزا برای افرادی است که قصد دارند برای یکی از استان های کشور استرالیا اقدام کنند. البته باید به این موضوع اشاره داشت که کسب این ویزا بر اساس امتیاز بندی می باشد و به محض آنکه متقاضیان بتوانند امتیازات لازم را به دست آورند و بتوانند اسپانسر دریافت کنند وارد نوبت دهی جهت دریافت دعوتنامه خواهند شد. افرادی که بتوانند نامینیت استانی دریافت کنند، 5 امتیاز به امتیازات آنان اضافه خواهد شد که معمولا ایالات مد نظر از متقاضیان تعهدی مبنی بر حضور دو ساله در آن ایالت را خواهند گرفت. امتیازات این ویزا برا اساس سن، ارائه مدرک زبان انگلیسی، سابقه کار و مدرک تحصیلی سنجیده خواهد شد.

تنها یک درخواست برای ویزای شریک ضروری است که شامل ویزای موقت و ویزای اقامت دائم است. ویزای موقت برای شریک صادر می شود تا از کشور خود در خارج از کشور به استرالیا سفر کند و سپس می تواند وضعیت خود را به اقامت دائم تغییر دهد. باید توجه داشته باشید که شانس موفقیت در دریافت اقامت استرالیا بسیار پایین است. به طوری که در سال‌های گذشته فقط حدود 20 درصد از درخواست‌های پناهندگی در استرالیا موفق آمیز بوده که رقم ناچیزی محسوب می‌شود.

شرایط اولیه برای شروع مراحل مهاجرت به استرالیا

آماده سازی، ترجمه و ارائه مدارک به سفارت استرالیا جزو حساس ترین مراحل مهاجرت به این کشور به شمار می رود. وجود هر گونه نقص در مدارک و یا جعلی بودن آن ها می تواند عواقب ریجکت ویزا و یا برخورد قانونی را برای فرد به همراه داشته باشد. لذا لیست مهم ترین مدارکی که فرد باید از آن ها اطلاع داشته باشد در جدول زیر آورده شده است. علاوه بر مبالغ گفته شده، هزینه زندگی و تامین یک محل اقامت از مهم ترین و سنگین ترین هزینه های مهاجرت به استرالیا به شمار می روند. این مبالغ در شهرهای مختلف استرالیا متفاوت است، اما به طور کلی می توان گفت که استرالیا به عنوان یک کشور گران شناخته می شود. هزینه ماهانه زندگی هر نفر در استرالیا به طور میانگین 1442 دلار استرالیا است که باید هزینه اجاره آپارتمان که حدود 2000 دلار استرالیا است را نیز به آن افزود.

  • سرمایه گذاری در کشوری که به عنوان اولین اقتصاد بزرگ دنیا شناخته شده ،قطعاً پیشرفت ها و منافع زیادی را برای سرمایه گذاران به همراه خواهد داشت.
  • مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده و ازدواج برای مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده و ازدواج باید خانواده و یا پارتنر شما اقامت دائم این کشور را داشته باشد و شما باید ثابت کنید که رابطه شما و پارتنرتان واقعی است.
  • این ویزا مربوط به افراد زیر ۱۸ سال است که هیچ کدام از والدینشان به دلایل مختلف مانند فوت، معلولیت ذهنی یا جسمی یا …، تونایی مراقبت از آنها را ندارند و احتیاج به خویشاوندشان در استرالیا دارند تا از آنها مراقبت کنند.
  • اول از همه باید بگوییم که هیچ راه مستقیمی برای دریافت حق شهروندی استرالیا با استفاده از سرمایه‌گذاری وجود ندارد.
  • بر اساس آخرین آمار، ۵۲ درصد از مردم استرالیا مسیحی، ۳۰ درصد بدون دین و ۲۸درصد مابقی، پیرو ادیان دیگر هستند.
بعد از پایان تحصیل اقامت موقت استرالیا ، بین ۲ تا ۴ سال بعد از تحصیل فارغ التحصیلان می‌توانند بعد از دریافت مدرک خود در استرالیا حضورداشته باشند و این موقعیت را داشته باشند که شرایط خود را برای دریافت سایر انواع ویزای استرالیا بهبود بخشند. به‌طورکلی روش‌های متعددی برای مهاجرت به استرالیا و اقامت در این کشور وجود دارد. مهم‌ترین دلایل پذیرش مهاجرین در استرالیا در سال‌های اخیر؛ کاهش نرخ رشد جمعیت، کمبود نیروی متخصص در بازار کار و افزایش نرخ پیری جمعیت در این کشور است. روش‌های مهاجرت به استرالیا تقریباً متنوع است و به‌عنوان یکی از کشورهای مهاجرپذیر، ویزاهای مختلفی را در حوزه‌های کاری، سرمایه‌گذاری ، تحصیلی و … صادر می‌کند.

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

انجام موفقیت آمیز این مرحله در نتایج باقی مراحل این کار تاثیر بسزایی دارد. پس تمامی سعی و تلاش خود را باید به کار گیرید تا بهترین موقعیت و تخصص را جهت اقدام انتخاب نموده و مراحل تهیه مدارک را مو به مو بر طبق موازین خواسته شده توسط اداره مهاجرت استرالیا ارزش نهاده و انجام دهید. اگر مهندس هستید حتما مجله خبری مهاجرت CDR خود را به بهترین وجه آماده نمایید، اگر فنی حرفه ای هستید تهیه یک گواهی اشتغال کیفی را حتما مد نظر قرار دهید، افراد دیگر هم هر کدام باید موازین مرتبط با حرفه خود را رعایت نمایند. در این زمانها داشتن مشاور می تواند روند کاری شما را تسریع نموده و از وقوع اشتباهات غیر قابل جبران جلوگیری نماید.