درخواست پناهندگی به استرالیا از کشور محل اقامت-کمک مهاجرت

از طرف دیگر هزینه تحصیل در کانادا به مراتب کمتر از استرالیا بوده و تحصیل در کالج نیز محبوبیت زیادی دارد زیرا به دانشجویان کمک می‌کند با مهارت‌های عملی رشته خود بیشتر آشنا شده و بتوانند به سرعت جذب بازار کار شوند. هر دو کشور در زمینه اخذ ویزای تحصیلی سخت‌گیری کمتری از خود نشان می‌دهند، با این حال فرآیند اخذ ویزای تحصیلی کانادا آسان‌تر از استرالیا است. به خصوص که در مسیر مورد بحث تفاوت‌های بسیار و واضحی در زمینه سطح اعتبار مدرک تحصیلی اخذ شده از ایران و در نتیجه زیر سوال رفتن تخصص و تحصیل شخص وجود دارد.

از دیگر روش‌های گرفتن اقامت موقت و دائم در این کشور ازدواج با شهروند استرالیایی یا دارندگان اقامت دائم در این کشور می­باشد. در روشسرمایه‌گذاری ویژهمیزان دارایی متقاضی و شریک زندگی۵ میلیون دلار استرالیادر دو سال اخیر باشد. در روشسرمایه‌گذاری معمولیمیزان دارایی متقاضی و شریک زندگی۲.۵ میلیون دلار استرالیادر دو سال اخیر باشد. در نتیجه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مهاجرت کشور استرالیا خواهد بود.

  • یکی از راحت ترین راه های مهاجرت به استرالیا اخذ ویزای تحصیلی استرالیا میباشد.
  • امکان ثبت شرکت‌هایی دیگری مانند شعبه یک شرکت اصلی خارج از آلمان نیز در آلمان وجود دارد که شرایط و ضوابط خود را دارد.
  • برای مثال برای مهاجرت تحصیلی حداقل آیلتس 6.5 آکادمیک لازم است اما برای مهاجرت کاری آیلتس 5 یا 5.5 جنرال هم کفایت می‌کند.

به عنوان مثال، سند ازدواج برای متاهلان، کارت واکسن و غیره نیز می تواند در لیست مدارک لازم برای ارائه به سفارت استرالیا ذکر شود. لازم به ذکر است که این مدارک باید همگی به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و بدون وجود هیچ گونه مغایرتی به سفارت تحویل داده شود. در رابطه با مدارک لازم برای مجله خبری مهاجرت باید گفت عمده این مدارک مرتبط با شرایط و مستندات لازم برای درخواست ویزا هستند.

دفتر مهاجراتی به استرالیا

اگر با ویزای کارگری به استرالیا می آیید، اعضای خانواده تحت تکفل شما واجد شرایط پیوستن به شما با ویزای وابسته هستند. اگر با ویزای کار موقت به استرالیا می آیید، فقط همسر یا شریک زندگی شما و هر فرزند مجرد زیر 18 سال واجد شرایط دریافت ویزای خانواده وابسته هستند. اگر با ویزای کاری مهاجر یا تجاری به استرالیا می آیید، هر یک از اعضای خانواده تحت تکفل یعنی همسر، فرزندان زیر 25 سال و بستگان وابسته سالخورده مانند پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ می توانند به شما بپیوندند. پس از طی نمودن تمامی مراحل مهاجرت به استرالیا، حال می بایست برای سفر آماده شوید و به این کشور وارد شوید.

متقاضیان مهاجرت از این روش که احتیاجی به داشتن کارفرما هم ندارد، می‌توانند از طریق ویزای ۱۸۹ استرالیا،ویزای ۱۹۰ استرالیایاویزای ۴۹۱ استرالیااقدام نمایند. این سه روش برای متقاضیانی است که به دنبال اخذ اقامت دائم استرالیا برای خود و خانواده خود باشند. باید بدانید که شرایط اولیه مانند 18 سال تمام سن فرد اسپانسر و توانایی حمایت مالی برای ساب کلاس 143 وجود دارد.

دریافت اقامت استرالیا از طریق پناهندگی

سیستم کاری استرالیا برای پذیرش درخواست ویزای کار،از سیستمی به نام Skillselect استفاده می‌کند که بر اساس معیارهایی مثل تحصیلات، سن، سابقه کاری و سطح زبان و … به فرد متقاضی امتیاز داده می‌شود. متقاضیان برای دریافت ویزا باید حداقل 60 امتیاز کسب کنند و مجوز اقامت کاری استرالیا را دریافت نمایند. به طور کلی مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و سرمایه گذاری از بهترین و پر طرفدارترین روش های مهاجرت به استرالیا هستند. در هر روش مهاجرتی به استرالیا، به طور متوسط و کلی با 2 الی 3 سال کار کردن می‌توان برای اقامت دائم این کشور اقدام نمود و پس از 5 سال نیز به پاسپورت و شهروندی استرالیا دست پیدا کرد.