درخواست پناهندگی به استرالیا از کشور محل اقامت-کمک مهاجرت

برای کارآفرینی در استرالیا متقاضی در صورتی که سرمایه مورد نیاز را داشته باشد و بتواند کسب و کاری سودآور در استرالیا تأسیس کند، می‌تواند اقامت دائم این کشور را نیز دریافت نمایید. در صورتی که فرد متقاضی دارای شهرت بین ‌المللی در زمینه خاصی باشد، مسیر ویزای گلوبال تلنت برای وی بهترین و سریع‌ترین راه دریافت اقامت است. هزینه مهاجرت به کشور استرالیا و دریافت تابعیت این کشور در روشهای مختلف متفاوت می باشد. توجه داشته باشید پس از این مرحله شما باید 3 سال دیگر در کشور استرالیا الزامات قانونی را رعایت فرمایید تا بتوانید به تابعیت و پاسپورت این کشور دست یابید. در روش کاری نیز فرد متقاضی باید پس از 4 سال کار و پرداخت بیمه و مالیات به اقامت دائم رسیده و پس از 6 سال رعایت موازین و قوانین در محیط این کشور می تواند برای دریافت پاسپورت درخواست دهد.

مهاجرین سرمایه‌گذار نیز می‌توانند از این اقتصاد پایدار برای رشد سرمایه خود استفاده کنند. بخش اول که بزرگترین قسمت است و 50 درصد از سرمایه کلی متقاضی را تشکیل می‌دهد، باید به صورت متوازن در استرالیا سرمایه‌گذاری شود. در بخش دوم که 30 درصد از سرمایه اولیه فرد قرار می‌گیرد، شرکت‌های کوچک و تازه تاسیس استرالیایی سهم خواهند داشت. در 20 درصد باقی نیز باید سرمایه خود را برای سرمایه‌گذاری‌های پر ریسک آماده کنید. اما یک نکته مثبت در خصوص ساب کلاس 190 وجود دارد که یک ایالت می‌تواند 5 امتیاز به شما کمک کند؛ اما در عوض شما موظف خواهید بود به مدت 2 سال در آنجا زندگی و کار کنید. به همین دلیل نیز شرایط آن نسبت به سایر انواع ویزای مهارتی ساده‌تر است.

آب و هوای این منطقه نسبت به دیگر مناطق استرالیا خنک‌تر بوده و سبک زندگی آرامی دارد. رنج وسیعی از خانه‌های مسکونی در هوبارت وجود دارد که برخی از آن‌ها ارزان و مقرون به صرفه بوده و حومه‌های اطراف رودخانه آن برای زندگی خانوادگی بسیار مناسب هستند. به طور مثال کینگزتون اخیرا به عنوان بهترین محل زندگی خانوادگی در استرالیا انتخاب شده است. اگرچه فرصت‌های شغلی در این شهر چندان زیاد نیست، اما چشم‌انداز و امنیت شغلی بسیار بالایی دارد. مهاجران متخصص به ویژه در حوزه‌های مهندسی و تولید شانس بالایی برای استخدام در این شهر دارند. شهر ملبورن برای تنوع فرهنگی خود مشهور بوده و به عنوان پایتخت فرهنگی استرالیا نیز شناخته می‌شود.

ملبورن شهر فستیوال‌های هنری، ورزش‌های گوناگون، موزه‌های بسیار زیبا و دیدنی‌های بی‌شمار است. مهاجران از سراسر جهان با سبک زندگی‌های مختلف به این شهر آمده و فضایی پویا و جذاب را رقم زده‌اند. در مناطق جنوبی، آب و هوای ملبورن پیشبینی‌ناپذیر و متغیر می‌شود تا جایی که ممکن است هر چهار فصل را در یک روز تجربه کنید.

پس از تکمیل مدارک و ارسال درخواست نیز ویزای 5 ساله برای والدین وی صادر خواهد شد. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به استرالیا را دارند، برای تامین هزینه‌های زندگی و کار در هنگام تحصیل نگران هستند. باید بگوییم که از لحظه صدور ویزا، برای متقاضی مجوز کار هم صادر خواهد شد. به طور کلی دانشجویان بالای 18 سال می‌توانند که در هر هفته به مدت 40 ساعت کار کنند. همچنین در تعطیلات بین ترمی یا مناسبی دانشجو اجازه کار به شکل تمام وقت را خواهد داشت. ناگفته نماند که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که به شکل تحقیقاتی تحصیل می‌کنند.

مهاجرت به استرالیا با ویزای ازدواج

برخی از ویزاهای نامبرده به صورت موقت و برخی تحت شرایطی همراه با اقامت دائم هستند. هزینه ویزا که برای هر مسیر متفاوت 40 الی 7 هزار دلار استرالیا، هزینه مدرک زبان، هزینه وکیل و هزینه های ترجمه و تمکن مالی، از میزان هزینه لازم جهت مجله خبری مهاجرت می باشد. سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی می توانند از طرق مختلف سرمایه گذاری در استرالیا درخواست خود را مبنی بر اقامت و پاسپورت کشور استرالیا اعلام کنند. برای این امر در برخی از ویزاهای سرمایه گذاری در ابتدا به متقاضیان یک اقامت 2 ساله و در صورت تمدید یک اقامت 3 ساله داده می شود که پس از 5 سال متقاضیان می توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند. ویزای شریک برای نامزد (ها)، همسران و شرکای غیر عامل یا همجنس اتباع استرالیایی، مقیم دائم استرالیا و شهروندان واجد شرایط نیوزلند است. اولین شرط ویزای شریک این است که شواهدی را نشان دهید که رابطه شما واقعی و پایدار است و اینکه قصد دارید به طور دائم با هم زندگی کنید.

کاربرد دوم این ویزا نیز برای کسانی است که همسرشان در استرالیا کار می‌کند. جالب است بدانید که به آن ویزای پارتنر نیز گفته می‌شود و در حقیقت برای کسانی است که می‌خواهند بعد از ازدواج با همسر خود از کشور خارج شوند. اگر بعد از دو سال، ازدواج پایدار ماند، این افراد در استرالیا ماندگار خواهند شد. به طور کل این ویزا برای کسانی است که ازدواج نکرده‌اند و قصد ازدواج دارند. اصلی‌ترین هزینه‌های ضروری زندگی را خدمات خانگی و خریدهای روزانه تشکیل می‌دهند. یک سبد خرید کامل شامل لبنیات، میوه، گوشت، نان، برنج، سبزیجات و مواد شوینده که بتواند برای زندگی ماهانه یک فرد بالغ کافی باشد، در استرالیا حدود 150 تا 200 دلار هزینه دارد.

ویزای کاری استرالیا

همان طور که در بالا نیز گفته شد، استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیر دنیا است. با توجه به وجود مهاجران بسیاری که از روش های متنوع وارد این کشور صنعتی شده اند، شاهد تنوع بسیار فرهنگی در این کشور می باشیم. شهروندان استرالیایی بسیار خون گرم هستند و با آغوش باز از مهاجران استقبال می کنند. چنانچه سرمایه گذاران و کارآفرینان بتوانند تمام شرایط ذکر شده را رعایت کنند به آنان اقامت 5 ساله داده می شود که در نهایت این اقامت منجر به اقامت دائم خواهد شد. الزامی است که شغل متقاضیان جز مشاغلی محسوب شود که دولت استرالیا نیاز به نیروی کار داشته باشد. در جدول زیر در مورد انواع ویزاهای کاری به صورت مختصر، خدمت شما عزیزان توضیحاتی ارائه داده شده است.

  • در بحث مهاجرت به استرالیا و ویزای تولد فرزند ، استرالیا بسیار سخت گیرانه عمل می‌کند.
  • مجموعه هرمس اپلای با سال‌ها تجربه موفق، در تمام این مراحل شما را همراهی خواهد کرد.
  • برای مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا روش‌های متعدد و مختلف بسیاری وجود دارد که افراد متقاضی می‌توانند با توجه به شرایط خود یکی از روش‌ها را برای دریافت اقامت این کشور انتخاب کنند.
  • فردی که این ویزا را می‌گیرد، فقط ۹ ماه وقت دارد که با فرد موردنظر ازدواج کند و در استرالیا بماند.
  • © کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه مهاجرتی باراد میباشد.