دیجی فورک لیفت قطعات موتور لیفتراک محصولات قطعات موتور لیفتراک | توکو لیفتراک

غالباً این کار به منظور قطعات لیفتراک کوماتسو سهولت در شروع و متوقف شدن سیستم مکانیکی انجام می شود ، اما یکی دیگر از نیازهای مهم ، حفظ راندمان سوخت مناسب است. بخار گاز حاصله با فشار کم از طریق یک قطعه شیلنگ لاستیکی وارد دستگاه کاربراتور گازی( میکسرهوا و گاز ) می شود . هوای مورد نیاز موتور از طریق سیستم هواکش مجهز به فیلتر هوا Air cleaner ، تأمین و سپس از راه شیلنگ خرطومی که قطعات لیفتراک می باشد ، واسط بین هواکش استاندارد و محفظه هوا دهی کاربراتور که میکسر در داخل آن قرار دارد به کاربراتور می رسد .

با این حال، در اکثر لیفتراک ها بیش از یک سیلندر کار می کند، که اجازه می دهد لیفتراک کارهای سنگین را انجام دهد. موسسین شرکت از سال۱۳۷۷ به منظور ارایه خدمات فنی به صنایع و بنگاه های اقتصادی کشور در زمینه ماشین آلات حمل و جابجایی کالا(لیفت تراک). آغاز به کار کرده و درسال ۱۳۸۵ شرکت کارا بالابر را در جهت گسترش فعالیتهای خود تاسیس نموده وتاکنون در زمینه خدمات.

فروش جک پالت و استاکر

این کار هنگام پالت های دو بار در یک ظرف یا زیر یک کف مزانزنی مفید است. به وسیله زنجیر یا با اتصال مستقیم به سیلندر هیدرولیک ، به داخل ریل های دکل دنده بالا و پایین می رود. این دستگاه با تحریک سوخت به وسیله احتراق درونی در سیلندرهای زیر فشار، باعث ایجاد حرکت می‌شود. بر اثر عمل احتراق، گازهای سوزان با دما و فشار فراوان حاصل می‌شوند و به علت بسط این گازها، پیستون موتور شروع به انجام فعالیت می‌کند و کار را انجام می‌دهد ما نیز این نیرو را برای حمل و نقل اجسام استفاده می‌کنیم. موتور لیفتراک از قطعات متفاوت و گوناگونی همچون شاتون لیفتراک، سوزن انژکتور پایه لیفتراک، دینام ها ، تسمه ها، رادیاتورها، سوپاپ هوا و تقویت کننده های مختلف دیگر تشکیل شده است.

قطعات لیفتراک دیزلی

معرفی نیروی هیدرولیک و توسعه اولین لیفتراک برق ، به همراه استفاده از پالت های استاندارد در اواخر دهه 1930 ، به افزایش محبوبیت کامیون های لیفتراک کمک کرد. رادیاتور لیفتراک یک دستگاه خنک‌کننده موتور است که برای استفاده در بالابرها طراحی شده است. رادیاتور دمای موتور را کنترل می‌کند و آن را در محدوده عملکرد ایمن نگه می‌دارد. رادیاتور ها ممکن است در طول سال‌ها نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند. رادیاتور ها از جنس های مختلفی همچون آلومینیومی، مسی و فولادی است.

  • بر اثر احتراق، گازهای داغ با دما و فشار بالا حاصل می‌شوند و بر اثر انبساط این گازها پیستونن موتور به حرکت درآمده و کار انجام می‌دهند.
  • هرچه قفسه قابل نصب بیشتر باشد ، تراکم بیشتری نیز می تواند به آن برسد.
  • موتورهای آسپیراسیون طبیعی
    هنگامی که هوا از موتورهای پیستون استفاده می شود ، می توانید با افزودن پیستون ، حجم محفظه را به راحتی وارد کنید.
  • [5] [6] معمول است که رانندگان جدید روی یک اتومبیل با تغییر دنده دستی ، یاد بگیرند و مورد آزمایش قرار بگیرند.
  • در آن دوره ، شرکت های اروپایی مانند Magirus-Deutz کامیون های دیزلی با هوای سرد ساختند ، پورشه تراکتورهای مزرعه با خنک کننده هوا را ساختند ،و فولکس واگن با اتومبیل های مسافری با هوا خنک شدند.
دیجی فورک لیفت قطعات موتور لیفتراک محصولات قطعات موتور لیفتراک | توکو لیفتراک

برای ارائه انواع لیفتراک، جک پالت، استاکر و قطعات یدکی در خدمتتون هستیم. اپال ماشین خاورمیانه از تولید کنندگان انواع تجهیزات انبارداری در ایران می‌باشد، برای اطلاع از قیمت انواع جک پالت و دیگر محصولات انبارداری با ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در این زمینه را کارشناسان فروش ما در اختیار شما قرار دهند. کلیه قطعات برقی لیفتراک را نیز می‌توانید از شرکت اپال ماشین با بهترین کیفیت تهیه فرمایید جهت خرید درخواست پیش فاکتور را تکمیل فرمایید. اکثر گیربکس لیفتراک‌های نسل جدید اتومات هستند و کارکرد آن‌‍ها به این صورت است که با یک دنده به جلو و یک دنده به سمت عقب حرکت می‌کنند.