روش‌های مهاجرت به کانادا 2023 شرایط + هزینه‌ها ایران کانادا-کمک مهاجرت

متقاضیان برای مشاوره مهاجرت به کشور کانادا کافی است فرم های ارزیابی مهاجرت موجود در این مقاله را تکمیل کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی ما در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط متقاضی را بررسی کرده و با مشاوره با وکیل مهاجرتی کشور کانادا جزئیات بیشتر در مورد روش مهاجرتی را به اطلاع متقاضی می رسانند. اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استان های آتلانتیک و مهاجرت به کشور کانادا و در نهایت اخذ جاب آفر از کارفرماهای این استان به مراتب از اخذ پذیرش تحصیلی از استان های پرجمعیت و پرطرفدار مانند بریتیش کلمبیا، انتاریو و کبک راحت تر است. البته اگر بتوانید اثبات کنید شرکتی که در کانادا می زنید، شعبه دیگری از کسب و کار شما در ایران است و در واقع کسب و کار شما در ایران واقعی بوده و سودآور است، می توانید به عنوان یکی از کارمندان شرکت خود وارد شعبه کانادا شوید.

برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، طرفین این امر باید شرایط خاصی داشته باشند. اول این که هر دو باید حداقل 18 سال سن داشته و دوم آن که فرد مقیم کانادا باید اثبات نماید که می‌تواند هزینه‌های زندگی همسر خود را نیز تأمین کند. یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک در این کشور است که برای افراد خارجی نیز امکان‌پذیر شده است. اما نمی‌توانند به واسطه خرید ملک اقامت کانادا را دریافت کنند، زیرا دولت این کشور برای سرمایه‌گذاری‌های منفعل مانند خرید ملک اقامت نمی‌دهد و افراد برای اخذ اقامت این کشور باید از روش‌های دیگر استفاده کنند. اکثر PNP ها معمولا یک برنامه همراستا با سیستم اکسپرس انتری فدرال نیز دارند.

امتیاز مهاجرت به کشور کانادا

علاوه بر این وکیل مهاجرت به کانادا با آگاهی از قوانین و شرایط مهاجرت احتمال اخذ پذیرش را افزایش می دهد. در این قسمت به بررسی سیستم امتیازبندی ورود سریع یا express entry را شرح می‌دهیم؛ سیستم سریع امتیاز دهی ما جمعیتی از متقاضیان می‌سازد که شایستگی مهاجرت دائم به کانادا را دارند. برای ورود به این جمععیت بایستی شایستگی لازم را برای یکی از برنامه‌های مهاجرت داشته باشید. امتیازات شما بر اساس اطلاعات پروفایل شما، شامل مهارت‌ها و تجربه‌های شما تعیین می‌شود. علاوه بر این متقاضی برای اثبات دارا بودن شرایط خود اشتغالی در کانادا باید اثبات کند که دارای سوابق کاری حرفه ای در حدود 3 تا 5 سال در کشور خود قبل از اقدام برای مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا می باشد. همچنین متقاضی باید اثبات کند که می تواند هزینه های زندگی خود و خانواده خود را از طریق اجرای طرح تجاری خود اشتغالی در کانادا تامین کند.

در موسسه‌ای معتبر در کانادا مدرک دکترای خود را کسب کرده و یا حداقل دو سال از آغاز دکتری آن‌ها گذشته باشد. کارفرمایان نقش مهمی در انتخاب مهاجران ایفا می‌کنند و قادر خواهند بود از طریق بانک کاریابی که اخیراً در کانادا گسترش یافته است، کاندیداهای مناسب مجله خبری مهاجرت موقعیت شغلی خود را بیابند. موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

مهاجرت به کانادا از جهات زیادی به عنوان پر تقاضا ترین مقصد انتخاب شده است که در این بخش به تعدادی از این علت ها می پردازیم. به طور کلی کانادا یک کشور مهاجر پذیر است و از چند فرهنگی به خوبی استقبال می‌کند. امنیت و آرامش بالایی در این کشور حکم فرماست و شما می‌توانید زندگی ایده آلی را با سطح استاندارد بالا در کانادا تجربه کنید.

  • در حال حاضر کم هزینه ترین روش مهاجرت به کانادا، اکسپرس اینتری هست که لازمه امتیازتون محاسبه شود.
  • هر استان کانادا دارای برنامه مهاجرتی تحت عنوان کارآفرینی می باشد.
  • ممکن است ایده نوآورانه نداشته باشید ولی بتوانید با پرداخت هزینه در یک ایده نوآورانه شرکت کنید و از آن طریق به کانادا مهاجرت کنید.
  • وجود شرایط آب و هوایی سرد و یخبندان، وجود تعداد زیاد سالمندان و سالخوردگان و همچنین کمبود نیروی کار در این استان ها موجب شده است تا دولت کانادا برنامه مهاجرتی اخذ اقامت این کشور از طریق این برنامه مهاجرتی را اجرا کند.

پدر و مادری که فرزند آن ها در خاک کانادا متولد می شود، نمی توانند تابعیت کانادا را دریافت کنند. فرزند آن ها که به سن ۱۸ سالگی رسید، اگر آنها در کانادا اقامت داشته باشند، این فرزند می تواند حامی پدر و مادر شود و در این صورت پدر و مادر می توانند اقامت کانادا را دریافت کنند. متقاضی باید با ارائه عکس های خانوادگی، اسناد، نامه ها و پیام ها ثابت کند که این ازدواج واقعی است و صرفا به منظور اخذ اقامت کانادا انجام نشده است. متقاضی پس از اخذ ویزای خوداشتغالی کانادا باید در برنامه های هنری، فرهنگی و ورزشی در این کشور به طور فعالانه شرکت کند. یکی از مهم ترین شرایط خود اشتغالی در کانادا و شرایط زندگی در کانادا از طریق خود اشتغالی ارائه طرح تجاری خود اشتغالی است.

شرایط اخذ ویزای استارت آپ کانادا