روش‌های مهاجرت به کانادا 2023 شرایط + هزینه‌ها ایران کانادا-کمک مهاجرت

وجود یک وکیل مهاجرت تورنتو برای مهاجرت به کشور کانادا و پیگیری پرونده مهاجرتی از طریق این وکیل در کانادا می تواند قبل از صدور نتیجه نهایی ویزا مشکلات احتمالی را رفع کند و احتمال اخذ ویزا را افزایش دهد. موسسه های مهاجرتی با دارا بودن وکیل مهاجرت تورنتو و وکیل مهاجرتی مجله خبری مهاجرت کشور کانادا با آگاهی از قوانین مهاجرتی کانادا بهترین گزینه برای پیگیری امور مهاجرت به کشور کانادا می باشند. این نوع پاسپورت در رتبه ۹ جهان قرار گرفته است و علاوه بر این، دارندگان پاسپورت کانادایی می توانند به ۴۱ کشور دنیا صرفاً با مجوز الکترونیکی سفر مسافرت کنند.

اگر متعهل و دارای فرزند هستید، باید مدارک ازدواج و گواهی تولد فرزند خود را نیز به آفیسر پرونده ارائه کنید. همچنین پاسپورت شما نیز باید حداقل 7 ماه اعتبار باقی مانده و دو صفحه خالی را نیز برای ثبت مهره‌های ویزا در اختیار آفیسر پرونده قرار دهد. البته دقت کنید که زمان صدور ویزا و با وقت مصاحبه اندکی اختلاف زمانی دارد. اگر روش کاری را برای مهاجرت به کانادا از ترکیه را انتخاب کردید، سوابق کاری و رزومه شما باید در بین مدارک قرار گیرد. مدارک بیمه، توصیه نامه از محل کار قبلی و تمامی مدارک مربوط به کار شما برای سفارت مهم هستند و همه‌ی آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مهاجرت به کشور کانادا از طریق جاب آفر استان های آتلانتیک

برای برخی رشته ها مانند رشته های هنری نیز معمولا از متقاضی درخواست می شود تا نمونه اجرا یا کار خود را در قالب یک ویدئو، عکس و … ارسال نماید. مهمترین این فاکتورها سن، تحصیلات، سابقه کار، نمره زبان انگلیسی یا فرانسوی و داشتن اقوام در کانادا هستند که در محاسبه امتیاز شما تاثیر دارند. معیار های اصلی این روش شامل سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی و مدرک زبان می باشد. کانادا بیش از ۸۰ نوع روش مهاجرتی دارد که هر کدام برای گروه خاصی از افراد در نظر گرفته شده اند. در ادامه به صورت مختصر به بررسی انواع روش های مهاجرت به کانادا می پردازیم. ممکن است آمدن به کانادا به عنوان یک اقامت دائم یا موقت ترسناک به نظر برسد.

همچنین برای اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویزای سرمایه گذاریکاناداتوصیه میشود به قسمت ویزای سرمایه گذاریکانادارفته و در آنجا مطالب را مطالعه نمایید. ویزای خود اشتغالی کانادا ویژه افرادی است که می‌توانند بر اساس مهارت ورزشی یا هنری در کانادا اشتغال زایی کنند. از آنجائیکه در سال‌های اخیر افراد بسیار زیادی خواهان مهاجرت به کانادا از طریق ویزای خود اشتغالی بوده‌اند، محدودیت‌های بیشتری برای آن در نظر گرفته شده و شانس اخذ این ویزا را کاهش داده است. مورد دیگر برای ریجکتی ویزای تحصیلی این است که دقت کافی در ارائه اسناد مورد نظر به خرج نداده باشید. برای مثال نتوانسته‌اید به خوبی ثابت کنید که از تمکن مالی کافی برخوردار هستید.

شما به چند روش می‌توانید برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنید اما در تمامی روش‌ها باید از اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا درخواست ویزا نمایید. دانشجویان بسیاری کشور کانادا را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می‌کنند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، باید مدارک تحصیلی خود را برای مراجعه حضوری به سفارت در دست داشته باشید. مدارک تحصیلی، ریز نمرات و مدرک زبان برای ادامه روند پرونده مهاجرتی ضروری هستند. همچنین باید نامه پذیرش دانشگاه مورد نظر خود را نیز در پرونده‌ی خود قرار دهید.

مهاجرت به کانادا برای افغان‌ها چگونه است؟

مرتضی هماپور، مشاور قانونی مهاجرت کانادا، با بیش از ۱۰ سال سابقه، تحصیلات کانادایی در زمینه حقوق مهاجرت، دارای کد فعالیت RCIC در انجمن CICC و همچنین عضو مشاورین قانونی دولت ساسکاچوان می‌باشند. وکلا و مشاورین خبره با شناخت دقیق از قوانین مهاجرتی و تطابق پرونده با این قوانین، اقدام به درخواست ویزا می‌کنند. هر چه شناخت وکیل و مشاور از قوانین مهاجرتی عمیق‌تر باشد، او امکان ارائه پرونده قویتری را داشته و این موضوع به اخذ نتیجه مطلوب کمک می‌کند.

  • در این روش شما علاوه بر تمکن مالی که حدود ۱۳۰۰ دلار است، باید سرمایه مورد نیاز برای استان های مختلف را داشته باشید.
  • مهاجرت به کانادا از شیوه‌های مختلفی امکان‌پذیر است که هر فرد باید نسبت به شرایط زندگی، کاری و تحصیلی خود کم ریسک‌ترین و بهترین روش مهاجرتی را برای خود انتخاب کند.
  • ویزای توریستی کانادا می تواند برای یکبار ورود یا برای چند بار ورود به کانادا صادر شود.
  • بیشتر این استان‌ها از طریق استخر اکسپرس انتری خود مستقیما متقاضیان خود را دعوت به اقدام برای برنامه می‌کنند و برای بعضی دیگر از استان‌ها لازم است که از طریق ارسال اظهارنامه علاقه‌مندی وارد استخر قرعه کشی متقاضیان شوید.

دریافت اقامت دائم از طریق ویزای سرمایه‌گذاری کانادا به روش‌های مختلف، هم برای فرد و هم برای اعضای خانواده‌اش امکان‌پذیر است. از ژوئن ۲۰۱۴ کانادا پذیرش از طریق سرمایه‌گذاری غیرفعال (به جز در استان کبک) را متوقف کرده است. هرچند مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌ گذاری فعال به‌مفهوم راه‌اندازی یا خرید کسب‌وکار و کارآفرینی در قالب برنامه‌های مختلف مهاجرتی امکان‌پذیر است. در این روش مهاجرت پس از انتخاب کردن نوع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری از طریق برنامه فدرال، برنامه استانی کبک، برنامه PNP و کارآفرینی)، عواملی چون تمکن مالی، میزان سرمایه و رزومه متقاضی، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. برای کم کردن ریسک این نوع مهاجرت پیشنهاد می‌شود از موسسات معتبر مهاجرتی و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و با اطلاعات دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا تصمیم به شروع این فرآیند بگیرید. دریافت ویزای سرمایه گذاری از دیگرراه‌های مهاجرت به کانادا است که البته معمولا مدت زمان طولانی‌تری را نسبت به سایر روش‌ها می‌طلبد و همان طور که از نامش پیداست از پرهزینه‌ترین روش‌های دریافت اقامت دائم کانادا است.