سریع‌ترین راه مهاجرت به استرالیا شرایط و هزینه ها 2023 باراد-کمک مهاجرت

مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا در سال 2023 توسط موسسه مهاجرتی فارس مهاجر آسان و دائمی ما در این مسیر از 0 تا 100 کنار شما هستیم. برای دریافت ویزا ازدواج باید همسر و یا شریک زندگی شما تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد. در این مقاله در رابطه به روند درخواست پناهندگی استرالیا برای افرادی‌که در داخل کشور محل اقامت اصلی شان به پناهندگی و دریافت ویزای بشردوستانه اقدام می‌نمایند، به گونه فشرده معلومات ارایه می‌گردد. اگر شما با یک شهروند و یا دارنده اقامت دائم نامزد کنید طبق قوانین استرالیا می توانید درخواست ویزای ازدوا ج بدهد (ویزای 130)و وقتی وارد خاک استرالیا می شوید و ازدواج می کنید در خواست ویزای همسری می دهید. ضروری است که ازدواج شما حداکثر 9 ماه پس از ورودتون به استرالیا صورت بگیرد. بعد از ازدواج اگر صاحب فرزند شوید فرزند شما شهروند استرالیا محسوب خواهد شد.

یکی از محبوب ترین روش ها برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری می باشد. استرالیا کشوری است که به دلیل شرایط اقتصادی بسیار مطلوب و دارا بودن بازار کار فعال، برای تقاضا کنندگان کار جذابیت های بسیار زیادی دارد. به این نکته توجه داشته باشیم که ویزای کاری استرالیا راهی است که با دریافت آن می توانیم پس از طی مراحلی، به اقامت و پاسپورت استرالیا دست یابیم. ویزای کاری استرالیا به صورت امتیازی است و افرادی که شرایط لازم را به لحاظ سنی و مدرک تحصیلی و سطح زبان و… داشته باشند، می توانند این ویزا را دریافت کنند. با توجه به نرخ بیکاری این کشور می توانیم به این اطمینان برسیم که افرادی که شروط لازم برای کار در استرالیا داشته باشند می توانند شرایط مساعدی در استرالیا داشته باشند. با توجه به وضعیت مطلوب اقتصادی استرالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در استرالیا ریسک چندان بالایی برای علاقه مندان این روش نخواهد داشت.

در غیر این صورت، بهتر است سن کمی بیشتر باشد تا بتواند سابقه کاری خوبی داشته باشد. پس اولین کاری که باید انجام گردد تطبیق مهارت و تخصص با یکی از این لیستها است. خیلی اوقات مهارت شما ممکن است با هیچکدام از مهارت های عنوان شده در این لیستها مطابقت نداشته باشد اما مشاور شما با استفاده از علم و تجربیات خود بتواند برای شما از یکی از مهارتهای مشابه اقدام نماید. سلام اکثر ایالت ها نیاز به کادر درمان دارن اما مهاجرت به استرالیا از طریق رشته اتون پیش نیازهای زیادی داره . کشور استرالیا را به دلیل نرخ پایین جرم و جنایت می‌توان جزو کشورهای امن در دنیا دانست. البته طی سال‌های اخیر میزان مصرف الکل و خشونت‌های آن افزایش یافته و این مسئله به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های دولت استرالیا تبدیل شده است.

ساب کلاس 188 برای دریافت اقامت 4 ساله

صدور ویزای تحصیلی به خصوص برای ایرانیان نرخ بالاتری نسبت به کلیه سابکلس‌های ویزای دیگر در اداره مهاجرت استرالیا را دارد. در واقع این قضیه ناشی از سیاست‌های اقتصادی تقریبا همه‌ی کشورهای جهان از جمله همین کشور مورد بحث‌ یعنی استرالیا بر می‌گردد. کشور استرالیا یکی از محبوب‌ترین کشورها در بین افراد علاقه‌مند به مهاجرت است. از جمله مهم‌ترین دلایل مهاجرت به استرالیا می‌توان به شرایط آب و هوایی، اقتصاد و فرهنگ قوی و مهاجرپذیر بودن آن اشاره کرد. این کشور ششمین کشور پهناور جهان است که تقریباً 26 میلیون جمعیت دارد. استرالیا به دلیل سیستم آموزشی قوی و باکیفیت، دانشگاه‌های رتبه بالا، امنیت بالا و موقعیت‌های شغلی بسیار، انتخاب خوبی برای علاقه‌مندان به مهاجرت است.

سیستم سلامت عمومی استرالیا که حتی دارندگان اقامت دائم این کشور را دربرمی‌گیرد، خدمات بسیار خوبی را ارائه می‌دهد و باعث شده تا هزینه‌های خدمات سلامت در این کشور به شکل قابل توجهی کم باشد. ویزای بازنشستگی سرمایه‌گذار با عنوان ساب‌کلاس ۴۰۵ به بازنشستگانی تعلق می‌گیرد که خود تامین مالی خود را بر عهده دارند. برای دریافت ویزای پیوست به خانواده در استرالیا، گزینه‌های متعددی را پیش روی خود دارید. در ادامه ویزاهایی که می‌توانند برای مهاجرت هر یک از اعضای خانواده به استرالیا اخذ شوند، ذکر شده است. اگر دانش‌آموز با سن کمتر از ۱۸ سال درخواست اخذ ویزای تحصیلی داشته باشد، لازم است علاوه بر پروسه عادی اخذ ویزای ۵۰۰، فرم‌های مربوط به تمهیدات رفاهی را هم تکمیل کند.

لازم به ذکر است که اگر شما در طول زندگی در کشور استرالیا سوابق کیفری داشته باشید شانس بسیار پایینی در اخذ پاسپورت این کشور خواهید داشت. ۲- افرادی که ثبت شرکت در استرالیا را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کرده‌اند اغلب از رضایت بالایی برخوردار هستند، این در حالی است که مهاجرت از طریق un استرالیا رضایت کمی به همراه دارد. متقاضیان در ویزامعمولی و کارافرینیبایدحداقل ۶۵ امتیازرا به دست آورند. در این دو نوع ویزا داشتن نمره زبان شرط نیست ولی داشتن IELTS 5 می‌تواند امتیاز شما را بالا ببرد. این کشور یکی از کشورهایی است که درصد امید به زندگی به علت رفاه اجتماعی بالا برای مردم آن بالاست و کیفیت زندگی بسیار بالا در این کشور کاملا هویدا می باشد.

علیرغم اهمیت سیاسی این شهر، جمعیت آن حدود 400 هزار نفر بوده و در واقع شهری کوچک است که با خیابان‌هایی درخت‌کاری شده خود شناخته می‌شود. هزینه مسکن در این شهر بسیار مقرون به صرفه بوده و از میانگین ملی پایین‌تر است. اهالی کانبرا در طول تابستان برای پیک نیک، دوچرخه‌سواری، ماهیگیری و قایقرانی به حومه‌های شهر می‌روند.

  • درخواست های مهاجرت به استرالیا از طریق کار معمولا بیشتر از سایر روش ها است.
  • برای اینکه بتوانید برای ویزای کاری استرالیا اپلای کنید باید یک کسب و کار (شرکت) معتبر استرالیایی اسپانسر شما بشود.
  • ویزاهای مهاجرت به استرالیا تنوع بسیار زیادی دارند اما می‌توان این ویزاها را در چند دسته طبقه‌بندی کرد.
  • شاید در نگاه اول مزایای کمتر ساب کلاس 173 این ساب کلاس را به گزینه نامناسبی برای اقامت والدین تبدیل کند.
  • همچین این کشور در جایگاه دهمین کشور جهان از نظر درآمد سرانه ملی، رتبه 25 در بهترین صادر کننده و رتبه 20 در بهترین وارد کننده قرار دارد و از نظر شاخص‌های توسعه انسانی نیز در مقام هفتم در سال جاری میلادی قرار گرفته است.

در نهایت هم هزینه‌هایی برای تفریح وجود دارد که با توجه به سبک تفریحات شما متفاوت خواهند بود. خرید خودرو در هنگام تحصیل شاید اندکی منطقی به نظر نرسد؛ زیرا خرید بنزین 1.5 دلار استرالیا به ازای هر لیتر هزینه نسبتا سنگینی محسوب می‌شود. البته که برای خانواده‌ها شرایط اندکی متفاوت خواهد بود و ممکن است جابه‌جایی اعضای خانواده را هزینه‌بر و سخت‌تر کند. برای مثال تاکسی برای هر کیلومتر حدود 3 دلار دریافت می‌کند و بلیط یک مسیره اتوبوس و قطار هم 3 تا 5 دلار استرالیا قیمت دارد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای مهاجرت به استرالیا باید در ذهن داشته باشید، تخمین هزینه‌های زندگی در این کشور است. متاسفانه درصد زیادی از مهاجرین در کنترل هزینه‌های زندگی به خوبی عمل نمی‌کنند.

موسسه ای که بیش از 11 سال در ایران سرآمد بوده و در حوزه حقوق تجارت بین الملل و سرمایه گذاری فعالیت متمرکز دارد. بر اساس رتبه بندی پایگاه معتبر اکونومیست در سال 2021 چهار شهر استرالیا در بین ده شهر برتر دنیا برای زندگی قرار گرفته اند‌. در سال) و کیفیت بالای زندگی، استرالیا را به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی دنیا تبدیل کرده است.

انتخاب مسیر مهاجرتی و انجام اقدامات لازم

کارت PR شما برای یک دوره 5 ساله صادر می‌شود، اما شما باید 2 سال (730 روز) از 5 سال را در خاک استرالیا بمانید تا واجد شرایط تمدید آن باشید. همیشه باید وضعیت اقامت دائم خود را قبل از انقضای آن به موقع تمدید کنید. برای آشنایی با شرایط مجله خبری مهاجرت بهتر است پیش از انتخاب نوع مهاجرت از توانایی فردی و تخصص و مدارک اثبات کننده آن اطمینان و آگاهی داشته باشیم.