شارژ کارتریج

ارائه دهنده خدمات مربوط به انواع مدل های دستگاه کپی به کاربران می باشد. این مرکز، تعمیر انواع دستگاه های کپی در برندهای مختلف را به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیت های خود دنبال می کند. کارشناسان مجرب و دارای تخصص در زمینه تعمیر کپی در این مرکز فعالیت می کنند. این افراد، ضمن آگاهی از دانش روز دنیا، از جدیدترین ابزارلات و دستگاه ها استفاده شارژ کارتریج جوهری می کنند. چنانچه نتوانید نوار کارتریج دستگاه پرینترتان را به موقع شارژ کنید بایستی نوار باریک کاغذی را حداقل هفته‌ای یک دفعه دوباره خیس کرده و در داخل کیسه پلاستیکی قرار دهید. به دلیل نبود وقت لازم، نمی‌توانید قسمت هد دستگاه پرینتر خود را تمیز نمایید و به همین دلیل مجبور هستید تا فشنگ‌های جدیدی را خریداری نمایید؛ اما هنوز مقداری جوهر در نوار کارتریج دستگاه پرینتر شما وجود دارد!

شارژ کارتریج

تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید. دستگاه خود را به تیم متخصص و مجرب “شرکت اداریز کالا” بسپارید. در این مرحله درپوش جانبی را در سر جای خود قرار داده و پیچ آن را بندید. با دستمال مرطوب تمام قسمت ضایعات را تمیز می‌کنیم تا تونرهای خشک‌شده بر روی سطح آن پاک شود و مانع خط انداختن در هنگام پرینت شود. در این مرحله شما باید فوم رولر که در زیر درام قرار دارد را جدا کرده و با دستمال مرطوب تمیز کنید.

متخصصین شاغل در پین ورک دارای صلاحیت تأییدشده از طرف پین ورک هستند. می‌توانید به آن‌ها اعتماد کرده و آن‌ها را با اطمینان کامل به منزل یا محل کار خود راه دهید. با این حال نیز بهتر است قبل از اینکه قیف دستگاه را با تونر جدید پر کنید، تونر قدیمی را به‌آرامی از سوراخی که تازه ایجاد کرده‌اید با تکان دادن، خارج کنید تا تونر جدید با قدیمی مخلوط نشود. نوار کارتریج و نوار باریک خیس شده را در داخل پلاستیک بگذارید؛ به این نکته توجه داشته باشید تنها کافی است نوار باریک خیس شده به بدنه‌ی نوار کارتریج بچسبد!

در این مرحله ی آموزش شارژ کارتریج پرینتر اچ پی ، لازمه که با استفاده از آب گرم و یه دستمال، هد کارتریج رو تمیز کنین. فقط توجه داشته باشین که این کار رو حتما با دستمال و آب انجام بدین چون استفاده از محلول های پاک کننده، به مرور زمان به هد آسیب میرسونه و کیفیت چاپ رو به شدت کاهش میده. دوره آموزش شارژ کارتریج یکی از دوره های جامع و کامل مجتمع فنی ملی پایتخت می باشد.

ممکن است از تونری استفاده شود که باعث افت کیفیت چاپ شود یا از تونری استفاده شود که متوجه شفافیت و سیاهی آن شوید. در بهترین حالت، تخلیه پودر تونر باقی مانده بصورت کامل و شارژ دوباره آن با تونر با کیفیت و در صورت نیاز تعویض قطعاتی همچون درام، می تواند تاثیر بسیار زیادی روی چاپ نهایی داشته باشد. شارژ کارتریجپرینترهای لیزری و دستگاه کپی توسط مجرب ترین تکنسین های ماشین های اداری انجام می شود. در هنگام شارژ یک کاتریج، بررسی سلامت قطعات کارتریج نیز انجام می شود.

شارژ کارتریج و تعداد دفعات آن بستگی به میزان کیفیت دلخواه شما دارد. کارتریج های اورجینال معمولا تا 20 بار هم قابل شارژ شدن هستند. اگر کیفیت بالای چاپ را می خواهید، بهتر است بیشتر از 10 مرتبه کارتریج را شارژ نکرده و پس از آن به فکر تعویض کارتریج اچ پی باشید. در مرحله هفتم آموزش شارژ کارتریج hp، باید جوهر را داخل سرنگ بریزید.

این iframe حاوی منطق مورد نیاز برای پردازش فرم های گرویتی مبتنی بر Ajax است. تیم پین ورک دائمی و حتی در زمان انجام خدمت، پیگیر و پاسخگو هستند. اطمینان حاصل کنید که تونر قدیمی را خارج کرده و بعد تونر جدید را اضافه کنید. زیرا در غیر این صورت بیت‌های پلاستیکی قیف خراب شده، کارتریج شما را آلوده می‌کند. این سرویس توسط متخصصان حرفه‌ای به صورت رایگان قیمت گذاری می شود. با توجه به نوسانات فعلی بازار، نرخ ارائه خدمات 20 تا 30 درصد نوسان خواهد داشت.

این جوهر یا تونر در پرینترها دارای یک مخزن مخصوص است که به آن کارتریج گفته می شود. با توجه به تعداد صفحه هایی که برای پرینت گرفتن آنها اقدام می کنید یعنی میزان استفاده ای که از دستگاه دارید این محتویات کارتریج اعم از تونر یا جوهر به اتمام می رسند. مزیت بزرگی که برای کارتریج ها وجود دارند قابل شارژ بودن آنها است. این یعنی با هر دفعه ای که جوهر یا تونر پرینتر شما تمام می شود نیازی نیست تا برای خرید یک کارتریج جدید اقدام کنید. بلکه می توانید از خدمات شارژ کارتریج لیزری یا هر کارتریج دیگری استفاده کرده و به راحتی دستگاه خود را آمده بکارگیری دوباره کنید. تهران پرینترز مرجع معتبر، قابل اطمینان و باکیفیتی است که شما می توانید از خدمات آن استفاده کنید.

بدیهی است نبود دانش و تخصص کافی در این زمینه و استفاده از ابزارهای عمومی (مثل انبردست، پیچ‎گوشتی و چکش) به جای ابزارهای تخصصی و احیاناً ضربه زدن بی‎مورد، باعث خرابی کارتریج می‎شود. در این میان کارتریج پرینترهای لیزری رنگی بسیار ظریف تر و حساس تر است و نیازمند توجه و دقت بالایی است. پرینترهای پیشرفته امروزی، دارای تکنولوژی هایی هستند که در صورت اتمام کارتریج، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما نمایش می دهند. اما در صورتی که از پرینترهای قدیمی که نمایشگر ندارند استفاده می کنید، باید به کیفیت برگه های چاپ شده دستگاه توجه کنید.

خط و خش روی درام، از کیفیت پرینت کاسته و باعث افتادن خطوط افقی روی سند می‌شود. شارژ تونر و پودر تونر باعث می شود مشکلات جدی برای سلامتی به وجود آورد. ما توصیه می کنیم همواره از ماسک در هنگام پر کردن کارتریج های تونر استفاده کنید. علاوه بر این پودر تونر و پر کردن تونر با مخلوط اکسیژن قابل اشتعال است.

  • از اینرو بعضی مواقع با پر کردن مجدد مواد مصرفی پرینتر نتیجه و کیفیت مطلوب را نمی توان کسب کرد که در این مواقع نیاز به تعویض قطعات کارتریج می باشد که نیازمند تخصص و تجربه کافی در این زمینه می باشد.
  • برای ثبت درخواست شارژ کارتریج کافیست از طریق دکمه ثبت سفارش در همین صفحه، یا ازطریق اپلیکیشن آچارباز درخواست خود را ثبت کنید.
  • اگر تعداد کارتریج های شما بیش از 5 عدد باشد، هزینه دریافت و ارسال کارتریج در محل شما رایگان است.
  • این کارتریج همانگونه که اشاره شد برای پرینترهای مونوکروم یا سیاه و سفید استفاده می شود.