شرایط مهاجرت به استرالیا ️ 6 مسیر شگفت انگیز اخذ اقامت استرالیا 2023️-کمک مهاجرت

در نتیجه هرگونه نقص در مدارک ممکن است باعث عدم پذیرش شما در دریافت اقامت شود. برای مثال در روش دریافت ویزای تحصیلی متقاضی باید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت کرده باشد تا بتواند برای اخذ اقامت تحصیلی اقدام کند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای تمام روش‌های مهاجرت به استرالیا اشاره می‌کنیم.

دلیل این امر ساده تر بودن مهاجرت کادر درمان به استرالیا نسبت به سایر کشورها همچون آمریکا یا کانادا است. همچنین این کشور به دلیل کمبود نیروی ماهر با آغوش بازتری از کادر درمانی استقبال می کند. در استرالیا زمانی که اقامت دائم استرالیا را داشته باشید از خدمات درمانی رایگان می توان استفاده کرد با داشتن مدیکر کار هزینه و… از مزایای شهروندی استرالیا میتوان به دریافت پاسپورت استرالیایی با قابلیت سفر بدون ویزا به ۱۸۰ کشور، امکان تحصیل رایگان، دریافت حقوق بیکاری، بیمه و خدمات درمانی رایگان اشاره کرد‌.

به همین دلیل بهتر است که قبل از شروع مراحل مهاجرت مسیر صحیح برای رسیدن به این کشور را انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز از موسسه‌های مهاجرتی و وکلای با تجربه در این زمینه کمک بگیرید تا شما را با نکات مهم انجام این کار آشنا کنند. توجه داشته باشید که زمان‌های اعلام شده تقریبی بوده و ممکن است که در شرایط گوناگون تغییر کند. همچنین برخی از متقاضیان با انجام اشتباهاتی باعث بیشتر شدن این بازه زمانی می‌شوند. به همین دلیل باید در این مسیر محتاطانه گام بردارید تا در زمان کمتری به ویزای سرمایه‌گذاری خود برسید. داوطلبانی که شرایط اولیه دریافت پذیرش را دارند، می‌توانند که خود را برای ورود به این مسیر آماده شوند.

پس ریز نمرات و دانشنامه شما و یا مدارک فنی حرفه ای شما ترجمه شده و به همراه مدارک مورد نیاز دیگر به سازمانهای ارزشیابی مدارک در استرالیا ارسال می گردد. متقاضیان ویزایسرمایه‌گذاری ویژهنیازی به کسب۶۵ امتیاز ندارند؛ اما در صورت نداشتن نمره کافی در زبان، باید هزینه‌ای به دولت استرالیا پرداخت کنید تا پس از ورود به استرالیا ۵۱۰ ساعت کلاس زبان برای شما در نظر گرفته شود. در این مطلب سعی کردیم شما را با انواع روش‌های مهاجرت به استرالیا، مدارک مورد نیاز، شرایط اقامت و هزینه زندگی در استرالیا آشنا کنیم. میزان مبلغ مورد نیاز برای دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری به ایالتی که از آن دعوتنامه گرفته اید بستگی دارد و می تواند از 300 هزار دلار استرالیا تا 1/5 میلیون دلار استرالیا متفاوت باشد.

ویزاهای مهاجرت به استرالیا تنوع بسیار زیادی دارند اما می‌توان این ویزاها را در چند دسته طبقه‌بندی کرد. زیر مجموعه‌های هر یک از این روش‌ها به قدری زیاد است که توصیه می‌کنیم پیش از انتخاب شیوه مهاجرتی خود، حتما با بررسی کامل شرایط خود از وکلای مهاجرتی شرکت ادیسه مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین شیوه مهاجرتی را انتخاب کنید. در این مقاله همه چیز را درباره مهاجرت به استرالیا، از راه های مهاجرت خانوادگی به استرالیا گرفته تا ویزاهای کاری موقت و دائم بررسی خواهیم کرد. اگر هم قرار باشد این تغییر، مهاجرت به کشور دیگری باشد، مسلما باید قبل از هر اقدامی حسابی تمام زوایای کار را بررسی کنید.

بررسی راه های مهاجرت به استرالیا

استرالیا جزو کشورهایی است که در برخی از ایالت‌ها و شهرهای آن مانند ملبورن و سیدنی، شاهد آب و هوای بسیار مطلوب و چهار فصل هستیم. البته در برخی از مناطق کوهستانی این کشور شاهد برف و آب و هوای بسیار سرد نیز خواهیم بود. دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استرالیا از سطح علمی مجله خبری مهاجرت بالایی برخوردار هستند، به همین علت مدارک اخذ شده از دانشگاه‌های این کشور در سراسر دنیا اعتبار دارند. استرالیا با داشتن بیش از ۱۵ هزار شرکت اینترنشنال مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفته تا بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در این کشور شروع کنند.

توجه داشته باشیم که سرمایه گذار باید بتواند حداقل امتیاز 65 را کسب نماید. داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه مدیریتی در رزومه فرد سرمایه گذار می تواند به این پروسه کمک کننده باشد. فرد سرمایه گذار مبلغی حدودا 500 هزار دلار می باید گردش مالی در حساب نشان دهد. در این نوع سرمایه گذاری متقاضی در یک بازه 4 ساله باید بتواند کارآفرینی کرده و بیزینس خود را به نتیجه برساند که امکان تمدید آن تا دو سال نیز وجود دارد. کار آفرینی 800 هزار دلاری نوع دیگری از سرمایه گذاری ها می باشد، در این روش فرد متقاضی باید در 2 سال از 4 سال اخیر، گردش مالی 500 هزار دلاری ارائه دهد که و سن سرمایه گذار حتما باید زیر 55 سال باشد.

ساب کلاس 888 برای دریافت اقامت دائم

اگر درخصوص نحوه مهاجرت به استرالیا همچنان سوالی دارید می‌توانید از طریق رزرو وقت برای مشاوره یا تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت اقدام کنید. ⬅ در ویزای تحصیلیهر چقدر سن متقاضی کمترو گپ یا وقفه تحصیلی کمتر باشد، شانس دریافت ویزا بیشتر می‌شود. در کل شرایط سنی مهاجرت به استرالیا به ویزایی که درخواست می‌دهید، بستگی دارد. مهاجرت به این نقطه از کره زمین موانع و دست‌اندازهایی دارد که اگر اطلاعاتی در این حوزه نداشته باشید شما را با چالش مواجه خواهد کرد. حالا که در این صفحه هستید از فرصت استفاده کنید و با مطالعه مطالب با شرایط مهاجرت به استرالیا آشنا بشوید. جهت گرفتن پاسخ سوالات مهاجرتی خود و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به استرالیا، به دلیل پایین بودن نرخ بیکاری و تورم، وجود پیوندهای قوی با اکثر کشورهای قدرتمند جهان و بهره‌مندی از نیروی کار متخصص ، مهاجرتی موفق خواهد بود. بعضی از افراد وقتی دنبال انواع روش‌های مهاجرتی به استرالیا می‌روند، خیلی سریع ناامید می‌شوند و با خود فکر می‌کنند ویزای پناهندگی آسان‌ترین و ارزان‌ترین روش مهاجرت به استرالیاست ولی واقعیت چیز دیگری است. همانطور که از اسم این نوع ویزا پیداست، در این روش مهاجرتی فردی که اقامت داﺋم یا شهروندی استرالیا را دارد، می‌تواند نقش حامی برای ورود و دریافت اقامت سایر اعضای خانواده خود را به عهده بگیرد. در یک دسته‌بندی کلی می‌توان گفت که ویزاهای کاری استرالیا به دو دسته ویزای کار اقامت موقت و ویزای کار اقامت داﺋم تقسیم می‌شوند. سیاست دولت استرالیا به گونه ای است که شما برای ورود، سفر و اقامت در استرالیا باید ویزا داشته باشید. با توجه به امتیازات نوع ویزای دریافتی، شما از مزایای زیادی مانند حق کار، تحصیل، بیمه درمانی و غیره برخوردار خواهید شد.

  • زمانی که قرار است فردی با سرمایه نسبتا زیادی در یک کشور خارجی سرمایه‌گذاری کند، قطعا با نگرانی‌های زیادی همراه است.
  • البته اداره مهاجرت استرالیا به افرادی که از طریق اسپانسر جهت اخذ اقامت استرالیا اقدام می نمایند سریعتر جواب می دهد.
  • مهاجرت به استرالیا یا هر کشور دیگری تصمیم و انتخاب بزرگی است که یک فرد برای خود و خانواده خود انجام می‌دهد.