شرایط مهاجرت به استرالیا ️ 6 مسیر شگفت انگیز اخذ اقامت استرالیا 2023️-کمک مهاجرت

جالب است بدانید که اگر متاهل باشید، همسرتان هم می‌تواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند. چنانچه در حال تحصیل در مقطع دکترا باشید، آزادی بیشتری برای کار کردن خواهید داشت. پس از اتمام دوره تحصیلی می‌توانید به مدت ۲ تا ۴ سال در استرالیا بمانید و در این صورت شرایط را برای گرفتن اقامت در صورت تمایل تسریع ببخشید. حمایت کارفرما در حقیقت به این معنی است که یک کارفرما برای شما دعوت‌نامه کاری ارسال کند به طوری که این دعوت‌نامه از نظر مرکز مهاجرتی استرالیا بدون مشکل باشد. کارفرما در قدم اول باید کار خود را در مرکز مهاجرتی استرالیا به ثبت برساند. مهاجرت به استرالیا روش‌های بسیار متنوعی دارد که مهم‌ترین آن‌ها را در این مطلب با شما بررسی خواهیم کرد.

  • بسیاری از دانشگاه‌ های استرالیا در فهرست صد دانشگاه برتر دنیا قرار دارند.
  • خیر، ولی در صورت نداشتن حداقل نمره زبان، باید مبلغی به عنوان جریمه به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت شود.
  • اگر خواستار اخذ چنین ویزایی باشید، می‌توانید سوابق کاری خود را برای یکی از کارفرمایان استرالیایی ارسال کنید.
  • افرادی که به روش های غیر قانونی وارد استرالیا می شوند تا مدتی در کمپ های پناهندگان نگهداری می شوند که این پناهگاه ها از شرایط خوبی برخوردار نیستند.

این ساکنان اولیه احتمالاً اجداد استرالیایی های کنونی این کشور هستند. نقطه آغازین زندگی انسان ها در استرالیا به طور تقریبی به چهل تا هفتاد هزار سال قبل بازمی گردد. یک مقصد مهاجرتی مناسب برای اقشار مختلف است و دارای مقرراتی شفاف در این حوزه است. بله ولی فقط در صورتی که سابقه سفر بسیار خوب داشته باشید یا اینکه خویشاوند نزدیک شما در استرالیا سکونت داشته باشد. و خلاصه، کشور زیبای استرالیا می‌تواند برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، گزینه‌ای مطلوب و در دسترس باشد. متقاضی بایستی کمتر از 55 سال سن داشته باشد، مگر اینکه ایالت یا قلمرویی که متقاضی برای آن اقدام می کند، گواهی کند که متقاضی از مزایای اقتصادی استثنایی برخوردار است.

📣 قوانین مهاجرت به استرالیا با ویزای توریستی

یکی از نقاط قوت تحصیل در استرالیا برای متقاضیان بین‌المللی، اجازه کار پاره‌وقت به‌صورت ۲۰ ساعت در هفته در حین تحصیل و اقامت پس از تحصیل در این کشور است. در همه روش‌های مهاجرت به استرالیا مهارت زبان انگلیسی نیاز است اما در برخی از آن‌ها این امکان وجود دارد تا با پرداخت هزینه، شرط دانش زبان انگلیسی را پشت سر بگذارید. به طور معمول، ساکنان دائم می‌توانند برای شهروندی و اخذ پاسپورت این کشور درخواست بدهند و از ویزای اقامت دائم خود برای سفر به خارج از کشور و بازگشت به استرالیا تا پنج سال از تاریخ اعطای ویزا استفاده کنند. پس از پنج سال، در صورت عدم حضور در خاک استرالیا برای ورود مجدد به کشور باید ویزای بازگشت پنج ساله اقامت دریافت کنید. این سیستم با توجه به معیارهایی مانند؛ سن، تحصیلات، دانش زبان، سابقه کار، میزان سرمایه، داشتن دعوت‌نامه و … به متقاضیان نمره می‌دهد. با وجود شباهت‌ها در جدول امتیازات، امتیاز مهاجرت به استرالیا برای این ویزاها متفاوت است.

آثار اقامتی ویزای کار استرالیا به دو صورت موقت و دائم تقسیم شده است. ۹۵ درصد پرونده افرادی که قصد دارند از طریق هوایی و با دریافت ویزای تحصیلی و یا توریستی اقدام به پناهندگی در استرالیا کنند، در اداره مهاجرت رد می شوند. یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت این کشور، اخذ ویزای ازدواج است.

شماره های تماس

برای واجد شرایط بودن، باید با یک شهروند استرالیایی، یک مقیم دائم استرالیا یا یک شهروند نیوزیلندی واجد شرایط ازدواج کرده یا در یک رابطه واقعی باشید. یکی از روش های اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور، کار آفرینی می باشد. طبق شرایط مجله خبری مهاجرت 2021، سرمایه گذاران و بالاخص کارآفرینان می توانند با یک فعالیت کارآمد که منجر به تجاری سازی یک محصول و یا با ارائه خدمات در کشور استرالیا شروع کنند و باید بتوانند تجارت خود را در این کشور گسترش دهند. اعطای تابعیت و پاسپورت از طریق تولد، به دو صورت خاک و خون می باشد، سیستم خون بر پایه داشتن پاسپورت یکی از والدین به نوزاد تازه متولد شده انتقال می یابد و سیستم خاک بر پایه تولد نوزاد در خاک کشور مقصد. در کشور استرالیا سال 1986 که سیستم خون حکم فرما شد و افرادی که در خاک این کشور متولد می شدند باید حتما پدر یا مادر آنها تابعیت این کشور را دارا می بود تا فرزند تازه متولد شده هم بتواند تابعیت این کشور را دریافت کند. اسنثنایی که در این مورد وجود دارد تولد نوزادی است که در خاک کشور استرالیا متولد شده ولی پدر و مادر وی مشخص نیستند که در این صورت می تواند تابعیت این کشور را اخذ کند.

طبق اعلام سایت رسمی دولت استرالیا در سال 2018 هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی سالیانه به شرح زیر می باشد. مدت زمان پروسه اقامت استرالیا از طریق ویزای کار می تواند طولانی باشد. گاها مشاهده شده افرادی که اقدام به درخواست ویزاهای کاری استرالیا کرده اند با توجه به زمان بر بودن این پروسه از ادامه مسیر دلسرد شدن و قصد دارند هرچه سریعتر وارد پروسه ای شوند که منجر تسریع در امر مهاجرت شود. این ویزا برای افراد ماهر و متخصص از سمت دولت استرالیا در نظر گرفته شده است. برای این امر متقاضیان باید بتوانند application که نشان دهنده انگیزه، مهارت و علاقه کار در استرالیا را ارائه دهند که پس از تائید آن و از طریق مهارت، دعوتنامه ای برای آنان صادر می گردد.

استرالیا ششمین کشور پهناور جهان به شمار آمده که در قاره اقیانوسیه؛ کوچکترین قاره جهان؛ واقع گردیده است و به استثنای بخش کوچکی از این قاره را که کشور نیوزلند گرفته، در واقع اکثریت خاک اقیانوسیه، همان کشور استرالیا می‌باشد. شهر کانبرا پایتخت کشور استرالیا بوده و شهرهای سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرث، آدلاید و همچنین کانبرا از جمله بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شهرهای آن هستند. آیلتس شخص می تواند 5.5 باشد و حتی در این روش این امکان فراهم است که مدرک زبان ارائه نشه و با پرداخت هزینه به دولت استرالیا، دوره زبان را در خاک این کشور گذراند.