شرایط مهاجرت به استرالیا ️ 6 مسیر شگفت انگیز اخذ اقامت استرالیا 2023️-کمک مهاجرت

این ویزا مختص افراد زیر ۱۸ سال است که در خارج از استرالیا هستند و از حمایت پدر خوانده و مادرخوانده ساکن در استرالیا برخوردارند. اطلاعات خود را ثبت کنید تا مشاوران مهاجرتی ما سریعا برای مشاوره با شما تماس بگیرند. میخوام بدونم چجوری میتونم با خانوادم قانونی مهاجرت کنم به استرالیا و اقامت و کار اونجارو داشته باشم.

راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا 🦘

امکان کار در این کشور وجود دارد و فرد به راحتی می‌تواند وارد بازار کار شود و دستمزدها هم برای گذراندن زندگی مناسب است و می‌توان گفت حقوق بالایی را برای فرد در نظر می‌گیرند. رفاه مالی، کیفیت بالای زندگی، امنیت شغلی و استانداردهای آموزشی از جمله دلایلی است که افراد مهاجرت به استرالیا را انتخاب می‌کنند. علاوه بر آن اقتصاد پیشرفته استرالیا موجب شده تا افراد به راحتی بتوانند در آن شغل پیدا کنند. آب و هوای خوب و طبیعت بی‌نظیر این کشور نیز افراد را به سمت خود جذب می‌کند. دولت استرالیا افرادی را که زندگی آن‌ها در کشور محل اقامت شان در خطر اند، به عنوان پناهنده می‌پذیرد. بدین منظور، این کشور در نخست ویزه بشردوستانه را به افرادی که در کشورهای ناامن زندگی کرده و زندگی آن‌ها با خطر همراه است، اعطا می‌نماید.

📣 قوانین مهاجرت به استرالیا با ویزای والدین

اگر شما هم صاحب سرمایه هستید، این شانس را دارید که از طریق ویزای سرمایه‌گذاری اقامت استرالیا را دریافت کنید. با در اختیار داشتن PR می‌توانید همراه با خانواده خود به استرالیا مهاجرت کنید. پس از چهار سال زندگی در استرالیا با PR این کشور می توانید برای شهروندی اقدام کنید. در کشور استرالیا 37 دانشگاه دولتی و 5 دانشگاه خصوصی به همراه چندین موسسه آموزشی و کالج با کیفیت آموزشی بسیار بالا وجود دارند.

این هزینه در روش های مهاجرتی تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره یکسان نبوده و متقاضی قبل از اقدام برای مهاجرت باید یک برآوردی از انواع هزینه های این مسیر و مبالغی که باید پرداخت کند به دست بیاورد. به طور کلی می توان هزینه های مهاجرت به استرالیا را در دسته های اصلی همچون هزینه لازم برای اثبات تمکن مالی، هزینه ترجمه مدارک، مبلغ درخواست ویزای استرالیا، هزینه زندگی در این کشور، هزینه اسکان و غیره قرار داد. کشور استرالیا انواع متعددی ویزای کاری را در اختیار شما قرار خواهد داد که می­تواند به صورت موقت و یا همراه با اقامت دائم باشد. هر کدام از این ویزاها با یک کد عددی شناخته می‌شوتد، برای دریافت این نوع ویزا متقاضیان مهاجرت به روش کاری باید در سیستم امتیازبندی حداقل امتیازرا کسب کنند تا صلاحیت دریافت ویزای کاری را داشته باشند. که بر اساس فاکتورهایی چونسن، تحصیلات، دانش زبان انگلیسی و سابقه کاری تنظیم شده است. درخواست‌کننده، یک ایمیل حاوی شماره درخواست یا فایل نامبر را دریافت نموده که به معنی آغاز بررسی درخواست می‌باشد.

  • اگر هنوز سردرگم هستید و نمی‌دانید با توجه به شرایط شما کدام کشور و روش مهاجرتی برایتان مناسب‌تر است، پیشنهاد می‌کنیم در سایت ایمیگو پروفایل ایجاد کنید.
  • در این نوع ویزا شخص متخصص و ماهر می تواند به استرالیا سفر کند و در شغل مورد نظرش به اشتغال بپردازد.
  • اهالی جزیره تورس به ملانزی ها معروفند و سواحل شمالی و آبهای استرالیا به طور معمول مورد استفاده ماهی گیران مناطق جنوبی آسیا قرار می گرفته است.
  • متقاضیان باید هنگام درخواست این ویزا خارج از کشور استرالیا زندگی کرده و استعداد و نبوغ آن‌ها در سطحی بین‌المللی شناخته شده باشد.
  • اما یک نکته مثبت در خصوص ساب کلاس 190 وجود دارد که یک ایالت می‌تواند 5 امتیاز به شما کمک کند؛ اما در عوض شما موظف خواهید بود به مدت 2 سال در آنجا زندگی و کار کنید.

استرالیا یک کشور چهار فصل است اما هرگز دماهای زیر صفر درجه را تجربه نمی‌کند. این موضوع دوستداران آب‌وهوای معتدل و تفریحات تابستانی را به این کشور جذب می‌کند. دانشگاه ولونگونگ با بیش از ۳۷ هزار دانشجو در این شهر واقع شده و یک موسسه آموزشی معتبر در سطح بین‌المللی است.

در صورتی‌که فرد پناهجو بتواند دلایل پناهندگی خود را به اثبات برساند، درخواست پناهندگی او پذیرفته می‌شود. اما معاینات صحی و بررسی‌های اهلیت و شخصیت درخواست‌کننده قبل از اعطا شدن ویزه سپری می‌شود. متقاضیان موفق با اخذ یکی از ویزای فوق می‌توانند به استرالیا مهاجرت نموده، از اقامت دایم، کار و تحصیل در استرالیا بهره‌مند شوند.

متقاضیان برای مجله خبری مهاجرت باید دانش خود در را در زبان انگلیسی به اثبات رسانند و نمره مورد نیاز در هر یک از آزمون‌های معتبر و بین‌المللی با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب می‌کنید، متفاوت است. برای مثال برای مهاجرت تحصیلی حداقل آیلتس 6.5 آکادمیک لازم است اما برای مهاجرت کاری آیلتس 5 یا 5.5 جنرال هم کفایت می‌کند. پیش از اخذ ویزای سرمایه گذاری شما توسط فهرستی سنجیده می‌شوید که شرایطی همچون سن، میزان درآمد، میزان سرمایه گذاری، زبان انگلیسی و مدرک تحصیلی دارد.

✔️همان طور که به صورت دقیق در مقاله بررسی شد، برای مهاجرت به استرالیا و دریافت ویزای این کشور، ارائه مدارکی همچون پاسپورت معتبر، ترجمه مدارک شناسایی، رزومه و غیره ضروری است. پزشکان با توجه به مدرک تخصصی که دریافت کرده اند الزامات متفاوتی را باید در این راه برآورده کنند. مهم ترین مراحلی که پزشکان عمومی برای مهاجرت به استرالیا باید طی کنند شامل نام نویسی در شورای پزشکی استرالیا و کمیسیون آموزشی برای فارغ التحصیلان پزشکی خارجی می باشد. پس از پرداخت هزینه های لازم و ارسال مستندات ضروری، مدارک پزشکان مورد ارزیابی قرار گرفته و نتیجه آن اعلام می شود. افرادی که در فرآیند مهاجرت خود ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر باشند باید هزینه های لازم برای گذراندن کلاس های آمادگی آزمون و همچنین هزینه شرکت در آزمون را در نظر بگیرند. به عنوان مثال، دو مورد از پر طرفدارترین آزمون ها آزمون تافل و آیلتس هستند که مبلغ شرکت در آن ها از 210 تا 250 دلار ممکن است متفاوت باشد.

مزایای دریافت این نوع ویزا، هر شخص واجد شرایطی را ترقیب به مهاجرت به استرالیا میکند