شرایط مهاجرت به استرالیا ️ 6 مسیر شگفت انگیز اخذ اقامت استرالیا 2023️-کمک مهاجرت

در هر روش مهاجرتی به استرالیا، به طور متوسط و کلی با 2 الی 3 سال کار کردن می‌توان برای اقامت دائم این کشور اقدام نمود و پس از 5 سال نیز به پاسپورت و شهروندی استرالیا دست پیدا کرد. برای مثال پس از اتمام تحصیل 2 سال کار برای اقامت و سپس در مجموع 5 سال برای بدست آوردن شهروندی کافی است. برخی ویزاهای دیگر مانند ویزای نخبگان برای برخی افراد بسیار ویژه، روش سرمایه‌گذاری‌های بسیار کلان و…

متقاضیان و علاقه مندان مجله خبری مهاجرت جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات خود می توانند با وکلای متخصص گروه وکلای لاهه تماس حاصل فرمایند. نکته قابل توجه در این روش هزینه بسیار بالا و مدت زمان زیاد جهت اخذ اقامت می شود که حد اقل از ۲ تا ۵ سال زمان می برد و روشی مناسبی جهت اخذ اقامت نمی باشد. قابل توجه است والدین فرزند ۲ سال پس از اقامت قانونی و قبل از ۱۸ سالگی فرزند باید جهت اخذ ویزا اقدام نمایند.

اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت

از دیگر عوامل مهم برای اخذ ویزای کار استرالیا در نظر گرفتن میزان و نرخ بیکاری در این کشور می باشد، که نمودار زیر می تواند اطلاعات جامعی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد. استرالیا یکی از محبوب ترین کشور ها در بین علاقه مندان به مهاجرت است. از دلایل مهاجرت به این کشور می توان شرایط آب و هوایی آن، انگلیسی زبان بودن مردمان آن، اقتصاد و فرهنگ قوی آن و از همه مهم تر مهاجر پذیر بودن آن را نام برد. استرالیا ششمین کشور پهناور جهان است و حدود 26 میلیون نفر جمعیت دارد.

  • آنها هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه تقاضای شما حتما در چنین مدت زمانهایی برسی شده و پاسخ داده خواهد شد نداد ه اند.
  • مهاجرت به استرالیاشاید یکی ازهیجان انگیز ترین کارهایی باشد که شما در ذهن دارید.اما جالب است بدانید که بادانستن نکات و همچنین استفاده از راهنمای گام به گاممهاجرت به استرالیا.
  • استرالیا ششمین کشور پهناور جهان به شمار آمده که در قاره اقیانوسیه؛ کوچکترین قاره جهان؛ واقع گردیده است و به استثنای بخش کوچکی از این قاره را که کشور نیوزلند گرفته، در واقع اکثریت خاک اقیانوسیه، همان کشور استرالیا می‌باشد.
  • بنا به شرایط سنی، تحصیلی و شغلی شما، روش های متفاوتی برای مهاجرت به استرالیا می تواند وجود داشته باشد.

همانطور که پیشتر توضیح داده شد کسب تابعیت استرالیا از طریق تولد بر اساس قانون خون می باشد و کودکانی که حداقل یکی از والدینشان تابعیت استرالیا را داشته باشند یا در دسته شرایط استثنایی قرار گیرند، واجد شرایط دریافت تابعیت استرالیا خواهند شد. چنانچه سرمایه گذاران و کارآفرینان بتوانند تمام شرایط ذکر شده را رعایت کنند به آنان اقامت 5 ساله داده می شود که در نهایت این اقامت منجر به اقامت دائم خواهد شد. همچنین کارآفرینان باید برنامه کاری خود را به صورت کامل جهت فعالیت تجاری خود در استرالیا را به اداره مهاجرت ارائه دهند.

ویزاهای کاری استرالیا به ویزاهای کاری موقت و بلند مدت تقسیم می‌شوند. محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به استرالیا در وبسایت اداره مهاجرت این کشور امکان‌پذیر است. همان‌طور که در جدول‌ها مشاهده می‌کنید، حداقل نمره زبان برای مهاجرت به استرالیا، آیلتس ۶ جنرال است.

هزینه‌ها 💰 به دلیل مشکل که در اداره تعزیرات حکومتی داشتم در لحظه اخر که حکم جریمه صادر گردید بود. ایشان با همراهی و همفکری راه را برای شکست رای و اقدام به رای برائت در تجدیدنظر هموار نمودند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت از طریق خانواده به این کشور به مطلب مهاجرت خویشاوندی به استرالیا مراجعه نمایید.

شهروندی استرالیا آخرین قدم از مهاجرت

در ضمن پس از بروز بحران اقتصادی جهانی این زمانها دچار تغییر و تحول غیر قابل پیشبینی شده اند اما موردی که می توان روی آن حساب باز کرد این است که افرادی که از طریق اسپانسر ایالتی اقدام می نمایند از دید اداره مهاجرت استرالیا در ارجحیت قرار گرفته و پرونده شان سریعتر برسی می گردد. مهاجرت کاری، یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت به استرالیا برای نیروهای متخصص است. کشور استرالیا برای تضمین رشد اقتصادی و نیاز بازار کار ، بخشی از نیاز خود به نیروهای متخصص را، از طریق مهاجرین تأمین می‌کند. تحصیل، یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا است و طرفداران بسیاری را در برمی‌گیرد.