مدل آرایش چشم جدید و لایت و عربی و ساده چشم و ابرو چلوگوشت | takdoo-تکدو

بعد از زیرسازی مناسب، مقداری از سایه نارنجی و وانیلی را ترکیب کرده و با براش مخصوص سایه، روی قسمت بیرونی پلک‌هایتان بزنید و آن را فید کنید. 6- با یک مداد خط چشم سفید قسمتهای پایینی خط شلاقی و قسمت داخلی خط اشک را پر کنید. 2- با استفاده از یک برس تخت، روی خطوط به صورت آرام و یکنواخت ضربه بزنید و رنگ را از مرکز چشم به سمت گوشه های بیرونی ترکیب کنید. این آرایش از یک سایه زرق و برق دارآبی و مقدارکمی سفید برای نتیجه فوق العاده زیبا و باطراوت استفاده می کند . شما همچنین می توانید یک سایه روشن متفاوت از سایه ای که در اولویت شماست را استفاده کنید. برای مشخص کردن قسمت بالایی و پایینی خط شلاقی ، ازسایه قهوه ای تیره یا سیاه استفاده کنید و این را با یک برس زاویه ای در امتداد خط شلاقی اعمال کنید.

مدل آرایش چشم اسموکی آمبره

شاید باور این موضوع کمی برایتان مشکل باشد، اما واقعیت این است که ممکن است آرایش چشم، روی ظاهر اجزای دیگر صورت هم تاثیر‌گذار باشد. به عنوان مثال درشت‌کردن چشم‌ها به کمک آرایش، می‌تواند بینی شما را کوچک‌تر نشان دهد. اگر تا به حال به این نکته توجه نکرده‌اید، در آرایش بعدی این نکته را آزمایش کنید.

  • ” سایه چشم “میکاپ و سایه چشم کار سختی نمیباشد شما میتوانید با تمرین های مکرر و دانستن یک یسری نکات مهم سایه چشم خود را انجام دهید.
  • با این حال اگر پرایمری در دسترس ندارید، استفاده از کرم مرطوب کننده نیز مناسب خواهد بود.
  • قطعا با زدن خط چشم تیره یا مشکی بر روی خطر پایین مژه ها، رنگ چشم‌ها تیره تر و زیباتر می‌شود.
  • در این مطلب شما را با ایده هایی منحصر به فرد از آرایش چشم ۲۰۲۳ آشنا خواهیم کرد.
  • برای کشیدن خط چشم، ابتدا باید حالت چشمهای خود را بشناسید و براساس آن نوع خط چشم را انتخاب کنید.
  • مژ های تکی را هم می توان به تمام پشت پلک افزود و هم می توان به صورت تکی تکی لا به لای مژه ها و فقط نقاط دلخواه به مژه ها افزود.
در مرحله آخر، قسمت داخلی پلک را با مقدار کمی سایه شاین نقره‌ای بپوشانید تا جلوه دوچندانی به چشمانتان ببخشد و نهایتا برای تکمیل آرایش از ریمل استفاده نمایید. در نهایت با مداد مشکی روی بن مژه پلک بالا و پلک، خط چشم بکشید تا نمای چشمانتان بزرگتر شود و در آخر با ریمل باکیفیتی آرایشتان را تکمیل نمایید. برای این آرایش چشم آسان، بعد از زیر سازی‌های لازم ابتدا مقداری از سایه دودی مات را انتخاب کنید.

بهترین مدل مانتوی تابستانی زنانه! شیکترین مدل مانتو تابستانه 1402

قبل از شروع به اعمال هرگونه آرایش چشم، اولین کاری که باید انجام دهید، حصول اطمینان از در دسترس بودن وسایلی است که لازم دارید. این نکته را در نظر داشته باشید سرمایه گذاری بر روی براش‌ها و ابزارهای خوب در میکاپ چشم، تضمین کننده داشتن آرایشی یکنواخت، جذاب و طبیعی خواهد بود. اگر می­خواهید همیشه چشم­های آراسته و درشتی داشته باشید می­توانید روش­های جدید را امتحان کنید.

این مدل برای آنهایی مناسب است که عاشق رنگ هستند و از پررنگ بودن رنگ‌ها نمی‌ترسند. چرا که این رنگ‌ها، تمایل دارند چشم‌ها را بزرگتر و بازتر نمایند. بعد از زیرسازی پوست، تمام پلک را با مقداری سایه بیس یا نباتی مات بپوشانید. کمی صبر کنید و سپس و طبق تصویر با سایه مدادی آبی، خط چشم پهنی پشت پلکتان بکشید. در آخر با رنگ دیگری از سایه مدادی زیر پلک را به آرامی بپوشانید و با دست کمی آن را فید کنید تا رنگ زیاد توی ذوق نزند. اگر برای پاک کردن آرایش چشم به دنبال دستمال مرطوب هستید، دستمال مرطوب پاک کننده آرایش دور چشم دافی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مدل آرایش چشم جدید و لایت و عربی و ساده چشم و ابرو چلوگوشت | takdoo-تکدو