مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه-کمک مهاجرت

✓ یک شهر توریستی را برایزندگی در ترکیهانتخاب کنید، نگرش نسبت به خارجی ها در آنجا دوستانه تر است و می توانید به راحتی در بخش گردشگری شغل پیدا کنید. مردم ترکیه نسبت به خارجی ها برخورد مجله خبری مهاجرت دوستانه ای دارند؛ آنها بسیار مهربان و با ملاحظه هستند. معاشرت با خارجی ها به نوعی در فرهنگ ترکی جا افتاده، آنها همیشه مایل به کمک هستند و به راحتی با ساکنان خارجی دوست می شوند.

مدارک وقت ملاقات و سایر مدارک لازم تهیه می شود و شخص متقاضی مدارک را روز قرار به افسر اداره مهاجرت ارائه می کند. اجازه اقامت با مراجعه به ادارات مهاجرت واقع در استانی که فرد خارجی در آن اقامت خواهد داشت، اخذ می شود. بسته به ملیت شما، هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه از 14 تا 71 یورو متغیر است.

نحوه پیدا کردن شغل پس از مهاجرت به ترکیه

از دیگر مواردی هستند که می‌شود به‌عنوان بخشی از هزینه مهاجرت به ترکیه مطرح کرد. به‌عنوان مثال در مهاجرت به ترکیه از طریق خرید خانه، تنها هزینه خرید خانه مطرح نیست. بلکه هزینه‌های دیگری مانند مالیات و انتقال سند نیز وجود دارند که مبلغی معادل 4درصد از ارزش کل ملک را تشکیل می‌دهند. مهاجرت به ترکیه از طریق خرید خانه، از دیگر شیوه‌های مهاجرت به این سرزمین است که در حال‌حاضر، موردتوجه بسیاری از مردم ایران قرار گرفته است. تا آنجا که در طی چند سال گذشته، نام تعداد زیادی از ایرانیان در میان خریداران ملک در ترکیه به چشم می‌خورد.

مهاجرت از طریق کار

با ایمیگو مهاجران ساده‌، ارزان و کم‌دردسر مهاجرت می‌کنند و در مقابل، آژانس‌های مهاجرتی نیز بدون صرف هزینه‌های کلان برای تبلیغ کسب‌وکار خود، به مشتری واقعی دست می‌یابند. اگر برای انتخاب روش مهاجرتی منطبق با شرایط خود به کمک نیاز دارید، در ایمیگو پروفایل ایجاد کنید تا به متناسب‌ترین برنامه‌های مهاجرتی دست یابید. در قدم اول باید بدانید کدام روش مهاجرت به ترکیه برای شما مناسب است. برای مهاجرت به ترکیه روش‌های مختلفی وجود دارد و هر کدام از آنها شرایط و قوانین خاص خود را دارند.

در صورتی کشور مربوطه این شرایط را داشته باشد باید حتما وکیلی در همان کشور این مورد را انجام دهد. داشتن وکیل یا مشاور مهاجرت می تواند این روند را تسریع کرده و میزان موفقیت پرونده مهاجرت شما را افزایش دهد. شما میتوانید با متخصصان ما مشورت کنید و اطلاعات دقیق تری در این زمینه کسب کنید. همچنین ترکیب قومی در ترکیه حدود ۷۰٪-۷۵٪ درصد مردم ترک، ۱۸٪ درصد کرد و ۷٪-۱۲٪ را سایر باشندگان قومی ترکیه تشکیل می‌دهند. البته در این مدارس زبان های آلمانی و فرانسوی و غیره نیز تدریس می شود. قوانین راهنمایی و رانندگی در برخی از محله های پایین شهر و سنتی رعایت نمی‌شود.

  • لازم به ذکر است که موارد ذکر شده مربوط به سازندگان معتبری است که شرکت مای آفیس صرفا با این شرکت ها همکاری می نماید.
  • زیرا دریافت اقامت از طریق خرید سهام از مابقی راه های سرمایه گذاری سخت تر می باشد.
  • دوست عزیز در صورتی که فرزندان بعنوان همراه والدین به ترکیه مهاجرت نمایند بله این امکان وجود دارد.
  • آیا مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری امکان‌پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله.
  • زمانی که قصد دارید برای کار یا تحصیل وارد کشوری شوید می بایست در ارتباط با شرایط آن کشور اطلاعات مناسبی اخذ نمایید.
  • افرادی که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند می‌توانند از روش های مختلفی برای دریافت ویزا و اقامت اقدام کنند.