مزایا و معایب مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا به کانادا مهاجرت کنیم؟-کمک مهاجرت

با توجه به این که در مسیر مهاجرت ممکن است نیاز به راهنمایی و مشاوره حضوری داشته باشید، به نظر می رسد مشورت با وکلای مهاجرتی ساکن ایران انتخاب هوشمندانه تر و مناسب تری باشد. با این حال آنچه که اهمیت دارد میزان تجربه و مهارت های وکیل مهاجرتی است. 2.مدرک زبان تف TEF(Test d’évaluation du français)مختص متقاضیانی که قصد مهاجرت به استان ها یا شهرهای فرانسوی زبان کانادا را دارند. اگر مادر فرزند دارای شهروندی کانادا باشد و پدر تابعیت یک کشور دیگر را داشته باشد و فرزند در خاک کانادا متولد شود، کودک تابعیت پدر و مادر خود را دریافت می کند.

راهنمای کامل تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

پس اگر سطح زبان انگلیسی‌تان خوب است توصیه می‌کنیم خودتان از طریق سایت مهاجرت کانادا () برای اقامت دست به کار شوید. ما هم کمکتان می‌کنیم و در ادامه تمام اطلاعات لازم را برایتان توضیح می‌دهیم. در ساسکاچوان در میان گزینه‌های مهاجرتی مختلف در برنامه استانی آن، گزینه کشاورزی و جذب نیروی ماهر کشاورز بسیار پر رونق بوده و افراد دارای تخصص و یکسری صلاحیت‌ها در این زمینه به راحتی می‌توانند به این استان مهاجرت کنند. علاقه‌مندان به مهاجرت کانادا می‌توانند با این روش، به راحتی و با صرف کمترین هزینه و وقت، اقامت این کشور را به دست آورند. با مشاوره حرفه‌ای کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ می‌توانید اقامت دائم و تضمینی را برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید. همانطور که در بالا گفته شد برای مهاجرت به کانادا، روش‌های مختلف بسیاری وجود دارد اما لزوما همه این روش‌ها موفقیت آمیز و مطمئن و سریع نیستند.

ویزای تحصیلی

در واقع بزرگترین مزیت مهاجرت به کشور کانادا از طریق خود اشتغالی عدم نیاز به سرمایه و بودجه برای راه اندازی کسب و کار می باشد. از دیگر مزیت های مهاجرت از طریق خوداشتغالی به کانادا امکان کار در هر شهر و استان و همچنین کوتاه بودن روند رسیدگی به این پرونده مهاجرتی مجله خبری مهاجرت از 10 ماه تا یک سال می باشد. قبل از انتخاب، درباره شرایط پذیرش و وضعیت رشته‌تان در آن دانشگاه کاملا تحقیق کنید. پس بهتر است همان اول دانشگاهی را انتخاب کنید که شانس پذیرش بالایی در آن دارید. بعد از ارائه مدارک و درخواست به دانشگاه، پرونده شما بررسی می‌شود.

منظور از گروه های متفاوت افراد جامعه، فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سابقه کاری در زمینه های متفاوت کاری، سرمایه گذاری و… مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از پرمتقاضی ترین راه های مهاجرت به این کشور است و مهاجرانی که شرایط مناسبی دارند می توانند در آسان ترین حالت ممکن با انتخاب رشته مورد نظر خود، نسبت به اخذ پذیرش در یکی از برترین دانشگاه های این کشور اقدام نمایند. شرایط ویزای تحصیلی کانادا برای ایرانیان در سال های اخیر به نسبت سایر کشورها خوب بوده است. اداره مهاجرت کانادا به ایالت‌های مختلف کشور این اجازه را می‌دهد تا نیاز نیروی کار خود را به واسطه استخدام نیروی کار ماهر خارجی تأمین کنند. اغلب ایالت‌های کانادا غیر از ایالت نوناووت و کبک که دارای سیستم مهاجرتی مستقلی هستند، از یک سیستم یکپارچه تبعیت می‌کنند.

ویزای تحصیلی کانادا:

Permanent Resident یا همان PR کانادا شهروند یک کشور دیگری است که به او اجازه اقامت دائم در این کشور داده شده است. مقیمان دائم کانادا از مزایای بسیاری برخوردارند و پس از گذشت مدت زمان مشخصی می‌توانند شهروند یا سیتیزن کانادا شوند. بسته به روش‌های مهاجرتی مختلف کانادا، مدارک متفاوتی برای هر برنامه مورد نیاز است. برای این برنامه حداقل مدرک تحصیلی مشخص نشده است اما برای کسب امتیاز مورد نیاز بهتر است مدرک تحصیلی ارائه دهید. هر کدام از این روش‌ها بر اساس سیستم امتیازبندی هستند و داشتن نمره زبان انگلیسی یا فرانسه یکی از شروط اصلی اقدام برای این برنامه‌ها هستند. از یکی از کارفرمایان حوزه آتلانتیک پیشنهاد شغلی (جاب آفر) تمام وقت داشته باشید.

  • مرحله بعدی از سری مراحل اخذ پذیرش تحصیلی به کانادا انتخاب شهر است.
  • روش‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری بسیار متنوع است و می‌توان گفت که هر ایالتی در این کشور شرایط و روش مخصوص به خودش را دارد.
  • توجه داشته باشید که این آمار، تعداد کارت‌های اقامت دائم صادر شده را نشان می‌دهد.