مشاوره مالیاتی ️ مشاوره حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای رایان محاسبان | تکس مپ

خدماتی که مشاور مالیاتی ارائه می‌کند شامل پیگیری کامل بخشنامه‌های مالیاتی، به کارگیری ماده‌ها و تبصره‌های مالیاتی برای حل مشکلات پرونده شما است. با کمک مشاور مالیاتی می‌توان از مزیت تسلط یک متخصص در امور مالیاتی برای رفع مشکلات بهره برد. از سوی دیگر، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اشخاص حقیقی و حقوقی در کشور، پرداخت مالیات است که بدین منظور می‌توانید با کارشناسان تخصصی مجموعه رایان محاسبان ارتباط برقرار کنید. با توجه به دنیای پر رقابت امروز، شما هر مقدار اطلاعات کامل‌تر و صحیح تری را در اختیار داشته باشید، می‌توانید با اطمینان بیش‌تری به فعالیت خود در امور مختلف مربوط به کسب و کار ادامه دهید و با درایت و دقت بیش‌تری عمل کنید. صاحبان کسب و کار در مشاوره مالیاتی می‌توانند با مشاوران مالیاتی تماس بگیرند و سوالات خود را در رابطه با چگونگی کاهش جرایم مالیاتی در میان بگذارند. مشاوران مالیاتی در رایان محاسبان با بررسی کسب و کار مشتری، راهنمایی‌های لازم را مطابق با نوع فعالیت صاحب کسب و کار ارائه می‌دهند تا جرایم مالیاتی ناشی از اشتباهات مالیاتی در فعالیت‌های کاری کاهش پیدا کند.

  • طبق تبصره ماده 101 قانون مالیات مستقیم، در مشارکت­های مدنی اعم از اختیاری و قهری شرکا حداکثر از دو معافیت استفاده خواهند کرد و مبلغ معافیت به ­طور مساوی بین آنان تقسیم و ‌باقی­مانده سهم هر شریک جداگانه مشمول مالیات خواهد بود.
  • این نوع مشاوره می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق توضیحات و راهنمایی‌های حرفه‌ای مشاور مالیاتی، درک بهتری از تمامی مسائل مالیاتی مرتبط با شما پیدا کنید.
  • مشاور مالیاتی باید در کارنامه خود تجربه کار عملی مناسبی نیز درمورد پرونده‌های مالیاتی موجود در سازمان امور مالیاتی درج کرده باشد.
  • من اخیرا( از خرداد 1401 ) جایی استخدام شدم که طبق توافقی که باهاشون داشتم بنا شد حقوق ماهیانه 20 میلیون تومان در ماه رو دریافت بکنم.
  • در این حالت می توان با استخدام مشاور مالیاتی و توافق انجام کل امور به صورت پروژه ای به توافق رسید.
مشاوره مالیاتی ️ مشاوره حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای رایان محاسبان | تکس مپ

این امر شاید در نگاه اول ساده به نظر بیاید ولی پیچیدگی قوانین مالیاتی و تغییر مکرر آنها باعث شده است کسب و کار ها به شدت به مشاوره مالیاتی وابسته باشند. مباحث مالیاتی مانند بسیاری از موضوعات دیگر تخصصی است و کسب و کار ها برای داشتن وضعیت خوب مالیاتی خود می بایست با توجه به نوع فعالیت و شرایط خودشان مشاوره مالیات دریافت کنند و در کنار کسب و کار خود یک مشاور مالیات خبره داشته باشد. شما اگر در هر نقطه از دنیا هم باشید می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید و توسط مشاور مالیاتی آنلاین از مشاوران مالیاتی ما کمک بگیرید. شرکت ها و اشخاص حقوقی معمولا یک حسابداری مالیاتی برای مجموعه خود در نظر گرفته اند و در سطح مدیریتی از مشاوران مالیاتی خبره بهره مند می شوند که این فرمول می تواند نتیجه مناسبی برای آن شرکت حاصل کند. می‌توان گفت، کمک گرفتن از یک مشاور مالیاتی، تنها راهی است که می‌تواند کسب و کار شما را از پرداخت مالیات‌های سنگین و کمرشکن نجات دهد.

آیا صفر تا صد پرونده مالیاتی توسط مؤسسه آقای مالیات انجام می‌شود؟

گروه سوم مشاغل طبق بند تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم، می توانند با استفاده از این ماده مالیات مقطوع برای عملکرد سال خود محاسبه و پرداخت نمایند. نرخ مشاوره مالیاتی در انواع (آنلاین ، حضوری و تلفنی) با یکدیگر متفاوت است. برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان با رفتن به قسمت تماس با ما در سایت ، سوال مالیاتی خود را مطرح کنید و به کمک کارشناسان مالیاتی مالی کده راهکار مالیاتی رایگان دریافت کنید. شما در قسمت تماس با ما می توانید درخواست مشاوره مالیاتی تلفنی داشته باشید . مدیران عامل شرکت های موفق بر این موضوع واقف هستند که حضور یک مشاور مالیاتی و دریافت مشاوره مالیاتی می تواند برای شرکت بسیار سودآور باشد و حداقل از خروج منابع بدون توجیه اقتصادی مانند پرداخت مالیاتی اضافی جلوگیری می کند.

اشخاص حقوقی به عبارتی همان شرکت ها، موسسات و سازمانها هستند و اشخاص حقیقی هم همان صاحبان مشاغل، مغازه ها و بقیه موارد هستند. به نظر شما بین این دو گروه کدام یک بیشتر به سمت دریافت مشاوره مالیاتی می رود؟ بله اشخاص حقوقی به نسبت بیشتر در پی مشاور مالیاتی شرکت ها هستند. البته در طی سال های اخیر و نه چندان دور اشخاص حقیقی هم به سمت دریافت خدمات مشاوره مالیاتی روی آورده اند. ویژگی‌های مشاوره، شامل شرح وظایف تخصصی یک مشاور مالیاتی در زمینه موضوعات مختلف است. توانایی ارائه انواع مشاوره در زمینه‌های مختلف مالیاتی نظیر مشاوره اشخاص حقیقی و حقوقی، مشاوره شرکت‌ها و انواع کسب کارها در زمینه پزشکی و غیره، مشاوره اظهارنامه مالیاتی، مشاوره مالیات بر ارزش افزوده از ویژگی‌های یک مشاور مالیاتی خوب است.

مشاوره مالیاتی برای چه اشخاصی قابل استفاده است؟

این شخص به مسائل مالی شرکت یا تجارتخانه، همچون حقوق کارگران و کارمندان، رسیدگی کرده و وضعیت این مسائل را مشخص می کند. یک مشاور مالی ماهر باید تسلط کافی به امور اقتصادی و مالی جامعه و صنف کسب و کار مورد نظر داشته باشد و باید بتواند بهترین مشاوره را برای سودآوری ارائه دهد. مشاور مالی و مالیاتی در یک سازمان هدف مشترکی را دنبال می کنند و آن صرف هزینه کمتر و کمک به سودآوری شرکت می باشد. از انتخاب شما برای دریافت خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی راشا سپاس گزاریم. جناب پناهجو عزیز ، از اینکه مشاوران مالیاتی راشا مشاوران راستین را برای رفع موانع مالیاتی خود انتخاب کردید سپاس گزاریم.

انواع روش های دریافت مشاوره مالیاتی