مهاجرت استرالیا کاریابی بین المللی کاربین به همراه مجوز رسمی-کمک مهاجرت

در نهایت هم هزینه‌هایی برای تفریح وجود دارد که با توجه به سبک تفریحات شما متفاوت خواهند بود. خرید خودرو در هنگام تحصیل شاید اندکی منطقی به نظر نرسد؛ زیرا خرید بنزین 1.5 دلار استرالیا به ازای هر لیتر هزینه نسبتا سنگینی محسوب می‌شود. البته که برای خانواده‌ها شرایط اندکی متفاوت خواهد بود و ممکن است جابه‌جایی اعضای خانواده را هزینه‌بر و سخت‌تر کند. برای مثال تاکسی برای هر کیلومتر حدود 3 دلار دریافت می‌کند و بلیط یک مسیره اتوبوس و قطار هم 3 تا 5 دلار استرالیا قیمت دارد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای مهاجرت به استرالیا باید در ذهن داشته باشید، تخمین هزینه‌های زندگی در این کشور است. متاسفانه درصد زیادی از مهاجرین در کنترل هزینه‌های زندگی به خوبی عمل نمی‌کنند.

در غیر این صورت، بهتر است سن کمی بیشتر باشد تا بتواند سابقه کاری خوبی داشته باشد. پس اولین کاری که باید انجام گردد تطبیق مهارت و تخصص با یکی از این لیستها است. خیلی اوقات مهارت شما ممکن است با هیچکدام از مهارت های عنوان شده در این لیستها مطابقت نداشته باشد اما مشاور شما با استفاده از علم و تجربیات خود بتواند برای شما از یکی از مهارتهای مشابه اقدام نماید. سلام اکثر ایالت ها نیاز به کادر درمان دارن اما مهاجرت به استرالیا از طریق رشته اتون پیش نیازهای زیادی داره . کشور استرالیا را به دلیل نرخ پایین جرم و جنایت می‌توان جزو کشورهای امن در دنیا دانست. البته طی سال‌های اخیر میزان مصرف الکل و خشونت‌های آن افزایش یافته و این مسئله به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های دولت استرالیا تبدیل شده است.

مقایسه روش های مهاجرت به استرالیا

سیستم سلامت عمومی استرالیا که حتی دارندگان اقامت دائم این کشور را دربرمی‌گیرد، خدمات بسیار خوبی را ارائه می‌دهد و باعث شده تا هزینه‌های خدمات سلامت در این کشور به شکل قابل توجهی کم باشد. ویزای بازنشستگی سرمایه‌گذار با عنوان ساب‌کلاس ۴۰۵ به بازنشستگانی تعلق می‌گیرد که خود تامین مالی خود را بر عهده دارند. برای دریافت ویزای پیوست به خانواده در استرالیا، گزینه‌های متعددی را پیش روی خود دارید. در ادامه ویزاهایی که می‌توانند برای مهاجرت هر یک از اعضای خانواده به استرالیا اخذ شوند، ذکر شده است. اگر دانش‌آموز با سن کمتر از ۱۸ سال درخواست اخذ ویزای تحصیلی داشته باشد، لازم است علاوه بر پروسه عادی اخذ ویزای ۵۰۰، فرم‌های مربوط به تمهیدات رفاهی را هم تکمیل کند.

مهاجرت به استرالیا برای شروع زندگی جدید

موسسه ای که بیش از 11 سال در ایران سرآمد بوده و در حوزه حقوق تجارت بین الملل و سرمایه گذاری فعالیت متمرکز دارد. بر اساس رتبه بندی پایگاه معتبر اکونومیست در سال 2021 چهار شهر استرالیا در بین ده شهر برتر دنیا برای زندگی قرار گرفته اند‌. در سال) و کیفیت بالای زندگی، استرالیا را به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی دنیا تبدیل کرده است.

مجله خبری مهاجرت و اخذ ویزا استرالیا در سال 2023 توسط موسسه مهاجرتی فارس مهاجر آسان و دائمی ما در این مسیر از 0 تا 100 کنار شما هستیم. برای دریافت ویزا ازدواج باید همسر و یا شریک زندگی شما تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد. در این مقاله در رابطه به روند درخواست پناهندگی استرالیا برای افرادی‌که در داخل کشور محل اقامت اصلی شان به پناهندگی و دریافت ویزای بشردوستانه اقدام می‌نمایند، به گونه فشرده معلومات ارایه می‌گردد. اگر شما با یک شهروند و یا دارنده اقامت دائم نامزد کنید طبق قوانین استرالیا می توانید درخواست ویزای ازدوا ج بدهد (ویزای 130)و وقتی وارد خاک استرالیا می شوید و ازدواج می کنید در خواست ویزای همسری می دهید. ضروری است که ازدواج شما حداکثر 9 ماه پس از ورودتون به استرالیا صورت بگیرد. بعد از ازدواج اگر صاحب فرزند شوید فرزند شما شهروند استرالیا محسوب خواهد شد.

  • دریافت این ویزا به حداقل 65 امتیاز خالص بدون کارفرما و اسپانسر نیاز دارد که بر اساس توانایی و تخصص شما مشخص می‌شود.
  • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی ممکن است توسط افرادی که بدون تحقیق و با عدم آگاهی به روش های قانونی اقامت استرالیا اقدام به چنین کاری می‌کند انجام شود و این افراد از وجود خطر ها و زیان های مالی و جانی آن کاملاً بی اطلاع می باشند.
  • مدرک زبان برای این ویزا الزامی نیست ولی در این صورت مبلغی به عنوان جریمه باید به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت شود.
  • لذا لیست مهم ترین مدارکی که فرد باید از آن ها اطلاع داشته باشد در جدول زیر آورده شده است.
  • سیاست دولت استرالیا به گونه ای است که شما برای ورود، سفر و اقامت در استرالیا باید ویزا داشته باشید.