مهاجرت استرالیا کاریابی بین المللی کاربین به همراه مجوز رسمی-کمک مهاجرت

همسر بنده فوق لیسانس زبان فرانسه هستن از دانشگاه دولتی و حدود 14 سال سابقه کار دارن در زمینه های مختلف زبان فرانسه و انگلیسی . یکی از مسیرهای اخذ اقامت دائم استرالیا هم از جاده مهاجرت کاری به این کشور می‌گذرد. فرزندانی که به عنوان شهروند استرالیا و یا دارنده اقامت دائم در این کشور ساکن بوده و می‌خواهند برای والدین خود در خارج از استرالیا دریافت ویزا کنند. آن‌ها می‌توانند از طریق ساب کلس‌های 804، 884، 864، 173، 143، 103 و 870 اقدام کنند.

استرالیا به عنوان یک کشور توسعه‌یافته از نیروهای کار حمایت و امنیت شغلی آن‌ها را تضمین می‌کند. این ویزا مربوط به افراد زیر ۱۸ سال است که هیچ کدام از والدینشان به دلایل مختلف مانند فوت، معلولیت ذهنی یا جسمی یا …، تونایی مجله خبری مهاجرت مراقبت از آنها را ندارند و احتیاج به خویشاوندشان در استرالیا دارند تا از آنها مراقبت کنند. این ویزا مناسب افراد سالمندی (بالاتر از ۶۵ سال) است که به خویشاوندشان (که در استرالیا ساکن هستند) برای مراقبت احتیاج دارند.

همه چیز درباره مهاجرت به استرالیا ⚡ + سریعترین روش اخذ اقامت استرالیا | شرایط | هزینه✔

بله شما در صورتی که با ویزای تحصیلی وارد محیط کشور استرالیا شوید، پس از فارغ التحصیلی می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و پروسه اقامت دائم را طی کنید. البته که ویزاهای خانوادگی توسط دولت استرالیا برای حمایت از بنیان خانواده‌ها طراحی شده‌اند، اما دارای شرایط خاص و ساب کلاس‌های گوناگون هستند. برای ازدواج مهاجرین با شهروندان استرالیایی نیز قوانین جداگانه‌ای در نظر گرفته شده که در ادامه این بخش از مطلب به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. در روش اول، متقاضی با 2.5 میلیون دلار استرالیا دارایی خاص مانند ملک، سهام و… داشته باشد. همچنین با این روش باید به سرمایه‌گذاری 1.5 میلیون دلاری در استرالیا فکر کنید. اگر دارایی زیادی دارید و با ریسک‌های سرمایه‌گذاری کاملا آشنا هستید، با ورود سرمایه 5 میلیون دلاری به حق شهروندی استرالیا می‌رسید.

بدیهی است که مهاجرت به استرالیا با روش سرمایه‌گذاری مزایای زیادی به همراه دارد. اولین و بزرگترین مزیت این روش، دریافت پاسپورت استرالیایی و اقامت این کشور طی مدت سه سال است که بازه زمانی کوتاهی محسوب می‌شود. همچنین متقاضیان این روش نیازی به موفقیت در آزمون زبان انگلیسی ندارند و پس از ورود به استرالیا خدماتی مانند بیمه خصوصی را دریافت می‌کنند. چنین ارقامی به وضوح نشان می‌دهند که استرالیا برای مهاجرت کاری یک گزینه کاملا مناسب است. البته که برای انجام این کار، نیاز به مدرک تحصیلی، سابقه کار قابل قبول، شرایط جسمی و روحی برای کار، مدرک زبان دارید و باید بین 18 تا 45 سال سن داشته باشید.

در چنین شرایطی متقاضی ملزم است مبلغی را به عنوان جریمه به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت کند. با توجه به این موضوع ما هم تصمیم گرفتیم قوانین مهاجرت به استرالیا را در انواع ویزاها به صورت جداگانه بررسی کنیم. اما با توجه به اینکه سن نیز یکی از شرایط مهاجرت به استرالیا است، ابتدا اشاره‌ای به شرایط سنی مهاجرت می‌کنیم، سپس مابقی مطالب را پوشش می‌دهیم. وکلای مهاجرت ایران به عنوان عضوی از انجمن مهاجرت استرالیا افتخار دارد در کلیه ویزا های اقامت استرالیا خدمات تخصصی و کامل ارائه دهد.

استرالیا به دلیل وجود استاندارد های بالای زندگی و شرایط ایده آل اقتصادی مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در سطح جهان قرار گرفته است. به همین دلیل در این نوشتار به شرایط سرمایه گذاری در استرالیا خواهیم پرداخت. ویزای ۴۹۱، برای متقاضیانی است که نتوانستند از طریق دو ویزای دیگر امتیاز لازم را به دست آورند. در ویزای ۴۹۱، دولت استرالیا یک ویزای موقت ۵ ساله به متقاضی اعطا می‌کند که برای تبدیل آن به اقامت دائم، فرد باید در این مدت در استان مشخص شده زندگی و به صورت تمام وقت کار کند. اگر رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیاMLTSSLاست امتیاز خود را محاسبه کنید.

انواع ویزا و راه‌های مهاجرت به استرالیا

گفتنی است که این ویزا نسبت به دیگر اقسام ویزای مهارتی استرالیا، شرایط آسان‌تری دارد. همین ابتدا بهتر بدانید که مهاجرت به استرالیا از طریق دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی کار خیلی راحتی نیست. از کیفیت بالای آموزش گرفته تا اقتصاد پویا و فرصت‌های کاری مناسب در استرالیا همه و همه می‌توانند گواه این ادعا باشند که استرالیا برای مهاجرت مناسب است. راستی چرا صف مهاجرت به استرالیا معمولا شلوغ است؟ چرا این کشور همواره در لیست متقاضیان مهاجرت به خارج دیده می‌شود؟ از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی، مردم نروند سمت استرالیا 😅.

موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است. می توانید اطلاعات قانونی مهاجرت به استرالیا را در وبسایت رسمی این کشور مطالعه کنید، البته وکیل مهاجرت به استرالیا می تواند کار شما را با سرعت بیشتری انجام دهد و تجربیاتی که در قانون رسمی وجود ندارد را با شما در میان بگذارد. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که حداقل 10٪ از بودجه توافق شده را 12 ماه قبل از شروع فعالیت باید به سازمان کارآفرینی در استرالیا پرداخت نمایند. شرایط بیزینس شما در ایران شرایط کارمند و مراحل اخذ درخواست ویزای ۴۸۲ در ادامه ذکر می گردد. همچنین امکان جاب آفر را برای افراد دیگر فراهم می‌کند و که می توانید برای جایگاه های مختلف شغلی نیرو استخدام کنید. همان‌طور که گفته شد تنوع جانوری و گیاهی در کشور استرالیا به شدت بالا است.

همچین این کشور در جایگاه دهمین کشور جهان از نظر درآمد سرانه ملی، رتبه 25 در بهترین صادر کننده و رتبه 20 در بهترین وارد کننده قرار دارد و از نظر شاخص‌های توسعه انسانی نیز در مقام هفتم در سال جاری میلادی قرار گرفته است. ارز رایج این کشور، دلار استرالیا بوده و با نشان اختصاری AUD شناخته می‌شود. در ابتدای سال 2022 میلادی هر دلار استرالیا معادل 72 سنت آمریکا بوده است؛ یعنی هر دلار آمریکا معادل 1.39 دلار استرالیا. شرایط سنی مهاجرت به استرالیا از آن فاکتورهایی است که اگر متقاضی به آن توجه نماید و در بهترین سن ممکن اقدام نماید، بسیار در اخذ ویزای استرالیا تعیین کننده می باشد. در زیر به شرایط سنی مهاجرت به استرالیا در روش های مختلف اشاره شده است.

  • با خرید ملک در استرالیا می توانید اجازه اقامت در این کشور را دریافت کنید.
  • اما پیش از این موضوع، باید با انواع ویزای استرالیا آشنا شویم و شرایط هر کدام را بررسی کنیم.
  • به عنوان مثال مدرک لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 14 به بالا به عنوان مدرک لیسانس حسابداری در استرالیا در نظر گرفته خواهد شد.
  • روش دیگری برای سرمایه گذاری در کشور استرالیا از طریق تراکنش مالی بیزینس فرد وجود دارد که از بهترین روش های اخذ اقامت استرالیا می باشد.