مهاجرت استرالیا کاریابی بین المللی کاربین به همراه مجوز رسمی-کمک مهاجرت

با خرید ملک در استرالیا می توانید اجازه اقامت در این کشور را دریافت کنید. خیر، ولی در صورت نداشتن حداقل نمره زبان، باید مبلغی به عنوان جریمه به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت شود. پارسی کانادا مفتخر است به‌عنوان یکی از برترین موسسات مهاجرتی، مشاوره مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار دهد. با پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت می‌توانید منتظر تماس مشاوران ما باشید. قسمت چت و کامنت‌ها هم برای پرسش سوال‌های شما و ارتباط با ما در دسترس است. در ادامه مطلب مدرک زبان مورد نیاز استرالیا و مدارک مورد نیاز را هم بررسی می‌کنیم.

فراموش نکنید که استرالیا به این دلیل اجازه مهاجرت را به شما می دهد که بتوانید وارد بازار کار استرالیا شده و در جهت پیشرفت صنعتی، علمی و اجتماعی آن کشور قدمی بردارید. بنا بر این اگر به این نتیجه برسندکه مهارت شما در زمینه ای می باشد که در حال حاضر متخصصین آن در خود استرالیا بی کار هسنتد، به شما اجازه اقامت و مهاجرت به استرالیا را نخواهند داد. فرزندانی که شهروندی یا اقامت دائم این کشور را دارند می‌توانند برای اقامت دائم یا موقت خانواده خود اقدام کنند.

متقاضیان پس از دریافت اقامت دائم، می‌توانند با گذشت ۴ سال برای دریافت تابعیت استرالیا درخواست دهند. می­دانیم که استرالیا یکی ازمطلوب‌ترینکشورها برای سرمایه‌گذاری محسوب می­شود. اخذ ویزا از این طریق به دو روش موقت و دائم صورت می‌گیرد، ازمعروف‌ترین و معتبرترینویزاهای سرمایه‌گذاری موقت، ویزای ساب کلس ۱۸۸نام دارد. متقاضیان باید ابتدا برای دریافت این ویزا درخواست داده و پس از گذشت چندین سال سابقه موفق در استرالیا ویزای خود راتبدیل به حالت دائمساب کلس ۸۸۸کنند. هزینه کلی پروسه مهاجرت به استرالیا به نوع ویزایی که از طریق آن اقدام می کنید بستگی دارد. در ویزای مهارتی هزینه نفر اصلی4240، همسر 2120 و فرزند 1060 دلار استرالیا است.

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی از جمله روش های نهی شده برای ورود به این کشور است. پناهندگی به کشورهای خارجی به هیچ عنوان جلوه مناسبی برای فرد متقاضی نخواهد داشت و این افراد حتی در صورت ورود به کشور استرالیا نمی توانند همچون شهروندان این کشور زندگی عادی داشته باشند. به هر حال این روش مهاجرت در سال های اخیر در بین کشورهای مختلف رواج پیدا کرده است و افراد به روش های غیر قانونی سعی در ورود به استرالیا داشته اند. کشور استرالیا به سبب شرایط مناسب طبیعی و اجتماعی، شرایط مناسب حقوق و دستمزد و ویژگی‌های طبیعی منحصربه‌فرد همواره موردتوجه مهاجران بسیاری بوده است . مهم‌ترین مسئله در این میان آن است که شخص متقاضی مهاجرت مناسب‌ترین شیوه را با توجه به بودجه و شرایط خود برگزیند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعات کامل‌تری را درباره هزینه وشیوه های مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار دهد و بهترین و مناسب‌ترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط شما انتخاب کند.

  • ایرانی ها درصد زیادی از مهاجران این کشور را به خود اختصاص داده‌اند، که این آمار نشان می‌دهد شرایط زندگی در استرالیا باب میل ایرانیان است.
  • البته هر یک از شیوه‌های مهاجرتی و ویزاها، به مدرک منحصر به فرد خود نیاز دارند.
  • در صورتی که بخواهید یک آپارتمان یک خوابه برای زندگی اجاره کنید، با توجه به فاصله از مرکز شهر و وضعیت خانه باید مبلغی حدود 800 تا 2500 دلار استرالیا بپردازید.
  • در جدول زیر به برخی از مهم ترین شرایط مشترک در تمامی روش های مهاجرت و زندگی در استرالیا اشاره شده است.
  • طبق این جدول، هرکس با داشتن شرایط مورد نظر، امتیاز مشخص شده را دریافت می‌کند.
  • به عنوان مثال، اگر زوجی با ویزای توریستی به استرالیا سفر کنند و در آنجا صاحب فرزند بشوند، به کودک تازه متولد شده پاسپورت و اقامت استرالیا اعطاء نمی‌شود.
فرزند در صورت اثبات وابستگی تا سن 23 سال روی پرونده پدر و مادر قرار می گیرد.

اخذ تابعیت استرالیا از طریق تحصیل

ارائه مدرک زبان انگلیسی به معنای برخورداری از مهارت کافی در زبان انگلیسی. بهترین شهر استرالیا برای کار و زندگی به بررسی موضوع مربوطه پرداخته است. البته هر یک از شیوه‌های مهاجرتی و ویزاها، به مدرک منحصر به فرد خود نیاز دارند.

مهاجرت و اعطای اقامت به اشخاص خاص که هنرمندان و ورزشکاران را شامل می شود، یکی از روش هایی است که برخی از کشورها از آن استقبال کرده و هنرمندان یا ورزشکاران را از سر تا سر دنیا جذب می کنند. در تمام این روش ها هزینه مجله خبری مهاجرت متفاوت است و به روش مورد نظر متقاضی بستگی دارد. سن افراد، تمکن مالی، میزان تحصیلات و همچنین سطح زبان افراد بسیار تأثیرگذار است. همچنین افراد می توانند از طریق ویزای کارافرینی استرالیا نیز اقدام به مهاجرت کنند. می‌توان گفت بهترین ویزای استرالیا ویزای سرمایه گذاری است؛ چرا که با این کار می‌توانید موقعیت های شغلی بسیار خوبی به دست آورید.

به همین دلیل اگر می‌خواهید که به همراه فرزندان خود به این کشور مهاجرت کنید، نیازی نیست که نگران وضعیت تحصیلی آن‌ها باشید. در خاک استرالیا تنوع بالایی از مدارس و دانشگاه‌ها وجود دارد که از آخرین متدهای روز دنیا برای تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان استفاده می‌کنند. همچنین تنوع بالا برای انتخاب رشته وجود دارد و دانشجویان پس از تحصیل به سادگی وارد بازار کار خواهند شد. اولین موضوعی که در مورد شرایط زندگی در استرالیا وجود دارد، میزان درآمد مردم این کشور است. طبق آمارهای به دست آمده، در 12 ماه گذشته میانگین درآمد در استرالیا حدود 2.6 درصد افزایش داشته است که بهبود نسبی محسوب می‌شود. البته که میزان درآمد افراد با توجه به نوع شغل، میزان سابقه کاری، شهر محل سکونت و میزان تحصیلات اندکی متفاوت خواهد بود.

زمانی که قرار است فردی با سرمایه نسبتا زیادی در یک کشور خارجی سرمایه‌گذاری کند، قطعا با نگرانی‌های زیادی همراه است. همچنین کشور مقصد نیز برای کنترل وضعیت اقتصادی و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی با چالش‌هایی دست و پنجه نرم می‌کند. به همین دلیل ویزاهای مختلفی برای سرمایه‌گذاران خارجی در نظر گرفته شده تا به این چالش‎ها و نگرانی‌ها پایان داده شود. بدون شک یکی از محبوب‌ترین راه‌هایی که برای مهاجرت به استرالیا استفاده می‌شود، مهاجرت از راه تحصیل است. در کشور استرالیا حدود 100 دانشگاه وجود دارد که تعدادی از آن‌ها در لیست 100 دانشگاه برتر از نظر رتبه‌بندی QS قرار گرفته‌اند. همین موضوع کافیست که وضعیت ایده‌آل کشور استرالیا برای تحصیلات آکادمیک را نشان می‌دهد.

هزینه مهاجرت به استرالیا

در این روش باید سرمایه گذاری قابل توجهی انجام شود یا اینکه شخص متقاضی یک ایده نوین در خصوص کسب و کار خود ارائه دهد و آن را اجرا کند. در مهاجرت هایی از نوع کار یا سرمایه گذاری، بسته به نوع درخواست متقاضیان ممکن است دولت استرالیا از آن ها انتظاراتی داشته باشد. به طور نمونه، داشتن مجوز خروج از کشور،شرایط سنی و تمکن مالی بالا از جمله مهم ترین شرایط مهاجرت به شمار می روند. در بخش بعد به طور جزئی تر به معرفی روش های مهاجرت به استرالیا پرداخته شده است. 4- زمانی که جواب شما از اداره مهاجرت استرالیا آمد وارد مرحله بعدی کار خواهید شد. به شما قول می دهیم که در آن زمان شما احساس خواهید نمود که تازه در پله اول کار قرار گرفته اید.