مهاجرت به استرالیا، شرایط اقامت استرالیا 2023 پارسی کانادا-کمک مهاجرت

در این که مهاجرت به استرالیا مزایای زیادی برای شما در بر خواهد داشت، هیچ شکی نیست! اما از چالش‌هایی مانند تفاوت‌های فرهنگی و شرایط جدید زندگی در یک کشور بیگانه هم نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. توصیه ما به شما این است که بعد از کلی تحقیق و بررسی و با یک دید باز تصمیم خود را در این زمینه نهایی کنید. لازم به ذکر است که اگر مدارک مربوطه را برای ویزای ۴۷۶ بفرستید و پس از آن ویزای استرالیا را دریافت کنید و بخواهید ویزای اشتغال بگیرید، دیگر امکان تغییر اطلاعات ثبت شده در پرونده شما وجود ندارد. با قاطعیت می‌توان گفت که یکی از عمده‌ترین هزینه‌های زندگی پس از مهاجرت به استرالیا تهیه محل اقامت است. در صورتی که بخواهید یک آپارتمان یک خوابه برای زندگی اجاره کنید، با توجه به فاصله از مرکز شهر و وضعیت خانه باید مبلغی حدود 800 تا 2500 دلار استرالیا بپردازید.

البته که دولت استرالیا برای پذیرش مهاجرین تحصیلی ویزاهای گوناگونی را تعیین کرده که هر کدام شرایط خاص خودشان را دارند. هزینه‌های مهاجرت به استرالیا با توجه به نوع هر ویزا می‌تواند متفاوت باشد. هزینه‌ها می‌توانند شامل؛ ترجمه مدارک، آزادسازی مدارک تحصیلی، هزینه های قانونی و ویزا، تهیه بلیط، اجاره مسکن و سایر هزینه‌های پیش‌رو باشند. ویزای نامزدی برای افرادی است که هنوز در مورد ازدواج مطمئن نیستند ولی تصمیم دارند با مهاجرت به استرالیا و شناخت بیشتر نامزد خود با او ازدواج کنند. متقاضیان ویزای نامزدی استرالیا نیز باید شرایطی که در این قسمت معرفی شده را دارا باشند.

هزینه‌های اخذ ویزای استرالیا

با دریافت مشاوره از کارشناسان ما تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت را دریافت خواهید کرد. ما سوالات شما را به طور دقیق و حرفه ای پاسخ می دهیم به طوری که هیچ گونه ابهامی مجله خبری مهاجرت برای شما باقی نمی ماند. طبق آمار، در دوره تحصیلی ژانویه تا ژوئیه ۲۰۲۲ تعداد دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در استرالیا، در مجموع حدود ۵۲۷ هزار نفر بوده است.

  • برای مهاجرت به استرالیا روش‌های مختلفی از جمله تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی وجود دارد و بر اساس مقیاس هایی همچونزبان، تحصیلاتو سندر «سیستم امتیازبندی» اداره مهاجرت، می‌توان ویزای این کشور را گرفت.
  • سیستم سلامت عمومی استرالیا که حتی دارندگان اقامت دائم این کشور را دربرمی‌گیرد، خدمات بسیار خوبی را ارائه می‌دهد و باعث شده تا هزینه‌های خدمات سلامت در این کشور به شکل قابل توجهی کم باشد.
  • اول از همه باید بگوییم که استرالیا یکی از کشورهای برتر دنیا محسوب می‌شود که در زمینه‌های گوناگون وضعیت مناسبی دارد.
  • به همین دلیل بر آن شدیم تا شرحی از هزینه های زندگی در استرالیا را خدمتتان ارائه کنیم.
این اصل نه تنها در تعامل با مشتریان، که در ارائه اطلاعات به مخاطبین (مرجع معتبر اطلاعات مهاجرت) نیز همواره رعایت می‌شود. این سوالات و ده‌ها سوال دیگر مغز هر مهاجری را می‌خورند و نگرانی‌هایش را دوچندان می‌کنند. ایمیگو اینجاست تا شما را با سوالات توی سرتان تنها نگذارد و جواب تک‌تک آن‌ها را در اختیارتان قرار دهد. از طبیعت بکر، سواحل و بیابان‌های شگفت‌انگیز استرالیا که بگذریم، باید گفت این کشور سیزدهمین اقتصاد برتر جهان را دارد و دوازدهمین کشور شاد دنیاست. میلادی بیشتر شکارچی و کشاورز بوده و دارای فرهنگ شفاهی پیچیده و ارزش های روحانی بر مبنای احترام به سرزمین اجدادی و اعتقاد به آغاز خلق زمین بوده اند.

مهاجرت تحصیلی و کاری پرطرفدارترین روش‌های مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شوند اما قطعا اگر شرایط مالی شما برای ویزای سرمایه‌گذاری کافی باشد، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری آسان‌ترین راه برای مهاجرت است. مدارک لازم برای مهاجرت به استرالیا با توجه به برنامه مهاجرتی و نوع ویزا متفاوت است اما برخی مدارک عمومی هستند و در تمامی روش‌های مهاجرتی به آن‌ها نیاز دارید. این مدارک عبارتند از پاسپورت مدت‌دار (حداقل ۶ ماه)، مدارک هویتی (شناسنامه، کارت ملی، عکس، کارت پایان خدمت یا معافیت و…)، اصل و کپی گزارش حساب بانکی و نامه تمکن مالی. شاید برایتان سوال باشد منظور از سرمایه لازم برای ویزای سرمایه گذاری دقیقا چه رقمی است؟ مبلغ سرمایه‌گذاری با توجه به نوع ویزا از ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار تا ۵ میلیون دلار استرالیا متغیر است.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای فرزند