مهاجرت به استرالیا، شرایط اقامت استرالیا 2023 پارسی کانادا-کمک مهاجرت

اقامت استرالیا از طریق کار همیشه مورد سوال برخی از متقاضیان مهاجرت بوده است. ویزا های کار استرالیا با تنوع بسیاری بر اساس شرایط تمام متقاضیان از سمت دولت و اداره مهاجرت استرالیا مشخص شده است که برخی از این ویزا ها منجر به مهاجرت و کسب اقامت در استرالیا خواهد شد. افراد در صورت واجد شرایط شدن بودن می توانند با دریافت این ویزا وارد خاک استرالیا شوند و اقامت کاری خود را دریافت نمایند.

مهاجرت و اعطای اقامت به اشخاص خاص که هنرمندان و ورزشکاران را شامل می شود، یکی از روش هایی است که برخی از کشورها از آن استقبال کرده و هنرمندان یا ورزشکاران را از سر تا سر دنیا جذب می کنند. در تمام این روش ها هزینه مهاجرت به استرالیا متفاوت است و به روش مورد نظر متقاضی بستگی دارد. سن افراد، تمکن مالی، میزان تحصیلات و همچنین سطح زبان افراد بسیار تأثیرگذار است. همچنین افراد می توانند از طریق ویزای کارافرینی استرالیا نیز اقدام به مهاجرت کنند. می‌توان گفت بهترین ویزای استرالیا ویزای سرمایه گذاری است؛ چرا که با این کار می‌توانید موقعیت های شغلی بسیار خوبی به دست آورید.

شما عزیزان اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، مطالعه این مقاله را قبل از هر اقدامی به شما پیشنهاد می شود. در این مقاله سعی کرده ایم انواع روش های مهاجرت به کشور استرالیا و راه های دریافت ویزاهای مختلف را، به طور کامل بیان کرده ایم. در صورتی که شما عزیزان نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در باب هزینه مهاجرت به استرالیا داشتید، پیشنهاد می کنیم با شماره های موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و با کارشناسان مجرب ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایید.

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه مهاجرتی باراد میباشد. سلام پیشنهاد میکنم برای مشاوره دقیق فرم سایت رو پر کنید و یا با ما نماس بگیرید. مشاوران ما در قصران گروپ دائما در حال مطالعه و به روز کردن اطلاعات درباره مهاجرت هستند و شما را از آخرین تغییرات و ضوابط تعیین شده آگاه می کنند.

  • سن افراد، تمکن مالی، میزان تحصیلات و همچنین سطح زبان افراد بسیار تأثیرگذار است.
  • شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد در استرالیا به نحوی نیست که کودکان بتوانند به محض تولد تابعیت و شهروندی استرالیا را به دست آورند، چرا که اخذ تابعیت از طریق تولد در استرالیا شامل رعایت برخی از موارد زیر می شود.
  • فرزند در صورت اثبات وابستگی تا سن 23 سال روی پرونده پدر و مادر قرار می گیرد.
  • این درحالی است که متقاضیان ویزاهای سرمایه‌گذاری حتی با نمره کم زبان هم می‌توانند به راحتی برای مهاجرت اقدام کنند.
  • یک مقصد مهاجرتی مناسب برای اقشار مختلف است و دارای مقرراتی شفاف در این حوزه است.

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی از جمله روش های نهی شده برای ورود به این کشور است. پناهندگی به کشورهای خارجی به هیچ عنوان جلوه مناسبی برای فرد متقاضی نخواهد داشت و این افراد حتی در صورت ورود به کشور استرالیا نمی توانند همچون شهروندان این کشور زندگی عادی داشته باشند. به هر حال این روش مهاجرت در سال های اخیر در بین کشورهای مختلف رواج پیدا کرده است و افراد به روش های غیر قانونی سعی در ورود به استرالیا داشته اند. کشور استرالیا به سبب شرایط مناسب طبیعی و اجتماعی، شرایط مناسب حقوق و دستمزد و ویژگی‌های طبیعی منحصربه‌فرد همواره موردتوجه مهاجران بسیاری بوده است . مهم‌ترین مسئله در این میان آن است که شخص متقاضی مهاجرت مناسب‌ترین شیوه را با توجه به بودجه و شرایط خود برگزیند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعات کامل‌تری را درباره هزینه وشیوه های مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار دهد و بهترین و مناسب‌ترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط شما انتخاب کند.

روش ازدواج و نامزدی در استرالیا مرسوم است و از لحاظ هزینه ای، معمولا در روش نامزدی، هزینه دفتر ثبت ازدواج می باشد. متقاضی ویزای ازدواج که در استرالیا اقامت دارد باید تعهد دهد که حداقل تا دو سال هزینه های همسر خود را می تواند پوشش دهد. به این نکاه توجه داشته باشید ثبت ازدواج مستلزم این است مجله خبری مهاجرت که مدارکی دلیل بر زندگی مشترک دو نفر حداقل در یکسال گذشته ارائه داده شود. فردی که قصد ازدواج با یکی از شهروندان استرالیایی را دارد، در ابتدا اقامت موقت دریافت می کند و این اقامت به صورت سالیانه تمدید می شود. همچنین شما عزیزان می توانید مقاله مهاجرت داروساز به استرالیا را مطالعه نمایید.

مزایای مهاجرت به استرالیا

افرادی که تصمیم دارند از طریق مرزهای هوایی و آبی وارد این کشور بشنود و پناهندگی بگیرند کاملا در اشتباه هستند. اگر شخصی قصد داشته باشد از طریق مرزهای آبی وارد این کشور شود، به جزایر دور دست تبعید خواهد شد. ⬅در ویزای تلنت بهتر است همزمان هم تحصیلات متقاضی در سطح دکتری باشد و هم تازه فارغ‌التحصیل شده باشد.

افرادی که به روش های غیر قانونی وارد استرالیا می شوند تا مدتی در کمپ های پناهندگان نگهداری می شوند که این پناهگاه ها از شرایط خوبی برخوردار نیستند. زندگی در این شرایط بسیار نا مطلوب بوده و فرد باید این مسئله را قبول کند که مردم استرالیا ممکن است دید خوبی به پناهندگان نداشته باشند. پس از بررسی درخواست و پرونده فرد ممکن است دولت استرالیا با پناهندگی فرد موافقت کند. با توجه به تنوع روش های مهاجرتی، شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق هر یک از این روش ها نیز با یکدیگر متفاوت است. برخی الزامات مهاجرت به این کشور ممکن است در بین تمامی متقاضیان یکسان باشد، از این رو به این دسته شرایط، الزامات مشترک یا عمومی نیز گفته می شود.

متقاضیان پس از دریافت اقامت دائم، می‌توانند با گذشت ۴ سال برای دریافت تابعیت استرالیا درخواست دهند. می­دانیم که استرالیا یکی ازمطلوب‌ترینکشورها برای سرمایه‌گذاری محسوب می­شود. اخذ ویزا از این طریق به دو روش موقت و دائم صورت می‌گیرد، ازمعروف‌ترین و معتبرترینویزاهای سرمایه‌گذاری موقت، ویزای ساب کلس ۱۸۸نام دارد. متقاضیان باید ابتدا برای دریافت این ویزا درخواست داده و پس از گذشت چندین سال سابقه موفق در استرالیا ویزای خود راتبدیل به حالت دائمساب کلس ۸۸۸کنند. هزینه کلی پروسه مهاجرت به استرالیا به نوع ویزایی که از طریق آن اقدام می کنید بستگی دارد. در ویزای مهارتی هزینه نفر اصلی4240، همسر 2120 و فرزند 1060 دلار استرالیا است.

ویزاهای دائمی استرالیا عبارتند از: