مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص ویزاموندیال-کمک مهاجرت

همچنین برای اینکه مراحل صدور ویزا برای متقاضی آغاز شود، ثبت نام در یکی از مراکز آموزشی یا دانشگاه‌های استرالیا ضروری است. به همین دلیل باید مدارک لازم ثبت نام را در هنگام ثبت درخواست ویزا ارسال کنید. ویزای 190 استرالیا نیز یکی دیگر از انواع ویزای این کشور است که فرد از تمام امتیازات شهروندی این کشور بهره‌مند خواهد شد. در واقع این دو نوع ویزا، شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند و اکثر متقاضیان برای دریافت آن‌ها تلاش می‌کنند. ویزای ۴۹۱ استرالیا فرصت بسیار خوبی است برای افرادی که امکان ارائه امتیازهای بالا را ندارند. اگر فردی بتواند ۵۰ امتیاز خالص به دست آورید، این شانس را دارد که ویزای ۴۹۱ استرالیا را دریافت کند.

ویزای اسپانسر خانواده

البته گفتنی است که در بین ۳۶ دانشگاه اعلام شده از سوی استرالیا، دو دانشگاه بزرگ امیرکبیر و دانشگاه تهران نیز قرار دارند. اداره مهاجرت به استرالیا برای افراد متقاضی مهاجرت در حدود ۱۵۰ مدل ویزا ارائه می‌دهد، داشتن اطلاعات درباره ویزاها می‌تواند در این مسیر تاثیرگذار باشد. 3- اگر مدارک تحصیلی و یا فنی حرفه ای شما توسط سازمانهای ارزشیابی مدارک در استرالیا مثبت ارزشیابی گردید و جواز مورد نظر را کسب نمودید می توانید وارد مرحله بعدی کار شوید. برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق مهارت و تخصص باید مراحل زیر طی شود. لازم به ذکر است بدلیل شرایط فعلی و تعطیلی بسیاری از کسب و کار‌ها صدور این نوع ویزا هم به شدت با محدودیت از سمت این کشور روبرو است و بسیار سخت میتوانید برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنید. بر اساس قوانین استرالیا فرزندی که در خاک این کشور به دنیا نیامده باشد در صورتی که یکی از والدین او شهروندی این کشور و یا اقامت دائم داشته باشد می‌تواند برای دریافت تابعیت استرالیا اقدام کند.

  • اگر شما یک نخبه هستید و از یک مشاور سوال می‌کنید که راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا برای من چه هست؟ پاسخ به شما مهاجرت به استرا از طریق گلوبال تلنت یا دریافت ویزا استعداد درخشان استرالیااست.
  • ما در ایمیگو روش‌های مهاجرتی کشورهای مختلف را جمع‌آوری و سپس در قالب یک موتور قوانین مهاجرت طراحی و پیاده‌سازی کرده‌ایم.
  • لازم به ذکر است که این مدارک باید همگی به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و بدون وجود هیچ گونه مغایرتی به سفارت تحویل داده شود.

همچنین این مبلغ برای خانه سه خوابه به 1200 تا 4000 دلار استرالیا در ماه می‌رسد. مبالغی که در بالا ذکر شدند، میانگین هزینه‌های سالیانه تحصیل در استرالیا هستند. به همین دلیل هزینه‌ای که باید برای مهاجرت به استرالیا بپردازید، با توجه بیشتر شدن دوره تحصیلی افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین به چنین هزینه‌هایی مواردی چون خرید کتاب، لباس فرم و… اضافه می‌شود. جالب است بدانید که مدت 5 ساله ویزاهای تحصیلی استرالیا امکان تمدید نیز دارد.

اقامت استرالیا با سرمایه گذاری و تجارت

تحصیل، یکی از ساده‌ترین روش‌های مجله خبری مهاجرت است و طرفداران بسیاری را در برمی‌گیرد. استرالیا یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی را در اختیار دارد و دارای دانشگاه‌هایی است که در رتبه‌بندی‌های جهانی رتبه‌های زیر 100 دارند. استرالیا یک کشور دموکراتیک، با ثبات ، انگلیسی زبان بودن ، مهاجرپذیر ، متنوع ازنظر فرهنگی ویکی از قوی‌ترین اقتصادهای جهان است که نیازمند نیروی کار ماهر است.

شرایط کلی ویزای کار چیست؟

اعطای اقامت استرالیا برای افراد متخصص و ماهر همواره یک مشوق بزرگ بوده است. این کشور علاوه بر اینکه نیروی کار مورد نیاز خود را تامین می کند ، افرادی مفید را به کشور خود دعوت می نماید. از دیگر روشهای محبوب مهاجرت به استرالیا ، مهاجرت افراد متخصص و ماهر است. اگر شما در رشته ای مشغول به کار هستید که در استرالیا مورد نیاز است و سن تان زیر ۴۵ سال است ممکن است برای ویزای اسکلید ورکر استرالیا واجد شرایط شناخته شوید.