مهاجرت به استرالیا بررسی راه‌های مهارت و شرایط زندگی در استرالیا-کمک مهاجرت

یکی از بزرگترین مزیت های کشور استرالیا، اقتصاد قوی این کشور می باشد. در کنار این مورد نرخ بیکاری در این کشور عدد مناسبی است و افراد جویای کار کم در این کشور در موقعیت های شغلی مناسب برای متخصصان سبب شده است تا افراد زیادی این کشور را برای کار و زندگی انتخاب نمایند. والدینی که دارای اقامت استرالیا می باشند اما خارج از کشور استرالیا زندگی می کنند، در صورت تولد فرزند می توانند در خواست خود را مبنی بر کسب اقامت فرزندشان در استرالیا مجله خبری مهاجرت اعلام نمایند. حداکثر طی 2 سال پس از ورود به کشور استرالیا حداقل مبلغ 400 هزار دلار را در بیزینسی در این کشور سرمایه گذاری انجام دهد. زبان رایج کشور استرالیا انگلیسی و پایتخت آن شهر کانبرا ، دو شهر بزرگ آن سیدنی و ملبورن می باشند. استرالیا دارای هیچ مرز خاکی با کشوری نیست و دورو اطرافش را آب های اقیانوس آرام از سمت شرق، اقیانوس هند از سمت غرب ، اقیانوس منجمد جنوبی از سمت جنوب و چند دریا و خلیج و از سمت شمال احاطه کرده اند.

برای بهره‌مندی از این شرایط فرد باید زیر ۳۱ سال داشته باشد، بیش از ۲ سال از اتمام تحصیلش نگذشته باشد و حداقل نمره ۶ را در آزمون زبان آیلتس کسب کرده باشد. دسته دیگر از روش مهاجرت به استرالیا برای سرمایه گذاری، سرمایه گذاری مادی است. شما در این روش پول خود را به مدت ۴ سال در اختیار بازارهای استرالیا قرار می‌دهید، سپس می‌توانید پول اولیه خود را به علاوه سود و یا ضرر حاصله دوباره پس بگیرید. اگر پول زیادی ندارید، تا جایی که نمی‌توانید شغلی ایجاد کنید، این روش برای شما مناسب است. برای بهره‌مندی از این روش باید حداقل ۱.۵ میلیون دلار پول داشته باشید. بدون شک استرالیا بهترین شرایط ممکن را برای تحصیل دانشجویان و دانش آموزان فراهم می‌کند.

ادامه ساب کلاس‌های 189 و 190 چه تفاوتی با هم دارند؟

به این مسئله باید توجه داشت که استرالیا همواره مکانی رویایی برای زندگی مهاجران بوده است. از اقتصاد رو به رشد استرالیا که فرصت های زیادی برای درآمدزایی دارد تا زیبایی ها و جاذبه های آن، همگی باعث می شود که اکثریت مهاجران مزایای زندگی در این کشور را بیشتر از معایب آن بدانند. موقعیت زندگی عالی و درآمدهای قابل توجه پزشکان و پرستاران در استرلیا موجب ترغیب این نیروها برای مهاجرت به این کشور شده است. هر چند مهاجرت این نیروهای کار شرایط خاصی دارد، اما در سال های گذشته در ایران مهاجرت پزشکان و پرستاران به استرالیا روند صعودی داشته است.

حال مراحل سرمایه گذاری برای هر 5 را به اختصار و به صورت آیتم بندی شده برای شما عنوان میکنیم. مهاجرت کاری، یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت به استرالیا برای نیروهای متخصص است. کشور استرالیا برای تضمین رشد اقتصادی و نیاز بازار کار ، بخشی از نیاز خود به نیروهای متخصص را، از طریق مهاجرین تأمین می‌کند. ویزاهای توریستی یا گردشگری استرالیا انواع مختلفی دارند که با برخی از آن‌ها شما می‌توانید تا یک سال هم در این کشور بمانید. بسیاری از افراد با ویزای توریستی وارد این کشور می‌شوند و در ادامه نوع ویزای خود را تغییر می‌دهند. مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده و ازدواج برای مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده و ازدواج باید خانواده و یا پارتنر شما اقامت دائم این کشور را داشته باشد و شما باید ثابت کنید که رابطه شما و پارتنرتان واقعی است.

برای آشنایی کامل با کشور استرالیا و شرایط مهاجرت به آن در ادامه مقاله با ما همراه باشید. همواره بسیاری از افرادی که قصد اقامت استرالیا را دارند به دنبال راحت ترین راه مهاجرت به استرالیا می باشند. هزینه مهاجرت به استرالیا ، شرایط دریافت اقامت استرالیا ، مهاجرت کردن از طریق کار و از طریق تحصیل و… در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد.

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

علاوه بر این مورد نرخ بیکاری پایین و وجود موقعیت‌های شغلی مناسب برای متخصصان موجب شده تا افراد زیادی این کشور را برای کار و زندگی انتخاب کنند. این کشور به سرمایه گذاران و کارآفرین‌ها اجازه سرمایه‌گذاری می‌دهد و از این طریق نیز می‌توان درخواست اقامت کرد و فرزندان هم از تسهیلات آموزشی و سلامت برخوردار شوند. عوامل گفته شده در بالا باعث انتخاب استرالیا به عنوان مقصد ویژه ای جهت سرمایه گذاری و مهاجرت به استرالیا شده است. 5 نوع سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد که درحال حاضر تنها دو نوع آن آزاد و قابل اجرا است و 3 نوع دیگر آن توسط دولت استرالیا بسته می باشد.

این موضوع باعث شده است تا یکی از اهداف خانواده‌های مهاجر به این کشور تحصیل فرزندان در یک فضای آموزشی با کیفیت باشد. ویزای ۱۵۵ و ۱۵۷ مخصوص به بازگشت مجدد مقیمان این کشور به خاک استرالیا است. ویزایی که به گاردین این دانش‌آموزان اختصاص پیدا می‌کند ویزای ساب‌کلاس ۵۹۰ است. کوتاه‌ترین زمان ممکن به ویزاهای موقت working holiday در این کشور اختصاص دارند که ۴۵ روزه اعطا می‌شوند.

  • شماره بیزنسی استرالیا یا ABN یک شماره 11 رقمی یونیک است که توسط اداره مالیات استرالیا به شما داده میشود و بوسیله آن بیزی…
  • اگر والدین یا یکی از آنها شهروند استرالیا باشند و پاسپورت این کشور داشته باشند کودک حتی اگر خارج از خاک استرالیا متولد بشود نیز تابعیت استرالیا را خواهد داشت.
  • این به معنی است که شرکت مورد نظر بتواند شما را به عنوان یک خارجی استخدام کند و شما هم بتوانید در حین زندگی در استرالیا آنجا کار کنید.
  • هزینه ماهانه زندگی هر نفر در استرالیا به طور میانگین 1442 دلار استرالیا است که باید هزینه اجاره آپارتمان که حدود 2000 دلار استرالیا است را نیز به آن افزود.
  • ویزای تحصیلی استرالیا موقتی است و تا پایان دوره‌ی تحصیل اعتبار دارد.

سلام باید از طریق ویزای ازدواج اقدام کنید که میتونید از مشاورین ما در موردش مشاوره کامل و دقیق بگیرید. مهم‌ترین نکته این است که شغل متقاضی باید جزو مشاغلی باشد که دولت استرالیا نیاز به نیروی کار در آن زمینه دارد. اول اینکه، یکی از پدر و مادر صاحب اقامت دائم استرالیا باشند و فرزند نیز داخل خاک استرالیا متولد شود.

طبق آمارهایی که ABS اعلام کرده است، نرخ بیکاری در استرالیا کمتر از 5.6 درصد بوده و به صورت میانگین افراد در این کشور حدود 35 دلار درآمد دارند. موارد بالا شرایط عمومی هستند که برای ورود به مسیر هر یک از روش‌های مهاجرت به استرالیا باید داشته باشید. زمانی که چنین شرایطی در داوطلب دیده می‌شود، شانس موفقیت در دریافت ویزای به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.