مهاجرت به استرالیا : شرایط و هزینه های مهاجرت 2023-کمک مهاجرت

برای مثال پس از اتمام تحصیل 2 سال کار برای اقامت و سپس در مجموع 5 سال برای بدست آوردن شهروندی کافی است. برخی ویزاهای دیگر مانند ویزای نخبگان مجله خبری مهاجرت برای برخی افراد بسیار ویژه، روش سرمایه‌گذاری‌های بسیار کلان و… نوع دیگری از ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا Business Talent visa می باشد.

اطلاعات کامل درباره تحصیل در استرالیا، ویزاهای تحصیلی، شرایط و قوانین آن را در مطلب زیر مطالعه کنید. استرالیا به دلیل کیفیت بالای زندگی، فرهنگ متنوع و فرصت‌های شغلی فراوان، مقصدی محبوب برای مهاجران از سراسر جهان است. مطلب پیشِ رو، راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا در سال 2023 است که با استفاده از تازه‌ترین اطلاعات و آمار از دقیق‌ترین منابع تهیه کرده‌ایم. شهر تاریخی هوبارت به لحاظ قدمت، دومین شهر استرالیا محسوب می‌شود و در جنوب این کشور واقع شده است.

در هنگام انتخاب مقصد برای مهاجرت به سایر کشورهای جهان و یا گردشگری، مهاجرت به استرالیا همواره مورد توجه بسیاری افراد قرار می گیرد. استرالیا در بین دیگر کشورهای اروپایی و یا آمریکایی توجه بسیاری افراد را به خود جلب کرده است و این موضوع دلایل مختلفی دارد. این کشور به لحاظ جغرافیایی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری موقعیت فوق العاده ای را برای ورود مهاجران فراهم کرده است. مهاجرت به استرالیا با توجه به بالا بودن سطح علمی دانشگاه های این کشور، وجود موقعیت های شغلی با درآمد مناسب، امکان استفاده از فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری و غیره، سالانه با اهداف مختلفی انجام می گیرد.

پاسپورت استرالیا

با اندکی دقت به اسامی این ساب کلاس‌ها می‌فهمید که هر کدام از آن‌ها برای چه متقاضیانی مناسب هستند. بدیهی است که هر یک از ساب کلاس‌ها برای فرد متقاضی شرایط متفاوتی را ایجاد می‌کنند. به همین دلیل برای اینکه همسرتان را بدون مشکل به استرالیا ببرید، وضعیت رابطه خود را با قوانین مربوط به هر ساب کلاس مورد بررسی دقیق قرار دهید.

تحصیل در استرالیا از بهترین فرصت‌هایی است که یک فرد می‎تواند در طول زندگی آکادمیک خود تجربه کند. منظور از اسپانسر شدن این است که از طرف یک کارفرما در استرالیا برای متقاضی درخواست شغلی رسمی ارسال بشود. ۲- مدارکی که در اثبات واجد شرایط بودن شما برای ویزای انتخابی موثر هستند. آنها هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه تقاضای شما حتما در چنین مدت زمانهایی برسی شده و پاسخ داده خواهد شد نداد ه اند. افرادی که ۳ سال پشت سر هم در آزمون شهروندی این کشور مردود شده‌اند باید ۲ سال صبر کنند و سپس برای آزمون مجدد اقدام کنند.

  • اگر بعد از دو سال، ازدواج پایدار ماند، این افراد در استرالیا ماندگار خواهند شد.
  • یکی از نکاتی که درمورد آن بسیار بحث می‌شود امکان دریافت اقامت استرالیا از طریق تولد فرزند است.
  • کمتر کسی وجود دارد که آرزوی اخذ ویزای استرالیا را در ذهن خود نداشته باشد.
  • همچنین برخی از بیمارستان‌ها و متخصصین نیز هستند که به طور خصوصی فعالیت کرده و شامل بیمه درمانی سراسری نمی‌شوند.
موقعیت جغرافیایی مناسب، ارتباط دوستانه و نزدیک با کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته، رشد و ثبات اقتصادی مداوم در طول سال‌های اخیر، استرالیا را به کشوری جذاب برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. با تدابیری که دولت این کشوربا جذب سرمایه‌گذاران برای رشد و توسعه خود اندیشیده، بسیاری از افراد واجد شرایط، راه سرمایه گذاری در استرالیا را پیش می‌گیرند تا سریع‌تر بتوانند اقامت آن را دریافت کنند. البته باید در نظر گرفت که عده زیادی از متقاضیان مهاجرت به استرالیا از مشاوره و خدمات وکیل مهاجرتی استفاده می کنند. این وکلای حقوقی هم هزینه های مجزایی را در فرآیند مهاجرت از افراد دریافت می کنند. افرادی که موفق به دریافت اقامت دائمی کشور استرالیا شده اند باید ۵ سال از اقامتشان گذشته باشد تا برای گرفتن پاسپورت این کشور اقدام کنند. اگر قصد مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا را دارید باید از جدیدترین قوانین مهاجرت به استرالیا در سال 2023 با خبر باشید.

ویزای پیوست به خانواده در استرالیا