مهاجرت به استرالیا : شرایط و هزینه های مهاجرت 2023-کمک مهاجرت

با این حال این شهر بارها به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی انتخاب شده و فرصت‌های شغلی بسیار زیاد آن سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می‌کند. همسران شهروندان استرالیایی و یا دارندگان اقامت دائم می‌توانند از طریق ویزای همسر (ساب کلس 820 و 801) به طور موقت و یا دائم در این کشور ساکن شوند. استرالیا همچون کانادا یک کشور مشروطه سلطنتی به شمار آمده که به عنوان یکی از کشورهای همسود زیر نظر خانواده سلطنتی انگلستان است. ملکه انگلستان فرماندار کل کشور را تعیین کرده و مجلس نمایندگان نیز نخست‌وزیر را مشخص می‌کنند.

آیا امکان دریافت ویزای توریستی استرالیا برای ایرانیان وجود دارد؟

معمولا ویزای ازدواج برای افرادی صادر می شود که می‌خواهند نامزد استرالیایی خود را بهتر بشناسند. فردی که این ویزا را می‌گیرد، فقط ۹ ماه وقت دارد که با فرد موردنظر ازدواج کند و در استرالیا بماند. برای دریافت ویزای ازدواج باید طرفین برای یک بار هم که شده همدیگر را از نزدیک ملاقات کرده باشند. مهاجرت به استرالیا اگر از طریق مسیر درستی طی شود، قطعا با موفقیت همراه خواهد بود.

  • در حالت عمومی به غیر از دیگر مدارک واجب برای اخذ پذیرش تحصیلی در این کشور، حداقل نمره مدرک زبان آیلتس 6.5 (در کمترین حالت 6) و حداقل معدل مدرک تحصیلی 14 الی 15 (ترجیحا بالای 15 الی 16) توصیه می‌گردد.
  • شرایط مهاجرت به استرالیا برای هر متقاضی می‌تواند کاملا منحصر به فرد باشد.
  • کشور استرالیا به دلیل پیشرفت های گسترده ای که در زمینه صنعت و علوم و فنون و همچنین به دلیل بالا بودن کیفیت نظام آموزشی و سطح رفاه اجتماعی هدف بسیاری از متقاضیان می باشد.
  • که این بدیل ذات مهاجرپذیر و فرهنگی و شرایط ویژه‌ای است که دولت در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.
  • البته که برای خانواده‌ها شرایط اندکی متفاوت خواهد بود و ممکن است جابه‌جایی اعضای خانواده را هزینه‌بر و سخت‌تر کند.

مهاجرت از طریق تولد فرزند، ویزای والدین و ویزای ازدواج از دیگر روش‌های اخذ اقامت استرالیا است. طبیعتا بسیاری از متقاضیان جهت اقامت استرالیا تمایل دارند قبل از اقدام از هزینه های زندگی در استرالیا مطلع شوند. به همین دلیل بر آن شدیم تا شرحی از هزینه های زندگی در استرالیا را خدمتتان ارائه کنیم.

ویزای اشتغال استرالیا

تازه آن موقع با عمل انجام شده مواجه می شوید و می گویید حالا چی کار کنم؟ ما هم کاملا این احساس شما را درک می کنیم. ما می دانیم که اخذ اقامت یک کشور و داشتن اجازه مهاجرت به یک کشور تنها 30% از کل کارهایی می باشد که در ارتباط با مهاجرت انجام می گردد. این وظیفه ما می باشد که در آن زمان خاص نیز پشتیبان شما بوده و شما را در اموری از جمله پیدا کردن یک کار متناسب و پیدا کردن یک محل سکونت یاری نماییم.

اما اگر علاقه‌مند هستید که از همان ابتدا اقامت دائم خود را دریافت کنید، ویزای 132 انتخاب مناسبی خواهد بود. با ویزای تحصیلی ۲۰ تا ۲۵ سال، با ویزای کاری ۲۵ تا ۳۲ و با ویزای سرمایه گذاری ۳۳ تا ۵۰ سال است. همان طور که ذکر شد، شرایط بالا برای تمامی روش های مهاجرت به استرالیا صادق است. مهاجرت به استرالیا و یا هر کشور دیگر کار چندان ساده ای نیست و شرایط و مراحل دیگری نیز دارد. دسته دیگری از شرایط ویژه برای ورود به استرالیا که به آن شرایط اختصاصی گفته می شود، بسته به نوع ویزا و روش مورد نظر متقاضی برای مهاجرت به این کشور با یکدیگر متفاوت هستند.

باید بدانیم که این ویزا جزو بهترین و ایده‌آل ترین ویزاهای کاری به‌حساب می‌آید این اقامت دائم این کشور برای شما به شکل مستقیم صادر می‌شود که با داشتن ویزا دیگر به هیچ فرد و یا ارگانی وابسته نخواهید بود. سریع‌ترین و بهترین راه مهاجرت به استرالیا برای هر شخص متناسب با شرایط وی متفاوت است. اما به طور کلی ویزای کارآفرینی و ویزای گلوبال تلنت استرالیا از سریع‌ترین راه‌های مهاجرت به این کشور است. افرادی که به دلایل مذهبی، سیاسی، ناامنی، نژادی، ملیتی یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص در کشورهای محل اقامت شان زندگی کرده نمی‌توانند، واجد شرایط پناهندگی از طریق ویزای بشردوستانه در استرالیا می‌باشند.

ویزاهای موقت استرالیا شامل موارد زیرند:

همچنین هزینه نگهداری از خودرو حدود 700 دلار استرالیا در سال بوده و برای سرویس دوره‌ای باید حداقل 300 دلار استرالیا بپردازید. دین رسمی مردم استرالیا مسیحیت است و به همین دلیل این کشور از نظر مذهبی شباهت‌های زیادی به سایر کشورهای مسیحی دنیا دارد. مردم استرالیا به پیشرفت‌های کشور خود بسیار افتخار می‌کنند، اما از طرف دیگر با دیگر انسان‌ها خودمانی یا فروتن هستند. به همین دلیل در هنگام مجله خبری مهاجرت نیازی نیست که خیلی نگران موضوعات نژادپرستانه باشید.