مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا در سال 2023- موسسه مهاجرتی شادا-کمک مهاجرت

دلیل این امر ساده تر بودن مهاجرت کادر درمان به استرالیا نسبت به سایر کشورها همچون آمریکا یا کانادا است. همچنین این کشور به دلیل کمبود نیروی ماهر با آغوش بازتری از کادر درمانی استقبال می کند. در استرالیا زمانی که اقامت دائم استرالیا را داشته باشید از خدمات درمانی رایگان می توان استفاده کرد با داشتن مدیکر کار هزینه و… از مزایای شهروندی استرالیا میتوان به دریافت پاسپورت استرالیایی با قابلیت سفر بدون ویزا به ۱۸۰ کشور، امکان تحصیل رایگان، دریافت حقوق بیکاری، بیمه و خدمات درمانی رایگان اشاره کرد‌.

توجه داشته باشیم که سرمایه گذار باید بتواند حداقل امتیاز 65 را کسب نماید. داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه مدیریتی در رزومه فرد سرمایه گذار می تواند به این پروسه کمک کننده باشد. فرد سرمایه گذار مبلغی حدودا 500 هزار دلار می باید گردش مالی در حساب نشان دهد. در این نوع سرمایه گذاری متقاضی در یک بازه 4 ساله باید بتواند کارآفرینی کرده و بیزینس خود را به نتیجه برساند که امکان تمدید آن تا دو سال نیز وجود دارد. کار آفرینی 800 هزار دلاری نوع دیگری از سرمایه گذاری ها می باشد، در این روش فرد متقاضی باید در 2 سال از 4 سال اخیر، گردش مالی 500 هزار دلاری ارائه دهد که و سن سرمایه گذار حتما باید زیر 55 سال باشد.

📣 قوانین مهاجرت به استرالیا با ویزای جاب آفر (اسپانسر کارفرما)

اگر درخصوص نحوه مجله خبری مهاجرت همچنان سوالی دارید می‌توانید از طریق رزرو وقت برای مشاوره یا تکمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت اقدام کنید. ⬅ در ویزای تحصیلیهر چقدر سن متقاضی کمترو گپ یا وقفه تحصیلی کمتر باشد، شانس دریافت ویزا بیشتر می‌شود. در کل شرایط سنی مهاجرت به استرالیا به ویزایی که درخواست می‌دهید، بستگی دارد. مهاجرت به این نقطه از کره زمین موانع و دست‌اندازهایی دارد که اگر اطلاعاتی در این حوزه نداشته باشید شما را با چالش مواجه خواهد کرد. حالا که در این صفحه هستید از فرصت استفاده کنید و با مطالعه مطالب با شرایط مهاجرت به استرالیا آشنا بشوید. جهت گرفتن پاسخ سوالات مهاجرتی خود و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استرالیا جزو کشورهایی است که در برخی از ایالت‌ها و شهرهای آن مانند ملبورن و سیدنی، شاهد آب و هوای بسیار مطلوب و چهار فصل هستیم. البته در برخی از مناطق کوهستانی این کشور شاهد برف و آب و هوای بسیار سرد نیز خواهیم بود. دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استرالیا از سطح علمی بالایی برخوردار هستند، به همین علت مدارک اخذ شده از دانشگاه‌های این کشور در سراسر دنیا اعتبار دارند. استرالیا با داشتن بیش از ۱۵ هزار شرکت اینترنشنال مورد توجه بسیاری از سرمایه داران قرار گرفته تا بتوانند با ریسک کمتر سرمایه و بیزنس خود را در این کشور شروع کنند.

  • از جمله روش های مهاجرت به استرالیا، اقدام برای اقامت استرالیا از طریق تخصص کاری می‌باشد.
  • با توجه به وجود تست‌های سلامت قبل از اعطای ویزا ممکن است ابتلا به این بیماری باعث ریجکت شدن درخواست شود؛ اما فرد می‌تواند از ویزای درمانی استفاده کند و برای درمان بیماری خود به این کشور مهاجرت کند.
  • اگر با ویزای کارگری به استرالیا می آیید، اعضای خانواده تحت تکفل شما واجد شرایط پیوستن به شما با ویزای وابسته هستند.
  • لازم به ذکر است که اگر شما در طول زندگی در کشور استرالیا سوابق کیفری داشته باشید شانس بسیار پایینی در اخذ پاسپورت این کشور خواهید داشت.
  • ویزه پناهندگی نوع فرعی 203 بشردوستانه یک ویزه فوری بوده و به افرادی که در کشورهای شان تحت تعقیب قرار دارند و با تهدید جدی روبرو هستند، صادر می‌شود.
ویزاهای مهاجرت به استرالیا تنوع بسیار زیادی دارند اما می‌توان این ویزاها را در چند دسته طبقه‌بندی کرد. زیر مجموعه‌های هر یک از این روش‌ها به قدری زیاد است که توصیه می‌کنیم پیش از انتخاب شیوه مهاجرتی خود، حتما با بررسی کامل شرایط خود از وکلای مهاجرتی شرکت ادیسه مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین شیوه مهاجرتی را انتخاب کنید. در این مقاله همه چیز را درباره مهاجرت به استرالیا، از راه های مهاجرت خانوادگی به استرالیا گرفته تا ویزاهای کاری موقت و دائم بررسی خواهیم کرد. اگر هم قرار باشد این تغییر، مهاجرت به کشور دیگری باشد، مسلما باید قبل از هر اقدامی حسابی تمام زوایای کار را بررسی کنید.

ساب کلاس 892 برای دریافت اقامت دائم

در نتیجه هرگونه نقص در مدارک ممکن است باعث عدم پذیرش شما در دریافت اقامت شود. برای مثال در روش دریافت ویزای تحصیلی متقاضی باید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت کرده باشد تا بتواند برای اخذ اقامت تحصیلی اقدام کند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین مدارک مورد نیاز برای تمام روش‌های مهاجرت به استرالیا اشاره می‌کنیم.

دریافت اقامت استرالیا از طریق پناهندگی