مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا در سال 2023 از 0 تا 100 فارس مهاجر-کمک مهاجرت

بله شما در صورتی که با ویزای تحصیلی وارد محیط کشور استرالیا شوید، پس از فارغ التحصیلی می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و پروسه اقامت دائم را طی کنید. البته که ویزاهای خانوادگی توسط دولت استرالیا برای حمایت از بنیان خانواده‌ها طراحی شده‌اند، اما دارای شرایط خاص و ساب کلاس‌های گوناگون هستند. برای ازدواج مهاجرین با شهروندان استرالیایی نیز قوانین جداگانه‌ای در نظر گرفته شده که در ادامه این بخش از مطلب به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. در روش اول، متقاضی با 2.5 میلیون دلار استرالیا دارایی خاص مانند ملک، سهام و… داشته باشد. همچنین با این روش باید به سرمایه‌گذاری 1.5 میلیون دلاری در استرالیا فکر کنید. اگر دارایی زیادی دارید و با ریسک‌های سرمایه‌گذاری کاملا آشنا هستید، با ورود سرمایه 5 میلیون دلاری به حق شهروندی استرالیا می‌رسید.

پاسپورت استرالیا

استرالیا به عنوان یک کشور توسعه‌یافته از نیروهای کار حمایت و امنیت شغلی آن‌ها را تضمین می‌کند. این ویزا مربوط به افراد زیر ۱۸ سال است که هیچ کدام از والدینشان به دلایل مختلف مانند فوت، معلولیت ذهنی یا جسمی یا …، تونایی مراقبت از آنها را ندارند و احتیاج به خویشاوندشان در استرالیا دارند تا از آنها مراقبت کنند. این ویزا مناسب افراد سالمندی (بالاتر از ۶۵ سال) است که به خویشاوندشان (که در استرالیا ساکن هستند) برای مراقبت احتیاج دارند.

در چنین شرایطی متقاضی ملزم است مبلغی را به عنوان جریمه به اداره مهاجرت استرالیا پرداخت کند. با توجه به این موضوع ما هم تصمیم گرفتیم قوانین مهاجرت به استرالیا را در انواع ویزاها به صورت جداگانه بررسی کنیم. اما با توجه به اینکه سن نیز یکی از شرایط مهاجرت به استرالیا است، ابتدا اشاره‌ای به شرایط سنی مهاجرت می‌کنیم، سپس مابقی مطالب را پوشش می‌دهیم. وکلای مهاجرت ایران به عنوان عضوی از انجمن مهاجرت استرالیا افتخار دارد در کلیه ویزا های اقامت استرالیا خدمات تخصصی و کامل ارائه دهد.

بدیهی است که مجله خبری مهاجرت با روش سرمایه‌گذاری مزایای زیادی به همراه دارد. اولین و بزرگترین مزیت این روش، دریافت پاسپورت استرالیایی و اقامت این کشور طی مدت سه سال است که بازه زمانی کوتاهی محسوب می‌شود. همچنین متقاضیان این روش نیازی به موفقیت در آزمون زبان انگلیسی ندارند و پس از ورود به استرالیا خدماتی مانند بیمه خصوصی را دریافت می‌کنند. چنین ارقامی به وضوح نشان می‌دهند که استرالیا برای مهاجرت کاری یک گزینه کاملا مناسب است. البته که برای انجام این کار، نیاز به مدرک تحصیلی، سابقه کار قابل قبول، شرایط جسمی و روحی برای کار، مدرک زبان دارید و باید بین 18 تا 45 سال سن داشته باشید.

  • با داشتن این ویزا امکان اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ یا دیگر ویزاها برای متقاضیان فراهم می‌شود.
  • یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت این کشور، اخذ ویزای ازدواج است.
  • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و ویزای گلوبال تلنت سریع‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا هستند.
  • در ادامه مطلب مدرک زبان مورد نیاز استرالیا و مدارک مورد نیاز را هم بررسی می‌کنیم.
  • فردی که قصد ازدواج با یکی از شهروندان استرالیایی را دارد، در ابتدا اقامت موقت دریافت می کند و این اقامت به صورت سالیانه تمدید می شود.
  • در واقع این ویزای موقت جایگزین ساب کلاس 489 شده است و با دریافت آن، اجازه اقامت 5 ساله در این کشور پهناور و پیشرفته را خواهید داشت و بعد از آن می‌توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید.
استرالیا به دلیل وجود استاندارد های بالای زندگی و شرایط ایده آل اقتصادی مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در سطح جهان قرار گرفته است. به همین دلیل در این نوشتار به شرایط سرمایه گذاری در استرالیا خواهیم پرداخت. ویزای ۴۹۱، برای متقاضیانی است که نتوانستند از طریق دو ویزای دیگر امتیاز لازم را به دست آورند. در ویزای ۴۹۱، دولت استرالیا یک ویزای موقت ۵ ساله به متقاضی اعطا می‌کند که برای تبدیل آن به اقامت دائم، فرد باید در این مدت در استان مشخص شده زندگی و به صورت تمام وقت کار کند. اگر رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیاMLTSSLاست امتیاز خود را محاسبه کنید.

چه افرادی می‌توانند ویزای 189 را دریافت کنند