مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا در سال 2023 از 0 تا 100 فارس مهاجر-کمک مهاجرت

برای مثال پس از اتمام تحصیل 2 سال کار برای اقامت و سپس در مجموع 5 سال برای بدست آوردن شهروندی کافی است. برخی ویزاهای دیگر مانند ویزای نخبگان برای برخی افراد بسیار ویژه، روش سرمایه‌گذاری‌های بسیار کلان و… نوع دیگری از ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا Business Talent visa می باشد.

بهترین روش مهاجرت به استرالیا

اداره مهاجرت به استرالیا اعلام کرده است که روند اخذ شهروندی این کشور سختگیرانه‌تر از قبل شده است و متقاضی باید به‌طور دقیق به اثبات برساند که با قوانین مدنی این کشور مشکلی نخواهد داشت . در این کشور اقتصاد قوی باعث شده که حتی در دوره‌های رکود جهانی هم آسیب بزرگی به مردم این کشور وارد نشود همچنین نرخ بیکاری در کشور استرالیا بسیار کم می­باشد این دلیل باعث شده این کشور همیشه با کمبود نیروی کار مواجه باشد. کیفیت بالای زندگی در این کشور، آب و هوای خوب و آلودگی بسیار کم، رضایت مهاجرت به استرالیا را افزایش داده است.

  • با این ویزا فرد و خانواده او می‌توانند اقامت داﺋم استرالیا را دریافت کنند.
  • این موضوع دوستداران آب‌وهوای معتدل و تفریحات تابستانی را به این کشور جذب می‌کند.
  • درخواست‌کننده، یک ایمیل حاوی شماره درخواست یا فایل نامبر را دریافت نموده که به معنی آغاز بررسی درخواست می‌باشد.
  • هر ساله دولت استرالیا مشاغل مورد نیاز در این کشور را که با کمبود نیروی کار مواجه هستند در سه دسته مهارت‌های استراتژیک متوسط و طولانی ، مشاغل مهارتی کوتاه مدت و مشاغل منطقه‌ای ارائه می‌دهد.

در هنگام انتخاب مقصد برای مهاجرت به سایر کشورهای جهان و یا گردشگری، مهاجرت به استرالیا همواره مورد توجه بسیاری افراد قرار می گیرد. استرالیا در بین دیگر کشورهای اروپایی و یا آمریکایی توجه بسیاری افراد را به خود جلب کرده است و این موضوع دلایل مختلفی دارد. این کشور به لحاظ جغرافیایی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری موقعیت فوق العاده ای را برای ورود مهاجران فراهم کرده است. مهاجرت به استرالیا با توجه به بالا بودن سطح علمی دانشگاه های این کشور، وجود موقعیت های شغلی با درآمد مناسب، امکان استفاده از فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری و غیره، سالانه با اهداف مختلفی انجام می گیرد.

مهاجرت از طریق اخذ ویزای ازدواج

اطلاعات کامل درباره تحصیل در استرالیا، ویزاهای تحصیلی، شرایط و قوانین آن را در مطلب زیر مطالعه کنید. استرالیا به دلیل کیفیت بالای زندگی، فرهنگ متنوع و فرصت‌های شغلی فراوان، مقصدی محبوب برای مهاجران از سراسر جهان است. مطلب پیشِ رو، راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا در سال 2023 است که با استفاده از تازه‌ترین اطلاعات و آمار از دقیق‌ترین منابع تهیه کرده‌ایم. شهر تاریخی هوبارت به لحاظ قدمت، دومین شهر استرالیا محسوب می‌شود و در جنوب این کشور واقع شده است.

وضعیت سیاسی و اجتماعی در استرالیا

در دپارتمان مهاجرت به استرالیا ما انواع ویزای استرالیا را از ویزای تجاری و سرمایه گذاری گرفته تا ویزا های اسپانسرشیپ خانواده پوشش می دهیم و بعد از سالها کار موفق همچنان تلاش داریم که بهترین نتیجه ها را برای شما رقم بزنیم. یکی از مهم ترین شروط مهاجرت به استرالیا برای پزشکان و پرستاران، دریافت نمره قابل قبول در آزمون های زبان انگلیسی است. داوطلبان باید حداقل نمره 7 در آزمون آیلتس و نمره ای معادل آن در سایر آزمون ها همچون تافل، PTE، OET یا کمبریج کسب کنند. پس از انجام این مراحل امکان دریافت ویزای موقت استرالیا برای جستجوی کار و یا دریافت ویزای کار از طریق ارائه یک پیشنهاد شغلی وجود دارد.

پناهنده فردی است که به دلیل سخت بودن شرایط زندگی و یا در شرایطی حادتر، در خطر بودن جان آن‌ها به واسطه دلایل سیاسی، مذهبی، قومیتی و نژادی، جنگ و… در سرزمین خود، از آن فرار کرده‌ و به عنوان پناهجو به دیگر کشورها (و در این مثال استرالیا) رفته و درخواست پناهندگی خود را در قالب یک پرونده با بیان ادله به اداره مهاجرت کشور مقصد تسلیم می‌کنند. حال در طی این پروسه در صورتی که با درخواست پناهندگی وی موافقت شود، به وی عنوان پناهنده به جای پناهجو اطلاق شده و تا دریافت اقامت و پاسپورت استرالیا می‌بایست در آن کشور حضور داشته و اکثر مواقع اجازه بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت. امکان همراهی اعضای خانواده برای فرد متقاضی وجود دارد که در این حالت عموما منظور همسر و فرزندان زیر 18 سال می‌باشد. علاوه بر آن متقاضیان می‌توانند از طریق روش‌های اسپانسرشیپ خانواده، برای فرزندان، والدین و همسر خود ویزای استرالیا را دریافت کنند. همانطور که در این نوشتار بیان شد مجله خبری مهاجرت و اخذ اقامت استرالیا از شش روش متفاوت (کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد، پناهندگی و ازدواج) امکان پذیر می باشد که به بررسی آن پرداختیم.