مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا در سال 2023 از 0 تا 100 فارس مهاجر-کمک مهاجرت

این ویزا مختص افراد زیر ۱۸ سال است که در خارج از استرالیا هستند و از حمایت پدر خوانده و مادرخوانده ساکن در استرالیا برخوردارند. اطلاعات خود را ثبت کنید تا مشاوران مهاجرتی ما سریعا برای مشاوره با شما تماس بگیرند. میخوام بدونم چجوری میتونم با خانوادم قانونی مهاجرت کنم به استرالیا و اقامت و کار اونجارو داشته باشم.

این هزینه در روش های مهاجرتی تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره یکسان نبوده و متقاضی قبل از اقدام برای مهاجرت باید یک برآوردی از انواع هزینه های این مسیر و مبالغی که باید پرداخت کند به دست بیاورد. به طور کلی می توان هزینه های مهاجرت به استرالیا را در دسته های اصلی همچون هزینه لازم برای اثبات تمکن مالی، هزینه ترجمه مدارک، مبلغ درخواست ویزای استرالیا، هزینه زندگی در این کشور، هزینه اسکان و غیره قرار داد. کشور استرالیا انواع متعددی ویزای کاری را در اختیار شما قرار خواهد داد که می­تواند به صورت موقت و یا همراه با اقامت دائم باشد. هر کدام از این ویزاها با یک کد عددی شناخته می‌شوتد، برای دریافت این نوع ویزا متقاضیان مهاجرت به روش کاری باید در سیستم امتیازبندی حداقل امتیازرا کسب کنند تا صلاحیت دریافت ویزای کاری را داشته باشند. که بر اساس فاکتورهایی چونسن، تحصیلات، دانش زبان انگلیسی و سابقه کاری تنظیم شده است. درخواست‌کننده، یک ایمیل حاوی شماره درخواست یا فایل نامبر را دریافت نموده که به معنی آغاز بررسی درخواست می‌باشد.

به این مسئله باید توجه داشت که استرالیا همواره مکانی رویایی برای زندگی مهاجران بوده است. از اقتصاد رو به رشد استرالیا که فرصت های زیادی برای درآمدزایی دارد تا زیبایی ها و جاذبه های آن، همگی باعث می شود که اکثریت مهاجران مزایای زندگی در این کشور را بیشتر از معایب آن بدانند. موقعیت زندگی عالی و درآمدهای قابل توجه پزشکان و پرستاران در استرلیا موجب ترغیب این نیروها برای مهاجرت به این کشور شده است. هر چند مهاجرت این نیروهای کار شرایط خاصی دارد، اما در سال های گذشته در ایران مهاجرت پزشکان و پرستاران به استرالیا روند صعودی داشته است.

  • میلیون نفر در استرالیا زندگی می کنند که مهاجرت عامل اصلی این تغییر بوده است.
  • دانشجویان دارای رزومه های تحصیلی درخشان معمولا شانس زیادی برای دریافت بورسیه های تحصیلی دانشگاهی یا موسسه ای این کشور دارند.
  • افراد باید در نظر داشته باشند که از نظر دولت و اداره مهاجرت کشور استرالیا واجد شرایط دریافت این ویزا خواهند بود یا خیر.
  • 2- پس از اینکه مشخص گردید مهارت شما به نحوی با مهارت های خواسته شده در استرالیا همخوانی دارد، باید به استرالیایی ها ثابت گردد که شما واقعا در شغل و حرفه مورد نظر آنها مهارتی را که ادعا می کنید دارا می باشید.
  • مسیر مهاجرت پر است از چاه و چاله که اگر اسیر یکی از آن‌ها شوید، باید زمان و هزینه زیادی برای خلاصی صرف کنید.
اگر شما هم صاحب سرمایه هستید، این شانس را دارید که از طریق ویزای سرمایه‌گذاری اقامت استرالیا را دریافت کنید. با در اختیار داشتن PR می‌توانید همراه با خانواده خود به استرالیا مهاجرت کنید. پس از چهار سال زندگی در استرالیا با PR این کشور می توانید برای شهروندی اقدام کنید. در کشور استرالیا 37 دانشگاه دولتی و 5 دانشگاه خصوصی به همراه چندین موسسه آموزشی و کالج با کیفیت آموزشی بسیار بالا وجود دارند.

مهاجرت به استرالیااز طریق سرمایه گذاری

✔️همان طور که به صورت دقیق در مقاله بررسی شد، برای مجله خبری مهاجرت و دریافت ویزای این کشور، ارائه مدارکی همچون پاسپورت معتبر، ترجمه مدارک شناسایی، رزومه و غیره ضروری است. پزشکان با توجه به مدرک تخصصی که دریافت کرده اند الزامات متفاوتی را باید در این راه برآورده کنند. مهم ترین مراحلی که پزشکان عمومی برای مهاجرت به استرالیا باید طی کنند شامل نام نویسی در شورای پزشکی استرالیا و کمیسیون آموزشی برای فارغ التحصیلان پزشکی خارجی می باشد. پس از پرداخت هزینه های لازم و ارسال مستندات ضروری، مدارک پزشکان مورد ارزیابی قرار گرفته و نتیجه آن اعلام می شود. افرادی که در فرآیند مهاجرت خود ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر باشند باید هزینه های لازم برای گذراندن کلاس های آمادگی آزمون و همچنین هزینه شرکت در آزمون را در نظر بگیرند. به عنوان مثال، دو مورد از پر طرفدارترین آزمون ها آزمون تافل و آیلتس هستند که مبلغ شرکت در آن ها از 210 تا 250 دلار ممکن است متفاوت باشد.

معرفی کشور استرالیا برای مهاجرت