مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا استرالیا در سال 2023 از 0 تا 100 فارس مهاجر-کمک مهاجرت

به همین دلیل اگر قصد دارید که روش سرمایه‌گذاری را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کنید، بهتر است که ویزاهای این روش را بهتر بشناسید. البته که در این بخش از مطلب ویزاهای سرمایه‌گذاری استرالیا را به طور کامل معرفی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که تکمیل کردن مدرک در مراحل دریافت ویزا و مهاجرت به استرالیا بسیار مهم است. متاسفانه متقاضیان زیادی به این موضوع توجه نمی‌کنند و به خاطر نقص مدارک با ریجکتی درخواست ویزای خود مواجه می‌شوند. به همین دلیل برای اینکه به موفقیت برسید، مدارک خود را به صورت کامل با ترجمه رسمی جمع‌آوری کنید. اما لازم به ذکر است که اعطای ویزاهای GSM (189،190،491) براساس جدول امتیازدهی این کشور انجام می‌شود.

به این صورت که اگر به بیمارستان‌های دولتی مراجعه کنید می‌توانید خدمات پزشکی را به صورت رایگان دریافت کنید. در صورتی که ۶۰ امتیاز داشته باشید، ۵ امتیاز اسپانسر ایالتی در ویزای ۱۹۰ به شما اعطا می‌کند. بنابراین توصیه ما این است که قبل از هر اقدامی ابتدا درباره وکیل تحقیق کنید، با وی یک جلسه حداقل یک ساعته برای مشاوره داشته باشید و درنهایت تاکید کنید که شخص وکیل امور شما را انجام دهد.

مهاجرت از طریق اخذ ویزای ازدواج

داشتن یکی از انواع ویزای دائم کشور استرالیا که باید حداقل یک سال از دریافت آن گذشته باشد. مهاجرت، در عین لذت‌ها و شادی‌ها؛ سختی ها، مشکلات، موانع، استرس و نگرانی‌های خود را دارد. مهاجرت به استرالیا هم با توجه به شرایط موجود و سخت‌گیری‌های دولت این کشور، با دشواری‌ها و پیچیدگی‌هایی همراه است.

از هزینه تحصیل که بگذریم، برای گذران زندگی سالانه به ۲۰ هزار دلار نیاز دارید. اما خب برخورداری از حقوق کاری مناسب را می‌توان از امتیازات مهاجرت به استرالیا دانست. در حقیقت شما با داشتن ویزای تحصیلی مجاز هستید که به صورت نیمه وقت کار کنید.

  • اداره مهاجرت به استرالیا ویزاهایی متفاوتی برای افراد متقاضی مهاجرت به این کشور ارائه می‌دهد.
  • شاید شما هم مثل خیلی‌ها و به دلایل مختلف فکرتان درگیر مهاجرت شده باشد.
  • واقعیت این است که ویزای پناهندگی پردردسر و خطرناک است و تنها زمانی به عنوان گزینه‌ای برای مهاجرت مطرح می‌شود که فرد تحت شرایط سخت و دردناکی است و امکان زندگی در کشور خود را ندارد.
  • این موضوع در قوانین بین الملل صدق می کند و برای جلوگیری از عدم بی هویتی افراد از این قانون استفاده می شود.
  • حتی اگر یک روز از سن متقاضی گذشته باشد دیگر امکان ارسال پرونده و چانه‌زنی وجود ندارد.
با این کار برنامه‌های مهاجرتی منطبق با شرایط شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در شهر گلد کوست هزینه زندگی بدون اجاره برای خانواده چهار نفره معادل ۳۲۰۰ دلار استرالیاست. البته برخی افراد نیز ویزای توریستی را به ویزای پناهندگی تغییر می‌دهند که قطعا ما این روش مهاجرتی را توصیه نمی‌کنیم. یا ممکن است شما طی مدتی که به عنوان توریست در استرالیا هستید، با موسسات و دانشگاه‌های مختلف در ارتباط باشید و مقدمات تبدیل ویزای توریستی به ویزای تحصیلی را فراهم کنید. فرض کنید شما برای شرکت در یک دوره آموزشی می‌خواهید به استرالیا بروید، دولت استرالیا برای شما نوع خاصی از ویزای توریستی را در نظر می‌گیرد. اگر این دوره آموزشی منجر به آشنایی با کارفرمایان استرالیایی شود، شما می‌توانید ویزای خود را از توریستی به کاری تبدیل کنید.

به عنوان مثال، در روش مهاجرت تحصیلی به استرالیا داشتن نامه پذیرش از یک دانشگاه استرالیایی شرط اصلی مهاجرت است. این ویزا کم هزینه ترین راه مجله خبری مهاجرت محسوب میشود که امکان کار و تحصیل را برای متقاضی و اعضای خانواده اش فراهم میکند. دولت استرالیا در نظر دارد که برای بهبود شرایط بازار کار پس از شیوع ویروس کرونا، نیروی کار ماهر بیشتری را از این طریق جذب نماید … اداره مهاجرت استرالیا در حال حاضر در سایت خود اعلام نموده است که حدود 12 تا 15 ماه طول خواهد کشید تا جواب اخذ اقامت را اعلام نماید، اما گاها این زمان کمتر و گاها بیشتر می شود. البته اداره مهاجرت استرالیا به افرادی که از طریق اسپانسر جهت اخذ اقامت استرالیا اقدام می نمایند سریعتر جواب می دهد. پروسه اداره مهاجرت برای این افراد بنا به مدت زمان قید شده در سایت اداره مهاجرت استرالیا در حال حاضر بین 7 تا 10 ماه خواهد بود.

دریافت اقامت استرالیا از طریق ویزای کار