مهاجرت به استرالیا 2023 + سریعترین روش اخذ اقامت استرالیا شرایط هزینه-کمک مهاجرت

فرزند در صورت اثبات وابستگی تا سن 23 سال روی پرونده پدر و مادر قرار می گیرد.

  • دفتر رهپوی دات کام از طریق مهارت و تخصص جهت اخذ اقامت استرالیا و مهاجرت به استرالیا اقدام می نماید.
  • شرایط دقیق هر کدام از روش‌ها و ویزاها در بخش و مطلب مربوطه مطالعه کنید.
  • بهتر است هر فردی بر اساس شرایطی که دارد، بهترین نوع ویزای خود را مشخص و با هدفگذاری روشن ، نقشه راه مهاجرتی خود را ترسیم کند.
  • علاوه بر این موضوع اگر قصد داشته باشید تا در روند مهاجرت خود از وکیل مهاجرتی کمک بگیرید، هزینه وکیل مهاجرت به استرالیا هم با توجه به موسسه‌ای که انتخاب می‌کنید، به هزینه‌ها افزوده خواهد شد.
متقاضیان پس از دریافت اقامت دائم، می‌توانند با گذشت ۴ سال برای دریافت تابعیت استرالیا درخواست دهند. می­دانیم که استرالیا یکی ازمطلوب‌ترینکشورها برای سرمایه‌گذاری محسوب می­شود. اخذ ویزا از این طریق به دو روش موقت و دائم صورت می‌گیرد، ازمعروف‌ترین و معتبرترینویزاهای سرمایه‌گذاری موقت، ویزای ساب کلس ۱۸۸نام دارد. متقاضیان باید ابتدا برای دریافت این ویزا درخواست داده و پس از گذشت چندین سال سابقه موفق در استرالیا ویزای خود راتبدیل به حالت دائمساب کلس ۸۸۸کنند. هزینه کلی پروسه مهاجرت به استرالیا به نوع ویزایی که از طریق آن اقدام می کنید بستگی دارد. در ویزای مهارتی هزینه نفر اصلی4240، همسر 2120 و فرزند 1060 دلار استرالیا است.

مهاجرت به استرالیا برای شروع زندگی جدید

زمانی که قرار است فردی با سرمایه نسبتا زیادی در یک کشور خارجی سرمایه‌گذاری کند، قطعا با نگرانی‌های زیادی همراه است. همچنین کشور مقصد نیز برای کنترل وضعیت اقتصادی و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی با چالش‌هایی دست و پنجه نرم می‌کند. به همین دلیل ویزاهای مختلفی برای سرمایه‌گذاران خارجی در نظر گرفته شده تا به این چالش‎ها و نگرانی‌ها پایان داده شود. بدون شک یکی از محبوب‌ترین راه‌هایی که برای مهاجرت به استرالیا استفاده می‌شود، مهاجرت از راه تحصیل است. در کشور استرالیا حدود 100 دانشگاه وجود دارد که تعدادی از آن‌ها در لیست 100 دانشگاه برتر از نظر رتبه‌بندی QS قرار گرفته‌اند. همین موضوع کافیست که وضعیت ایده‌آل کشور استرالیا برای تحصیلات آکادمیک را نشان می‌دهد.

ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا شامل موارد زیر می‌شود:

مهاجرت و اعطای اقامت به اشخاص خاص که هنرمندان و ورزشکاران را شامل می شود، یکی از روش هایی است که برخی از کشورها از آن استقبال کرده و هنرمندان یا ورزشکاران را از سر تا سر دنیا جذب می کنند. در تمام این روش ها هزینه مجله خبری مهاجرت متفاوت است و به روش مورد نظر متقاضی بستگی دارد. سن افراد، تمکن مالی، میزان تحصیلات و همچنین سطح زبان افراد بسیار تأثیرگذار است. همچنین افراد می توانند از طریق ویزای کارافرینی استرالیا نیز اقدام به مهاجرت کنند. می‌توان گفت بهترین ویزای استرالیا ویزای سرمایه گذاری است؛ چرا که با این کار می‌توانید موقعیت های شغلی بسیار خوبی به دست آورید.

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی از جمله روش های نهی شده برای ورود به این کشور است. پناهندگی به کشورهای خارجی به هیچ عنوان جلوه مناسبی برای فرد متقاضی نخواهد داشت و این افراد حتی در صورت ورود به کشور استرالیا نمی توانند همچون شهروندان این کشور زندگی عادی داشته باشند. به هر حال این روش مهاجرت در سال های اخیر در بین کشورهای مختلف رواج پیدا کرده است و افراد به روش های غیر قانونی سعی در ورود به استرالیا داشته اند. کشور استرالیا به سبب شرایط مناسب طبیعی و اجتماعی، شرایط مناسب حقوق و دستمزد و ویژگی‌های طبیعی منحصربه‌فرد همواره موردتوجه مهاجران بسیاری بوده است . مهم‌ترین مسئله در این میان آن است که شخص متقاضی مهاجرت مناسب‌ترین شیوه را با توجه به بودجه و شرایط خود برگزیند. یک وکیل مهاجرت می‌تواند اطلاعات کامل‌تری را درباره هزینه وشیوه های مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار دهد و بهترین و مناسب‌ترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط شما انتخاب کند.