مهاجرت به ترکیه ️واقعیت ها و شرایطی که باید بدانید!️MIE-کمک مهاجرت

در سال های اخیر تبلیغات مهاجرت به کشور ترکیه آن قدر زیاد شده است که هر کسی را جهت اخذ اقامت در این کشور وسوسه می کند. با این حال برای مهاجرت به این کشور نیاز به تحقیقات بیشتری می باشد تا نتیجه گرفت که آیا این کشور مقصد مناسبی برای مهاجرت می باشد یا خیر. برای خرید ملک می بایست به هزینه های جانبی خرید ملک در ترکیه نیز توجه نمایید.

  • تمام حقوق مادی و معنوی برای موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو آتیه آفرینان محفوظ می باشد.
  • موسسه ملک پور برای آن دسته از متقاضیانی که تصمیم دارند برای مسیرهای خاصی نظیر کار یا تحصیل نیز اقدام نمایند، محصولات معتبری را نیز ارائه نموده است.
  • کارخانه های تولیدی این کشور مانند کفش، لباس، لوازم آرایشی و وسایل خانگی را با قیمت های مناسبی به بازار عرضه می‌کنند.

در این کشور به مشکل می خورند چون مردم کشور ترکیه تمایلی به صحبت کردن با زبانهای بیگانه ندارند. به طوری که هزینه دانشگاه های خصوصی و نیمه خصوصی ترکیه از۵۰۰۰لیر تا۳۰۰۰۰لیر متفاوت خواهد بود اما رشته و مقطع تحصیلی در این مقدار تاثیر زیادی خواهد داشت. با موسسه مهاجرتی کاسپین همراه باشید تا از شرایط زندگی در کشور ترکیه آگاه شوید. شرکت سفیر تجارت در کشور ایران با شماره ثبت ۴۵۴۹۷۸ به ثبت رسیده است و در زمینه مشاوره در امور مهاجرت به اروپا و سرمایه گذاری فعالیت دارد. اما برای این روش سرمایه حدود 400 هزار دلار برای خرید خانه در ترکیه نیاز دارید.

کار در ترکیه

با این حال، زمانی که متقاضیان از طریق کنسولگری یا نماینده خارجی درخواست دهند، حداکثر 90 روز طول می کشد. شما از طریق ثبت شرکت یا خرید ملک و خانه می‌توانید در کشور ترکیه سرمایه گذاری کنید و شرایط مهاجرت به ترکیه را برای خود فراهم سازید. در ویزای تحصیلی کشور ترکیه فرد پس از چهار سال درس خواندن و یک سال کار، می‌تواند برای دریافت اقامت دائم اقدام نماید. روش های مختلفی برای دریافت اقامت از کشور ترکیه وجود دارد و شما می‌توانید برای دریافت اقامت یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

اقامت و مهاجرت به ترکیه

در نهایت افراد می توانند با سپرده گذاری به مبلغ 500 هزار دلار آمریکا یا سایر ارز های موجود در بانک های ترکیه یا صندوق سرمایه گذاری این کشور و یا خزانه داری به مدت 3 سال، تابعیت این کشور را اخذ کنند. معمولا متقاضیانی که به کشور های خارجی مهاجرت می کنند، تمایل دارند اقامت و تابعیت کشور مقصد را دریافت کنند. در قوانین تمامی کشور ها، اقامت تحصیلی هیچ گاه منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت نخواهد شد و افراد بایستی ویزای تحصیلی خود را به یکی از ویزا های سرمایه گذاری، کاری و … تبدیل کنند.

پاسخ به سؤالات متداول در مورد مهاجرت به ترکیه

در صورت قبول کردن ازدواج شما از طرف دولت ترکیه، شما به مدت 3 تا 5 سال در کشور ترکیه اقامت داشته تا کشور ترکیه اقامت دائم این کشور را به شما بدهند. در هر کشوری مزیت ها و معایب بسیار زیادی وجود دارد که می تواند افراد را مجاب کند که آن کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کرده یا این که از مجله خبری مهاجرت آن دوری کنند. درون ترکیه نیز شرایط مشابهی وجود دارد و علاقمندان به زندگی در این کشور باید در نظر داشته باشند که کفه مزایا برای آن ها سنگینی می کند یا کفه معایب. در چنین شرایطی است که هر فرد می تواند با توجه به شرایط خود، انتخاب کند که آیا ترکیه مقصد مناسبی برای مهاجرت به حساب می آید یا خیر.