مهاجرت به عمان بررسی راهها و شرایط اخذ اقامت عمان قصران گروپ-کمک مهاجرت

در طول یک سال گذشته افراد زیادی موفق به دریافت اقامت کاری عمان 2023 شده اند. پزشکان، مهندسان، نیروهای فنی، کارگران ماهر و نیمه ماهر و حتی برخی ورزشکاران و هنرمندان توانسته اند موقعیت های شغلی خوبی در این کشور پیدا و ویزای کاری کشور عمان را دریافت کنند. حالا مهاجرت به عمان از طریق تخصص یک گزینه مهم و در دسترس برای جوانان ایرانی است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به عمان برای ایرانیان

مواردی که در قسمت بالا ذکر شده برای اخذ مجوز به ازای هر نفر و بر حسب ریال عمان می‌باشد. در نظر داشته باشید این هزینه ها متغیر است و می‌تواند نسبت به زمانی که قصد دارید برای دریافت ویزا اقدام کنید، تفاوت زیادی داشته باشد. هزینه ویزای کار در عمان برای مشاغل سطح بالایی که ماهانه بیش از ۴ هزار ریال درآمد دارند حدود ۲۰۰۰ ریال است. مهاجرت با ما، موسسه‌ای باسابقه و شناخته‌شده در زمینه مهاجرت به شمار می‌رود. ما در موسسه خود بهترین کارشناسان مهاجرتی را به شما معرفی می‌کنیم تا از مشاوره آن‌ها در زمینه مهاجرت کاری به عمان بهره‌مند شوید.

کار در کشور ترکیه و بررسی شرایط لازم

باید اشاره کرد که سند اجاره می‌تواند به نام کارفرما بوده و یا نام خود متقاضی به عنوان مستاجر ثبت شده باشد. متقاضی برای اثبات تمکن مالی خود باید یا از حساب ماهیانه و حقوق خود یا از گردش حساب شش‌ماهه خود پرینت گرفته و ارائه دهد. لازم به ذکر است که همسر متقاضی در کشور عمان اجازه کار نخواهد داشت.

این شامل گواهی تناسب اندام پزشکی برای همه افراد تحت تکفلی است که با کارمند همراه خواهند بود. گواهی باید توسط وزارت بهداشت تایید شده و قبل از درخواست ویزا به کارفرما ارائه شود. مجله خبری مهاجرت بسته به رشته ، تحصیلات ، و سابقه کاریتون مشخص میشه امکان پیدا کردن شغل دارید یا نه. و همینطور برای بودن تو کشور عمان حتما باید جاب افر کاری داشه باشید و وارد عمان بشید.

  • از شرایط استخدام و مهاجرت کاری به این کشور داشتن سن 21 تا 60 سال و تسلط به زبان انگلیسی یا عربی است.
  • افراد به منظور کار در زمینه برنامه نویسی باید تخصص مناسب در این زمینه داشته باشند.
  • افرادی که به دلایل نژادی، سیاسی، مذهبی و اجتماعی ترس از بازگشت به کشور دارند، پناهنده محسوب می‌شوند.
  • جمعیت کشور عمان بیش از 4.8 میلیون نفر و زبان رسمی در این کشور عربی است.
  • یکی از راه های گرفتن ویزای کاری عمان، اقدام به ثبت شرکت یا راه اندازی کسب و کار در این کشور است.

یکی از راه هایی که می‌توانید به عمان مهاجرت و رفت و آمد کنید، همراهی با خانواده است. با سلام خدمت شما همراهان عزیز گروه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان، با تشکر از همراهی شما، ب… هر کسی که به عمان مهاجرت می‌کند، باید خودش را برای شرایط آب و هوایی گرمسیری آماده کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید دمای هوا گاهی اوقات به 40 درجه نیز می‌رسد.

راحت ترین راه اقامت عمان

هزینه‌ مقطع کارشناسی در عمان حدوداً از ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار، در دوره کارشناسی ارشد، 4 تا 6 هزار دلار و در مقطع دکتری 4500 تا 7000 دلار می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله هزینه تحصیل در عمان 2023 مراجعه کنید. متقاضیان برای تحصیل در مقطع دکترا چنانچه رزومه تحصیلی قوی داشته باشند، می‌توانند بورسیه تحصیلی دریافت کنند. جهت اطلاع از روش های موجود مهاجرت به عمان اینجا کلیک کنید. از این رو مهاجرت از این طریق، شرایط خوبی را پیش روی شما قرار نمی‌دهد. اثبات صوری نبودن ازدواج و وجود علاقه دو طرف، داشتن تملک مالی از طرف شوهر عمانی، زندگی به مدت حداقل 10 سال در عمان، داشتن فرزند پسر و خوش نامی زوجین از دیگر شرایط کسب ویزای اقامت دائم است.