مهاجرت به عمان و اخذ اقامت عمان برای ایرانیان + شرایط 2023-کمک مهاجرت

یکی از راه هایی که می‌توانید به عمان مهاجرت و رفت و آمد کنید، همراهی با خانواده است. با سلام خدمت شما همراهان عزیز گروه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان، با تشکر از همراهی شما، ب… هر کسی که به عمان مهاجرت می‌کند، باید خودش را برای شرایط آب و هوایی گرمسیری آماده کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید دمای هوا گاهی اوقات به 40 درجه نیز می‌رسد.

خدمات مهاجرتی یونیکن

خیر ولی اگر واجد شرایط باشید میتونید برای کشور استرالیا اقدام کنید . طول دوره تحصیل در مقطع دکترا نیز بین ۴ الی ۵ سال و هزینه های مربوط به اون، از سالی حدود ۸۰۰۰ تا حدود ۲۰۰۰۰ دلار در سال متغیره. طول دوره تحصیل در مقطع لیسانس حدود ۵ سال و هزینه های تحصیل نیز حدود ۶۰۰۰ دلار تا حدود ۱۲۰۰۰ دلار در سال متغیر هست. تمامی حقوق این وب سایت متعلق به “شرکت مهاجرتی لاویژن” می باشد.

  • یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به کشور عمان از طریق سرمایه‌گذاری است.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله هزینه تحصیل در عمان 2023 مراجعه کنید.
  • جمعیت کشور عمان در آخرین سرشماری ها 4 میلیون و 656 هزار نفر تخمین زده شده است.
  • برای اینکه بتوانید با ویزای کاری در عمان، یکی از ثروتمند‌ترین کشورهای خاورمیانه مشغول به کار شوید، روش‌های زیادی وجود دارد.
همچنین کشور عمان به‌منظور کسب درآمد بالا، محصولات مختلفی را به کشورهای دیگر صادر می‌کند. از جمله این محصولات می‌توان به ماهی و سایر محصولات دریایی، تجهیزات حمل‌ونقل، فلزات، پارچه و روغن اشاره کرد. خوب است بدانید که عمان به 4 استان و 5 منطقه تقسیم می‌شود که از 61 ناحیه تشکیل شده‌اند. مسقط خودش به تنهایی یک استان است و با جمعیت زیادی که دارد، بسیار مورد توجه متقاضیان مهاجرت به عمان است.

مواردی که در قسمت بالا ذکر شده برای اخذ مجوز به ازای هر نفر و بر حسب ریال عمان می‌باشد. در نظر داشته باشید این هزینه ها متغیر است و می‌تواند نسبت به زمانی که قصد دارید برای دریافت ویزا اقدام کنید، تفاوت زیادی داشته باشد. هزینه ویزای کار در عمان برای مشاغل سطح بالایی که ماهانه بیش از ۴ هزار ریال درآمد دارند حدود ۲۰۰۰ ریال است. مهاجرت با ما، موسسه‌ای باسابقه و شناخته‌شده در زمینه مهاجرت به شمار می‌رود. ما در موسسه خود بهترین کارشناسان مهاجرتی را به شما معرفی می‌کنیم تا از مشاوره آن‌ها در زمینه مهاجرت کاری به عمان بهره‌مند شوید.

در طول یک سال گذشته افراد زیادی موفق به دریافت اقامت کاری عمان 2023 شده اند. پزشکان، مهندسان، نیروهای فنی، کارگران ماهر و نیمه ماهر و حتی برخی ورزشکاران و هنرمندان توانسته اند موقعیت های شغلی خوبی در این کشور پیدا و ویزای کاری کشور عمان را دریافت کنند. حالا مهاجرت به عمان از طریق تخصص یک گزینه مهم و در دسترس برای جوانان ایرانی است.

این شامل گواهی تناسب اندام پزشکی برای همه افراد تحت تکفلی است که با کارمند همراه خواهند بود. گواهی باید توسط وزارت بهداشت تایید شده و قبل از درخواست ویزا به کارفرما ارائه شود. بسته به رشته ، تحصیلات ، و سابقه کاریتون مشخص میشه امکان پیدا کردن شغل دارید یا نه. و همینطور برای بودن تو کشور عمان حتما باید جاب افر کاری داشه باشید و وارد عمان بشید.

در ادامه به توضیح مختصری در مورد شرایط تحصیل در عمان در مقاطع مختلف خواهیم پرداخت. بالا بودن امنیت در عمان، تعداد بالای مهاجرین ایرانی در این کشور، خدمات درمانی و بهداشتی در سطح بالا، پایین بودن آمار جرائم و نزدیکی به ایران. ورزشکار علاوه بر داشتن حداقل یک سال فعالیت ورزشی در سطح داخلی، باید یک سال هم فعالیت ورزشی خارجی و بین المللی داشته باشد.

باید اشاره کرد که سند اجاره می‌تواند به نام کارفرما بوده و یا نام خود متقاضی به عنوان مستاجر ثبت شده باشد. متقاضی برای اثبات تمکن مالی خود باید یا مجله خبری مهاجرت از حساب ماهیانه و حقوق خود یا از گردش حساب شش‌ماهه خود پرینت گرفته و ارائه دهد. لازم به ذکر است که همسر متقاضی در کشور عمان اجازه کار نخواهد داشت.

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه‌گذاری