مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر-کمک مهاجرت

البته این روش چندان هم ساده نیست، اخیرا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج بسیار سخت شده است و تنها افرادی موفق به مهاجرت به این روش می‌شوند که با ازدواج واقعی می‌خواهند به این کشور مهاجرت نمایند. برای دریافت این ویزا نیز لازم است تا افراد مدارکی چون میزان درآمد و قدرت تامین هزینه زندگی، میزان دارایی و مکان مورد نظر برای زندگی را مشخص نمایند. هزینه‌هایی که باید برای این روش مهاجرتی پرداخت شود، شامل هزینه‌های مربوط به اسپانسرشیپ، حمایت مالی از شریک حقوقی (همسر) و حمایت مالی از کودک (فرزند) می‌شود.

همچنین باید بدانید که ؛ اگر با یک شهروند کانادایی ازدواج کنید ، فوراً به شما تابعیت داده نمی شود. البته خوب است دقت داشته باشید که وکیل مهاجرت به کانادا به صورت قانونی در داخل کشورمان وجود نداشته و افراد صرفا به دلیل فعالیت در این حوزه خود را وکیل معرفی می کنند. در مهاجرت به کانادا از طریق کار در رابطه با اخذ ویزای کاری کانادا توضیحاتی داده شده که در این بخش توضیحات تفصیلی این بخش را خدمتتان عرض می کنم و در انتها به امتیاز بندی ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ خواهم پرداخت . مهاجرت از طریق پناهندگی مسیری طولانی و پرخطر دارد که برای هرکسی مناسب نیست و توصیه نمی‌شود. طبق اخبار رسانه‌های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد بسیار زیادی از مهاجران در این راه جان خود را از دست می‌دهند. بهتر است برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور از روش‌های مطمئن دیگری استفاده کنید تا دچار مشکل نشوید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

هزینه دریافت ویزای کاری در سال ۲۰۲۳ شامل هزینه‌های مربوط به سفارت کانادا است که متقاضیان باید آن را پرداخت نمایند و بسته به نوع ویزا متفاوت است. شما باید نشان بدهید سرمایهٔ کافی برای تامین هزینهٔ خود و وابستگان‌تان را پس از ورود به کانادا دارید. هم‌اکنون این رقم برای خانواده‌های یک، دو و سه‌نفره به‌ترتیب حدود ۱۳ هزار، ۱۶ هزار و ۲۰ هزار دلار کانادا است. خیر، الزامی به داشتن جاب آفر یا همان پیشنهاد شغلی برای مهاجرت به کانادا نیست.

جدیدترین اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا

مثلاً برای مهاجرت به کشور کانادا دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه و یا تسلط به این دو زبان برای بسیاری از روش های مهاجرتی الزامی است که از جمله شرایط کلی مهاجرت به کشور کانادا است. یا مثلاً دارا بودن مدارک تحصیلی حداقل دیپلم و یا دارا بودن پاسپورت با اعتبار کافی و مدارک هویتی ترجمه شده که همه از شرایط کلی برای همه روش های مهاجرت به کشور کانادا محسوب می شود. ازدواج از جمله روش هایی است که افراد می توانند از طریق آن به کانادا، مهاجرت کنند. البته دریافت اقامت مجله خبری مهاجرت کانادا از این روش چندان هم آسان نیست؛ زیرا افراد بعد از ارائه مدارک هویتی و ازدواج خود باید ثابت کنند که توانایی مالی زندگی در کانادا را دارند و به کمک های اجتماعی دولت هم نیازی ندارند. پس از گذشت ۵ سال و با گذراندن امتحان تابعیت، نشان دادن توانایی زبانی و پرداخت منظم مالیات، متقاضیان می توانند اقامت کانادا را دریافت کنند. از جمله از این فرصت‌های تازه و بهتر می‌توان به برخورداری از امکانات برتر آموزشی، فرصت شغل، میزان رفاه، آرامش، امنیت، امور فرهنگی و…

اما در این روش، به درخواست شما با توجه به شایستگی‌تان رسیدگی می‌شود. در واقع هرچقدر تحصیلات بهتر، سابقه کار و زبان قوی‌تری داشته باشید، امتیاز بیشتری می‌گیرید و از رقیب‌هایتان جلو می‌زنید. این نکته ریز را هم بدانید که Express Entry یک روش مهاجرت نیست؛ بلکه یک طرح برای ارزیابی تخصص شماست. از این طرح ارزیابی، در سه برنامه نیروی متخصص فدرال-پیشه وران ماهر فدرال-تجربه کانادایی استفاده می‌شود. در صورت آماده بودن همه مدارک شما، پروسه بررسی مدارک و دریافت نتیجه، به طور متوسط اکثر مسیرهای مهاجرتی یک سال زمان خواهد برد.

مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی ادب ویزا

پس اگر هر تخصصی دارید و می‌خواهید از طریق کار به کانادا مهاجرت کنید، به توضیحات سیستم اکسپرس اینتری در اوایل مقاله مراجعه کنید. فقط یک استثنا وجود دارد؛ پذیرش در استان کبک مستقل است و از اکسپرس اینتری بررسی نمی‌شود. بعد از ساخت پروفایل اکسپرس اینتری، پرونده‌تان تشکیل می‌شود و می‌توانید درخواست مهاجرتتان را ثبت کنید.

شما در صورت اقدام در اکثر برنامه های استانی کانادا و گرفتن پذیرش از آن ها، می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. همچنین برای گرفتن این اقامت راه هایی از جمله اسپانسرشیپ یا ازدواج با یک شهروند کانادایی نیز وجود دارد. دقت کنید که اقامت دائم کانادا به معنی شهروندی این کشور نیست و شما برای تبدیل اقامت دائم کانادا به شهروندی، نیاز دارید که حدود سه سال از پنج سال را در کانادا اقامت داشته باشید. شما از طریق گرفتن پذیرش در یکی از دانشگاه ها یا مراکز تحصیلی کانادا، می توانید ویزای تحصیلی این کشور را بگیرید. بعد از اتمام دوره تحصیلی خود، می توانید از یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا برای گرفتن اقامت دائم این کشور اقدام کنید یا با وارد شدن در بازار کار، ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید.

  • بنابراین این روش مهاجرت کانادا، اگرچه برای آینده کودک مفید است، اما شاید برای والدین چندان روش سریع و مطمئنی نباشد.
  • از جمله دلایل محبوبیت ویزای تحصیلی کانادا می توانیم به مواردی همچون؛ رتبه علمی بالای دانشگاه های این کشور، هزینه معقول تحصیل و امکان گرفتن اقامت دائم از طریق ویزای تحصیلی اشاره کرد.
  • اما با رسیدن کودک به 18 سالگی والدین می توانند از طریق حمایت فرزندشان برای اخذ تابعیت کانادا اقدام کنند.
  • خوشبختانه افزایش مهاجران در سطوح مختلف مهاجرتی وارد خواهد شد و از این جهت شانس پذیرش و ورود شما هم به کانادا بیشتر می‌شود.

مهاجرت از طریق خود اشتغالی Self Employed از مهم ترین روش های مهاجرت به کانادا و شرایط اقامت در کانادا است. این روش مهاجرتی به دلیل دارا بودن شرایط عالی برای رفتن به کانادا حائز اهمیت فراوانی است. از مهم ترین شرایط خود اشتغالی در کانادا می توان به عدم نیاز به سرمایه گذاری برای اخذ ویزای اقامت کانادا اشاره کرد. متقاضیان با دارا بودن شرایط ویزای تحصیلی کانادا و شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا می توانند پس از تمام شدن تحصیل به کار و اشتغال در این کشور بپردازند.

پیشنهاد می کنم فرم مشاوره مهاجرت به کانادا روی سایت رو پر کنید و یا با ما تماس بگیرید تا دقیق تر راهنمایی بشین. مشکلات مشاوره مهاجرت تحصیلی به کانادا کم نیست و هر مرحله از این فرایند مهاجرتی باید به صورت بسیار دقیق بررسی شود. کانادا مهاجر پذیر است اما آیا این کشور تمام تقاضاهای مهاجرت را می‌پذیرد؟ صد البته که نه! کشوری مانند کانادا که تبدیل به یکی از ابر قدرت‌های اقتصادی جهان شده است به دنبال افرادی است که با تخصص، سابقه کاری، استعداد تحصیلی و قدرت کار آفرینی باعث رشد هر چه بیشتر اقتصادی و علمی این کشور باشد. کانادا یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که اقتصاد بسیار پویایی دارد و جزو پنج کشور برتر جهان از لحاظ کیفیت زندگی است. علاوه بر اینها دلایل دیگری هم وجود دارد که باعث می‌شود مهاجرت به این کشور افزایش زیادی داشته باشد یکی از مهمترین دلایل این است که جمعیت کشور کانادا در مقایسه با وسعت آن بسیار پایین است و همین جمعیت اندک هم به سمت پیری می‌روند.