مهاجرت به کانادا معرفی بهترین روش های مهاجرت برای ایرانیان 2023 ویزا موندیال-کمک مهاجرت

طرح دیگری به نام آتلانتیک پایلوت وجود دارد که به منطقه آتلانتیک کانادا اختصاص دارد و استان‌های نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، پرینس ادوارد، لابرادور و نیوفاندلند را شامل می‌شود. برخی تیم‌های مهاجرتی اطلاعات کافی از شیوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مهاجرت به کانادا ندارند. روش‌های مهاجرت به این کشور مختلف است و قرار نیست شرایط شما دقیقا مانند یک متقاضی دیگر باشد. مهاجر پذیر بودن کانادا باعث شده بسیاری از افراد غیر حرفه‌ای اقدام به تاسیس شرکت مهاجرتی کرده و افراد زیادی را فریب دهند.

IRCC صراحتا اعلام کرده است افرادی که فکر می کنند ازدواج صوری و ساختگی بلیط آنها برای ورود به کانادا است ، سخت در اشتباه هستند. این کشور به لحاظ وسعت دومین کشور دنیا و به لحاظ جمعیت کشور سی‌وهشتم دنیاست. یعنی نسبت تعداد افرادی که هر سال به کانادا مهاجرت می‌کنند به جمعیت کانادا بیشتر از هر کشور دیگری است. بیش از ۳۴ گروه قومی با جمعیت بیشتر از صد هزار نفر در این کشور زندگی می‌کنند که یکی از این گروه‌ها ایرانیان هستند.

کشور کانادا یکی از بهترین مقاصد برای ادامه تحصیل دانش آموزان‌ و دانشجویان سراسر دنیا می باشد. تسهیلات فراوانی برای اقامت دائم دانش آموختگان در کانادا پیش بینی شده است. این ویزا فرصت منحصر به فرد و ایده آلی برای صاحبان بیزینس است که با ایجاد و راه اندازی بیزینس خود در کشور کانادا بدون نیاز به اجازه اداره کار برای ویزای کار اقدام کنند. برای تحلیل وبرسی دقیق تر و آشنایی با جزییات ویزای تحصیلیکاناداومهاجرت به کانادابه قسمت ویزای تحصیلیکانادارجوع شده و آن را با دقت بخوانید. همچنین برای اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویزای سرمایه گذاریکاناداتوصیه میشود به قسمت ویزای سرمایه گذاریکانادارفته و در آنجا مطالب را مطالعه نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فدرال

متقاضیان موفق برنامه‌های مهاجرت کارگران ماهر، ویزای مهاجرت کانادا (اقامت دائم) دریافت می‌کنند، که اجازه می‌دهد متقاضی همراه با خانواده‌اش به کانادا مهاجرت کند. پس از انتخاب دانشگاه مورد نظر خود باید برای دریافت پذیرش از آن دانشگاه اقدام کنید. برای دریافت پذیرش مدارکی مانند پاسپورت معتبر، مدارک هویتی، مدارک تحصیلی گذشته، ریزنمرات تحصیلی، مدارک زبان انگلیسی یا زبان فرانسه با توجه به درخواست دانشگاه، انگیزه نامه تحصیلی و معرفی نامه اساتید نیاز دارید.

  • هاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری، راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی جزو بهترین روش ها برای مهاجرت به کشور کانادا هستند.
  • کارفرمای کانادایی باید یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر را به شخص بدهد و به اداره مهاجرت کانادا ثابت کند که این جایگاه شغلی در کانادا پیدا نمی‌شود.
  • در نتیجه شانس پیدا کردن کار بعد از فارغ‌التحصیلی برای دانشجویان بیشتر می‌شود.
  • از این‌رو، دولت امکان اعطا ویزای گاردین کانادا را برای والدین این کودکان فراهم می‌کند.
  • منظور از گروه های متفاوت افراد جامعه، فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سابقه کاری در زمینه های متفاوت کاری، سرمایه گذاری و…
  • به صورت کلی برای روش های مختلف مهاجرت به کانادا، داشتن آشنایی کامل به زبان انگلیسی یا فرانسه مورد نیاز است.

زمان پذیرش دانشگاه‌های کشور کانادا مختلف است برای کسب اطلاعات دقیق درمورد هر دانشگاه می‌توانید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید. در این روش ، پس از انتخاب نوع سرمایه گذاری (سرمایه گذاری از طریق برنامه فدرال ، برنامه استانی کبک ، برنامه PNP و کارآفرینی) ، عواملی مانند توانایی مالی ، میزان سرمایه و رزومه متقاضی مورد ارزیابی قرار می گیرد. برای کاهش خطر این نوع مهاجرت ، توصیه می شود که از آژانس های معتبر مهاجرت و وکلای مهاجرت کمک بگیرید و تصمیم بگیرید که با اطلاع دقیق از شرایط مهاجرت به کانادا این روند را آغاز کنید.

همچنین هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه نیز می‌تواند بین 1100 تا 4 هزار دلار در ایالت‌های مختلف کانادا متغیر باشد. برای دریافت خدمات مهاجرت به کانادا اطمینان حاصل کنید که وکیل شما از طرف اداره مهاجرت کانادا مجوز دارد. پس اگر سرمایه دارید، سرمایه شما تنها زمانی برای کانادا مفید است که قدرت مدیریتی و اداره موفق یک بیزینس را داشته و برای کانادایی‌ها شغل ایجاد کنید. اگر استعداد تحصیلی دارید، باید از رزومه قوی برخوردار بوده و ثابت کنید که پیشرفت علمی خوبی خواهید داشت.

برای دریافت ویزای تحصیلی کشور کانادا نیاز به داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی و پذیرش از طرف دانشگاه، مدرسه یا مرکز آموزشی مورد نظر خود هستید. جواب ویزای تحصیلی کشور کانادا بین 4 تا 6 ماه صادر می‌شود؛ پس بهتر است از چندین ماه قبل از مهاجرت اقدام به دریافت ویزا کنید. ویزای کاری کانادا با هدف نیروی ماهر، خود اشتغالی و یا شروع کسب و کار صادر می‌شود. اخذ ویزای کاری کانادا نیز مانند ویزای تحصیلی این کشور نیاز به مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی دارد.

ویزای استارت آپ کانادا

در ادامه این بخش به بررسی روش‌های مجله خبری مهاجرت می‌پردازیم و با هرکدام به صورت جداگانه و مختصر آشنا می‌شویم. طبق سیستم اکسپرس انتری میزان مهارت افراد متقاضی در برنامه‌های اسکیلد ورکر یا Provincial Nominee Program امتیازبندی می‌شود. هر دو این برنامه‌ها توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت مدیریت می‌شود.

برای مثال شما برای شغل پزشکی نمی‌توانید از برنامه پیشه‌وران ماهر فدرال اقدام کنید. هیچ اجباری نیست که برای مهاجرت به کانادا به موسسات مهاجرتی مراجعه کنید. اما اگر وقت کافی ندارید، زبان انگلیسی‌تان خوب نیست یا استرس دارید بهتر است از مشاوران حقوقی کمک بگیرید. مزیت اقدام از موسسات مهاجرتی این است که از آخرین تغییرات و قوانین جدید مهاجرت به کانادا آگاه هستند.

ارزیابی رایگان کانادا

وجود یک وکیل مهاجرت تورنتو برای مهاجرت به کشور کانادا و پیگیری پرونده مهاجرتی از طریق این وکیل در کانادا می تواند قبل از صدور نتیجه نهایی ویزا مشکلات احتمالی را رفع کند و احتمال اخذ ویزا را افزایش دهد. موسسه های مهاجرتی با دارا بودن وکیل مهاجرت تورنتو و وکیل مهاجرتی کشور کانادا با آگاهی از قوانین مهاجرتی کانادا بهترین گزینه برای پیگیری امور مهاجرت به کشور کانادا می باشند. مهاجرت به دیگر کشورهای جهان چه کشورهای اروپایی و آسیایی و چه آمریکا و استرالیا و کانادا کاری پیچیده و دشوار و نیازمند تخصص کاری است. این گونه نیست که متقاضی امروز تصمیم به مهاجرت بگیرد و فردا در کشور مورد نظر باشد. حتی اگر از طریق موسسه های مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت کانادا و وکیل مهاجرت تورنتو اقدام کنید، روند مهاجرت به شهر تورنتوی کانادا زمان بر است و البته هزینه مهاجرت به کانادا را نیز باید در نظر داشت.