مهاجرت به کانادا 2023 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! تراست-کمک مهاجرت

در صورتی که در انتخاب رشته و مرکز آموزی خود دقت کافی داشته باشید می توانید براحتی پس از فارغ التحصیلی در کانادا مشغول به کار شوید. بسیار دقت داشته باشید که رشته ای که در آن تحصیل می کنید مورد نیاز همان استان باشد و اینکه شانس کار بعد از تحصیل در آن استان را دارد یا خیر. نکته بعدی اینکه آیا اجازه کار بعد از تحصیل پس از گذراندن این دوره را دارید یا خیر. روشهای بسیاری در این حیطه وجود دارد که بتوانید در عین حالی که سرمایه خود را حفظ می کنید، اقامت کانادا را دریافت نمایید.

شاید مهم‌ترین مزیت استفاده از برنامه انتقال درون شرکتی برای مهاجرت به کانادا، این باشد که نیازی به LMIA (ارزیابی میزان اثرگذاری بر بازار کار کانادا) ندارد. اداره مهاجرت کانادا به ایالت‌های مختلف کشور این اجازه را می‌دهد تا نیاز نیروی کار خود را به واسطه استخدام نیروی کار ماهر خارجی تأمین کنند. اغلب ایالت‌های کانادا غیر از ایالت نوناووت و کبک که دارای سیستم مهاجرتی مستقلی هستند، از یک سیستم یکپارچه تبعیت می‌کنند. طبق این سیستم که به آن برنامه مهاجرتی استانی کانادا گفته می‌شود، ایالت‌ها نیروی کار خارجی متناسب با نیاز خود به دولت فدرال معرفی می‌کنند. اداره مهاجرت این کشور بعد از بررسی دقیق در صورتی که اطلاعات و شرایط فرد کامل باشد، به متقاضی اقامت دائم کانادا را اعطا می‌کند. با تحصیل در کانادا مزایای زیادی برای دانشجویان بین المللی حاصل می‌شود.

  • برای تحلیل وبرسی دقیق تر و آشنایی با جزییات ویزای تحصیلیکاناداومهاجرت به کانادابه قسمت ویزای تحصیلیکانادارجوع شده و آن را با دقت بخوانید.
  • معمولا اون مرکز یا دوره به شما پذیرش میده از جنس پذیرش رشته ی تحصیلی که برمبنای اون باید درخواست ویزا داده بشه یا یک دعوتنامه میده که براساس اون ما درخواست ویزای تحصیلی میدیم.
  • بله امتیازات قابل محاسبه در مورد ویزای کانادا در سایت سفارت این کشور آمده است و می توانید بر اساس جداول موجود، امتیازات را محاسبه نمایید.
  • و در نهایت افرادی که یک سال بصورت تمام وقت و مرتبط در یکی از NOC Code های صفر، A یا B کار کنند می‌توانند از گزینه‌های سابقه کار کانادایی ، سابقه کار کبکی ، فدرال اسکیل ورکر یا گزینه‌های استانی نسبت به مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم اقدام کنند.
  • همچنین، بسیاری از نکاتی که در قوانین مهاجرت به کانادا به صورت کتبی نوشته نشده است را می داند.

ما همچنین با تعدادی از موسسات و سازمانهای بخش دولتی و خصوصی با سالها تجربه همکاری در امر کمک به تازه واردان کانادا مشارکت هایی را ایجاد کرده ایم. کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی در کشور کانادا بسیار بالا است، به طوری که شهرت جهانی دارد. کانادا امکانات و خدمات بهداشتی در این کشور را با بودجه دولتی اداره می‌کند. شهروندان می‌توانند بدون نگرانی از هزینه‌ها به خدمات درمانی دسترسی داشته باشند. ویزا توریستی کانادا چیست؟ از آنجایی که کشور کانادا کشوری پهناور و زیبا دارای اماکن گردشگری بسیاری است، هر ساله…

این کار را فقط به دارالترجمه‌هایی بسپارید که رسمی هستند و مهر دادگستری دارد؛ زیرا سفارت مدارک را فقط در این صورت از شما می‌پذیرد. البته باید برخی اقدامات لازم برای مراجعه حضوری به سفارت را انجام دهید تا بتوانین هزینه‌ها را کاهش دهید. دقت داشته باشید که انجام این کار باید با یک برنامه‌ریزی دقیق انجام شود و هر اشتباهی ممکن است شما را مجبور به سفر دوباره یا اقامت بیشتر در آنکارا کند.

هزینه مهاجرت به کانادا

متقاضیان مهاجرت حتماً باید به این نکته توجه داشته باشند، هر روشی را که برای مهاجرت به کشور کانادا انتخاب می کنند هزینه خاصی در پی خواهد داشت. به عنوان مثال اگر قصد دارید از طریق سرمایه گذاری وارد کانادا شوید بسته به این که کدام شیوه سرمایه گذاری را انتخاب کنید، هزینه های آن متفاوت است. با این حال به صورت تقریبی در این بخش مهمترین هزینه های مهاجرت به کشور کانادا را ذکر می کنیم. وجود شرایط آب و هوایی سرد و یخبندان، وجود تعداد زیاد سالمندان و سالخوردگان و همچنین کمبود نیروی کار در این استان ها موجب شده است تا دولت کانادا برنامه مهاجرتی اخذ اقامت این کشور از طریق این برنامه مهاجرتی را اجرا کند. استان های کانادا بر اساس کمبود نیروی کاری متخصص، نیاز به مهارت های حرفه ای در صنایع و تولیدات و همچنین رونق اقتصادی آن استان می توانند به طور مستقلانه برای جذب متقاضیان واجد شرایط اقدام کنند.

مورد دوم، ویزای کشور کانادا را دریافت نموده و به کاریابی در آن کشور بپردازید. برای تحصیل پزشکی در کانادا باید دوره های علوم پایه را بگذرانید و سپس در آزمون ورودی شرکت نمایید. سلام، بله حتما درباره مجله خبری مهاجرت از طریق سرمایه گذاری مطالب بیشتری روی سایت قرار خواهیم داد. با توجه به این که در مسیر مهاجرت ممکن است نیاز به راهنمایی و مشاوره حضوری داشته باشید، به نظر می رسد مشورت با وکلای مهاجرتی ساکن ایران انتخاب هوشمندانه تر و مناسب تری باشد.

آزمون CELPIP کانادا

در پروسه ی اکسپرس انتری برای شرکت کنندگان محدودیت سنی تعریف شده به گونه ای که افراد زیر 18 سال و بالای 47 سال هیچ امتیازی در قسمت سن دریافت نخواهند کرد. نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که سابقه ی کار در حین تحصیل و سابقه کار افرادی که به صورت خود اشتغالی فعال هستند نیز محاسبه می شود. اگر متقاضی زبان رسمی دوم را هم انتخاب کند(به عنوان مثال زبان انگلیسی را زبان اول و زبان فرانسه را زبان دوم انتخاب کرده باشد)می بایست حداقل سی ال بی 5 در هر 4 مهارت زبان دوم کسب نماید تا بتواند امتیاز زبان دوم را نیز به جمع امتیازاتش اضافه کند. در این بخش حداقل امتیاز مورد نیاز در قسمت های مختلف این سیستم آنلاین آورده شده است(متقاضی باید حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز را در مرحله ی اول بررسی کسب نماید). اگر شما هم قصد آغاز مراحل مهاجرت خود را دارید باید سفری را برای مراجعه حضوری در برنامه خود قرار دهید.

مشاوران با تجربه ما اطلاعات مفیدی در مورد مهاجرت به کشورهای مختلف را در اختیارتان قرار می‌دهند و بر اساس رزومه، اهداف و شرایط شما بهترین روش‌ ممکن را برای مهاجرت به شما پیشنهاد می‌کنند. اولین و مهم‌ترین کار این است که اطلاعات کافی از کشور کانادا را داشته باشید و بر اساس شرایط، اهداف و فاکتورهای مهم دیگر بهترین روش برای مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید. شما برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت نیازی به مدرک زبان ندارید، به جز مشاغل و حوزه¬های مجوز حرفه ای احتیاجی به مدرک تحصیلی ندارید، نیازی نیست که… خوشبختانه مهاجرت به کانادا تحصیلی یکی از زود بازده ترین گزینه‌های مهاجرت و دریافت اقامت دایم است و کل فرایند از نقطه صفر اپلای تا مشخص شدن جواب ویزا ظرف نهایتا یک سال انجام می‌شود. از هر روش دیگری بخواهید به کانادا مهاجرت کنید به مراتب زمان بر، هزینه بر و دشوارتر می‌باشد. نکات بسیار زیادی را می‌توان ذکر کرد که می‌توانند در فرآیند سفر شما مفید باشند.