مهاجرت به کانادا 2023 ؛ بررسی شرایط، هزینه ها و روش ها! تراست-کمک مهاجرت

اگر می خواهید در نهایت اقامت کانادا را به دست بیاورید، از همین ابتدا باید روش هایی را که منجر به دریافت اقامت کانادا می شوند، انتخاب کنید. متقاضی با اخذ ویزای خود اشتغالی کانادا و ورود به این کشور باید فعالانه در برنامه های هنری، فرهنگی و ورزشی در کانادا شرکت کند. می توان گفت متقاضیانی که قصد دریافت مجوز اقامت دائم کانادا از طریق خوداشتغالی را دارند، باید پس از ورود به کانادا همان فعالیت های خود اشتغالی را ادامه دهند و از این طریق درآمد کافی کسب کنند و بتوانند هزینه های زندگی در کانادا را تامین کنند. استان‌های کانادا، برنامه‌های ویژه خود را برای پذیرش نیروی متخصص دارند.

مهاجرت به کشور کانادا از طریق روستاها و استان های شمالی (RNIP)

مهم‌ترین مزیت تحصیل در کانادا این است که می‌توانید مجوز کار پس از تحصیل دریافت کنید و تا سه سال در کانادا کار کنید. اگر در این مدت بتوانید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی یا جاب آفر دریافت کنید یا یک سال سابقه کار کانادایی بدست بیاورید، می‌توانید برای مجله خبری مهاجرت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. دانشگاه‌های کانادا اعتبار جهانی دارند و مدرکی که از آن اخذ می‌کنید در کشورهای مطرح مانند آمریکا معتبر شناخته می‌شود. برنامه ICT یا Intra Company Transferees برنامه انتقال درون شرکتی یکی از برنامه های مهاجرتی به کانادا است.

برای ادامه تحصیل در رشته حقوق می توانید شاخه ای جامع تر از رشته کنونی تان را پذیرش بگیرید. باید مدارک خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی اولیه را انجام دهند و نتیجه قطعی را به شما اطلاع بدهند. بله می توانید با گذراندن دوره های فنی در این کشور، اجازه کار موقت را کسب کرده و به کار بپردازید. بله، طراحان وب با تجربه و استعداد زمینه کاری خوبی را در کانادا خواهند داشت. سلام خسته نباشید من حدود یک سال هست که تدوین حرفه ای فیلم انجام میدم (یا همون ادیت) خواستم بدونم که با این شرایط میشه مهاجرت کرد یا نه 20 سالمم هست. افرادی که پاسپورت کانادا دارند می توانند به ۱۸۸ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند.

شرایط مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری

به شکلی که ممکن است تعرفه همکاری با یک وکیل مهاجرتی برای همه افراد یکسان نباشد. در این قسمت قصد داریم تا سایت مهاجرت به کانادا را به شما عزیزان معرفی کنیم. در حقیقت، اصلی ترین منبع دریافت اخبار جدید مهاجرت به کانادا، سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا است. بنابراین، با مراجعه به سایت مهاجرت کانادا در این لینک، می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را درباره هر یک از موضوعات مرتبط با مهاجرت به کشور کانادا دریافت کنید. انتخاب یک وکیل مهاجرت کانادا، اولین گام درست و عاقلانه برای هموار کردن مسیر مهاجرتی است.

به صورت کلی برای روش های مختلف مهاجرت به کانادا، داشتن آشنایی کامل به زبان انگلیسی یا فرانسه مورد نیاز است. روش‌های پذیرش با برنامه مهاجرت روستایی نیز وجود دارد که می‌توانید برای کارهایی همچون کشاورزی به کانادا بروید. برنامه‌های ویژه‌ای نیز برای افراد ورزشکار یا هنرمندان چیره دست وجود دارد که می‌توانند در صورت منحصر به فرد بودن در هنر و ورزش خود، به کانادا راه پیدا کنند. برای مهاجرت به کانادا تحت برنامه PNP، یک فرد باید ابتدا برای یک گواهی نامزدی استانی به دولت استانی که مایل به سکونت در آن است، درخواست بدهد. فردی که در کانادا حضور دارد، باید شرایط مناسب برای حمایت مالی از همسرش را داشته و نیز شهروند یا مقیم دائم قانونی این کشور باشد. Co-op یکی از راه های تحصیل در کانادا است که همزمان به شما اجازه کار هم می دهد.

شما می توانید از یکی از راههای مهاجرتی کارکنان ماهر و برنامه های استانی اقدام به ثبت درخواست مهاجرتی خود کنید. دقت کنید امتیاز شما و به تبع آن شانس موفقیت مهاجرت شما در سیستم های مختلف متفاوت است. می توان اینطور گفت که ممکن است یک جا به شما نیاز نداشته باشند و جایی دیگر به وجود شما نیاز زیادی وجود داشته باشد. ما به شما پیش نهاد می دهیم فرم مهاجرت کاری را پر نمایید و از بهترین انتخاب های خود توسط مشاوران خبره ی ما اطلاع پیدا کنید.

اما برای انتخاب یکی از این دو روش باید رزومه تحصیل و سوابق خود را تدوین کنید. زمینه تخصصی من در فرودگاه پذیرش مسافر بوده…که کلی مدارک به صورت خصوصی از سازمان گرفتم…و یک سریم به خاطر بروز بودن مدارک بین المللی خود فرودگاه برامون دوره گذاشتن و مدرک دادن…. یافتن کارفرما نیز می تواند گزینه ای دیگر باشد که از طریق جستجو در بانک مشاغل می توانید اقدام کنید. در صورتی که پیش نیاز شما و دانشگاه تطبیق داده شود، می توانید پذیرش خواهید شد. شما می توانید برای ادامه تحصیل اقدامات اولیه را که شامل فراهم کردن مدارک و نمرات می باشد، انجام دهید.

برنامه کلاس تجربه کانادایی؛ CEC برنامه ورود به اکسپرس اینتری

اولا، چنین هزینه‌هایی به عواملی همچون نوع مهاجرت و همچنین تعداد افراد مهاجر بستگی دارد. ثانیا، این مبالغ باید به اندازه‌ای باشند که ثابت شود، شما می‌توانید از پس هزینه‌های زندگی خود و تامین نیازهای خانواده‌تان در کانادا برآیید. در ضمن، اگر لازم باشد، وکیل مهاجرتی را استخدام نمایید تا کارهای شما را پیش برد، باید مبالغی را برای پرداخت حقوق وی در نظر بگیرید. اما، با صرف چنین هزینه‌هایی می‌توانید از قرارگیری در مسیر درست مهاجرتی اطمینان داشته باشید. ما در مورد کارت اقامت دائم شما و اینکه در صورت عدم حضور در کانادا و نیاز به سند مسافرت موقت ، چه کارهایی باید انجام دهیم ، اطلاعات مفیدی برای ارائه به شما در اختیار داریم .

  • بعضی از راه‌های مهاجرت به کانادا مانند خود اشتغالی (Self-Employment) و اکسپرس انتری سیستم امتیازبندی دارند.
  • ویدیو آموزشی مهاجرت به کانادا از روش برنامه های استانی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید!
  • شرکت رادسام با داشتن سهمیه نمایندگی کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر می‌تواند برای بعضی رشته‌ها پذیرش مشروط یا کاندیشنال دریافت کند.
  • اما در صورتی که وکیل انتخابی شما خارج از ایران باشد در صورت بروز هر مشکل قانونی به دلیل اینکه وکیل شما در خارج از ایران است تقریبا غیر ممکن است که بتوانید مشکل قانونی خود را پیگیری کنید.
  • این ویزا فرصت منحصر به فرد و ایده آلی برای صاحبان بیزینس است که با ایجاد و راه اندازی بیزینس خود در کشور کانادا بدون نیاز به اجازه اداره کار برای ویزای کار اقدام کنند.
شرایط رفتن به مونترال با توجه مسیرهای مهاجرتی مختلفی که وجود دارد، ممکن است متفاوت باشد. برای مهاجرت به مونترال که در استان کبک واقع شده است، می توان از روش های مختلفی مانند مهاجرت به مونترال از طریق تخصص، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا مهاجرت به مونترال از طریق برنامه استانی اقدام کرد. به عنوان مثال، جهت پذیرش متقاضیان مهاجرت به مونترال از طریق برنامه استانی کبک، دو مرحله در نظر گرفته شده است. در مرحله اول نیاز است تا پذیرش متقاضیان از طرف اداره مهاجرت کبک مورد تأیید قرار گیرد. در مرحله دوم، داوطلبانی که انتخاب شده اند باید در مدت زمانی برابر با 24 ماه، درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم در کانادا به اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا ارائه دهند.

البته هزینه های تست زبان، ارزیابی مدرک تحصیلی و ترجمه مدارک نیز وجود دارد که برای هر فرد ممکن است متغیر باشد. افرادی که اقامت دائم کانادا دارند یا شهروند کانادایی هستند، از طریق اسپانسرشیپ میتوانند والدین خود یا همسر خود را اسپانسر کنند که آنها همه بتوانند به کانادا مهاجرت کنند. وکلا و مشاورین قانونی اداره مهاجرت کانادا می‌توانند قانونا نامه‌ای را تهیه کنند و آن نامه را در دفاع از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند. در این نامه شرایط فرد متقاضی و دلایل و اهداف انتخاب نوع ویزای او بر اساس بندهای قانونی اداره مهاجرت کانادا توضیح داده می‌شود.