موفق ترین وکلای مهاجرت به استرالیا Top 10 Migration Lawyers-کمک مهاجرت

دریافت این ویزا شرایط به خصوصی دارد و فرد باید رزومه بسیار درخشانی در سطح بین المللی داشته باشد. حداقل سرمایه لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا 1.5 میلیون دلار است و در برخی زمینه های سرمایه گذاری تا 15 میلیون دلار نیز افزایش می یابد. متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا باید پس از اثبات توانایی مالی خود، یکی از زمینه های تجاری مناسب را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. البته این افراد باید در سیستم امتیازدهی استرالیا نیز حداقل 65 امتیاز را کسب کرده باشند. در این حالت صحت رابطه دو فرد به صورت کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت و آن‌ها باید اثبات کنند که این رابطه‌ای واقعی بوده و فقط برای اخذ اقامت استرالیا صورت نگرفته است.

  • همانطور که از نام این ویزا مشخص است، دریافت آن برای تمام افراد عادی امکان‌پذیر نیست و باید واجد شرایط خاصی باشید.
  • توجه داشته باشید که پس از پایان اعتبار ویزا باید خاک استرالیا را ترک کنید.
  • باید بگوییم که از لحظه صدور ویزا، برای متقاضی مجوز کار هم صادر خواهد شد.
  • افرادی که اقامت استرالیا دارند، می توانند نقش حامی یا اسپانسر را ایفا کرده و اقامت موقت یا دائم استرالیا را برای اعضای خانواده خود نیز بگیرند.
  • اما نکته مثبت اینجاست که در ازای هزینه‌های بالایی که دارد، امکانات رفاهی و محیط فوق‌العاده مناسبی را برای کار و زندگی فراهم کرده است.
  • از اقتصاد رو به رشد استرالیا که فرصت های زیادی برای درآمدزایی دارد تا زیبایی ها و جاذبه های آن، همگی باعث می شود که اکثریت مهاجران مزایای زندگی در این کشور را بیشتر از معایب آن بدانند.

دولت استرالیا برای ساب کلاس‌های ویزای خانوادگی ویژگی‌های متفاوتی را در نظر گرفته است. برای مثال والدین با توجه به نوع ساب کلاس ویزایی که دریافت می‌کنند، از برخی خدمات خاص در کشور استرالیا بهره‌مند خواهند شد. به همین دلیل باید به نوع ساب کلاس ویزا در هنگام ثبت درخواست دقت کرد تا هنگام اقامت مشکلی برای والدین متقاضی ایجاد نشود. متقاضیانی که شرایط بالا را داشته باشند، پس از گذشت سه سال از زمان دریافت ویزای 188 می‌توانند برای دریافت ویزای 888 اقدام کنند. همچنین داشتن سایر شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم برای متقاضی ضروری خواهد بود. با توجه به ثبات اقتصادی و روند رو به رشدی که در استرالیا حاکم است، به جرات می‌توان گفت که این کشور جزء 3 مقصد اول متقاضیان مهاجرت کاری محسوب می‌شود.

البته گفتنی است که در بین ۳۶ دانشگاه اعلام شده از سوی استرالیا، دو دانشگاه بزرگ امیرکبیر و دانشگاه تهران نیز قرار دارند. اداره مهاجرت به استرالیا برای افراد متقاضی مهاجرت در حدود ۱۵۰ مدل ویزا ارائه می‌دهد، داشتن اطلاعات درباره ویزاها می‌تواند در این مسیر تاثیرگذار باشد. 3- اگر مدارک تحصیلی و یا فنی حرفه ای شما توسط سازمانهای ارزشیابی مدارک در استرالیا مثبت ارزشیابی گردید و جواز مورد نظر را کسب نمودید می توانید وارد مرحله بعدی کار شوید. برای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت استرالیا از طریق مهارت و تخصص باید مراحل زیر طی شود. لازم به ذکر است بدلیل شرایط فعلی و تعطیلی بسیاری از کسب و کار‌ها صدور این نوع ویزا هم به شدت با محدودیت از سمت این کشور روبرو است و بسیار سخت میتوانید برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنید. بر اساس قوانین استرالیا فرزندی که در خاک این کشور به دنیا نیامده باشد در صورتی که یکی از والدین او شهروندی این کشور و یا اقامت دائم داشته باشد می‌تواند برای دریافت تابعیت استرالیا اقدام کند.

متقاضیان باید در نظر داشته باشند که حداقل ۱۰٪ از بودجه توافق شده را ۱۲ ماه قبل از شروع فعالیت باید به سازمان کارآفرینی در استرالیا پرداخت نمایند. در سال ۲۰۱۶ این ویزا جایگزین چند نوع ویزای دانشجویی و دانش آموزی متفاوت شده است. جهت اقدام برای ویزاهای دانش آموزی (مقطع دبستان تا انتهای دبیرستان)، مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا باید از طریق ویزای ساب کلس ۵۰۰ اقدام کنید. سن فرد متقاضی در زمان اقدام برای مهاجرت به این کشور باید بین 18 تا 44 سال باشد. توضح کامل سرمایه گذاری را میتوانید در بخش سرمایه گذاری استرالیا مطالعه نمائید.

با دریافت ویزای اقامت دائم استرالیا، از مزایای مدیکر استرالیا (طرح درمان ملی) بهره مند شوید. در نوع دیگر ویزا که با نام ویزای تجاری ویژه شناخته می‌شود، دارایی مورد نیاز برای دریافت ویزا به 5 میلیون دلار استرالیا افزایش پیدا می‌کند. همچنین این ویزای تجاری ویژه، بدون محدودیت سنی است؛ زیرا در ویزای تجاری عادی افراد بالای 55 سال برای دریافت ویزا شرایط سخت‌تری دارند. در دو حالت ویزای تجاری ساب کلاس 188 مدت ویزا 5 سال است و پس از 3 سال می‌توان برای دریافت اقامت دائم اقدام کرد. متقاضیانی که سرمایه قابل توجه یا کسب و کار پررونقی دارند، برای مهاجرت به استرالیا می‌توانند که از روش سرمایه‌گذاری در این کشور استفاده کنند. همچنین زمانی که چند مرحله دریافت ویزا با روش سرمایه‌گذاری طی شوند، فرد متقاضی به همراه خانواده خود به اقامت دائم کشور استرالیا می‌رسد.

البته ناگفته نماند که برخی از ویزاها مانند ویزاهای مهارتی یا اسکیل ورکر طبق سیاست‌های دولت استرالیا، در اولویت پردازش در اداره مهاجرت این کشور قرار گرفته‌اند. در مورد هزینه‌های زندگی در استرالیا هم باید بگوییم این کشور یکی از کشورهای گران برای زندگی است. البته این هزینه ها به شهر محل زندگی، موقعیت و شرایط خانه شما، تعداد افراد خانواده، سبک زندگی و بسیاری از معیارهای دیگر وابسته است. نظام آموزشی استرالیا جایگاه مهمی در اقتصاد و فرهنگ این کشور را به خود اختصاص داده است.

ویزا توریستی و گردشگری استرالیا

دولت استرالیا همواره برای جذب دانشجویان بین المللی انواع ویزاهای تحصیی را به متقاضیان تحصیل در این کشور ارائه می کند. برای دریافت ویزای تحصیلی این کشور شما مجله خبری مهاجرت باید از یک دانشگاه یا کالج و یا یک موسسه علمی معتبر دعوتنامه پذیرش دریافت نمایید. مهاجرت از طریق تحصیل برای افراد زیر 18 سال و بالای 18 سال وجود دارد.

به استرالیا سفر کنید

تحصیل، یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا است و طرفداران بسیاری را در برمی‌گیرد. استرالیا یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی را در اختیار دارد و دارای دانشگاه‌هایی است که در رتبه‌بندی‌های جهانی رتبه‌های زیر 100 دارند. استرالیا یک کشور دموکراتیک، با ثبات ، انگلیسی زبان بودن ، مهاجرپذیر ، متنوع ازنظر فرهنگی ویکی از قوی‌ترین اقتصادهای جهان است که نیازمند نیروی کار ماهر است.

هزینه مهاجرت با ویزای سرمایه گذاری چقدر است؟

در گذشته مسیر مهاجرت به استرالیا چندان دشوار نبود، اما در حال حاضر شرایط جدید اداره مهاجرت این مسیر را اندکی تنگ‌تر کرده است. البته که سخت‌تر شدن مراحل به معنای ناممکن بودن مهاجرت به این کشور نیست. دریافت ویزای 189 به شما و خانواده‌تان اجازه می‌دهد که به صورت تمام وقت کار کنید و در صورت تمایل، به ادامه تحصیل بپردازید.