میلگرد برنجی، چهار پهلوی برنجی، تسمه برنجی | foulka

این سیم ها در انواع سایز ها و مدل ها و در رول های 500 و 1000 و 2000 م… فروشگاه اینترنتی جعبه با هدف تامین کالاهایی که به راحتی در بازار‌های آنلاین و غیر آنلاین در دسترس نیستند ایجاد شده. ما در جعبه اطلاعات دقیق و تخصصی کالا‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا کالاهایی کاملا منطبق با نیازتان را انتخاب کنید. تمام سعی ما در جعبه عرضه کالاها با قیمتی برابر با ارزش واقعی کالا‌هاست. در حال حاضر با تامین کالاهایی با کاربرد عمده هنری در کنار شما هستیم و به زودی کالاهای جعبه را به تمام نیاز‌های خرید شما گسترش خواهیم داد.

کاربرد مفتول برنج در صنایع و دیگر بخش‌ها

مفتول های برنج به رنگ زرد یا طلایی می باشند و مقاومت  خوبی در برابر کدر شدن و خوردگی دارند. همان‌طور که گفته شد مفتول برنج از محصولات آلیاژ برنج (مس – روی) به شمار می‌رود. می‌دانیم برنج، آلیاژی از مس و روی است که در آن مس فلز پایه‌ای به‌حساب میاید و درصد روی بین 5 تا 40 درصد متغیر است. به کمک تغییر در میزان عنصر روی در این آلیاژ محصولاتی با خاصیت‌های متفاوت به وجود می‌آیند که هرکدام مصارفی خاص دارند.

خوشبختانه امروزه به دلیل وجود اینترنت و فضای مجازی افراد می توانند بر روی محصولی نظیر سیم مفتول برنجی یا دیگر سیم ها تمرکز کنند و با استفاده از وب سایت آن را به افراد مختلف در سراسر جهان معرفی کنند. علاوه بر بدلیجات سیم مفتول برنجی برای تولیدات صنعت برق نیز بسیار حایز اهمیت می باشد. مفتول های برنج با توجه به کیفیت ساخت ممکن است مناسب یا غیر مناسب باشند. مفتول های نامرغوب از متریال های غیر استاندارد و ضایعات فلزات دیگر ساخته و توزیع می شود و این توزیع به دلیل سود و فروش بیشتر با قیمت کمتری اتفاق می افتد. اما متاسفانه این خریدار است که دچار ضرر و زیان ناشی از خرید کالای ارزان می گردد. در حال حاضر صنایع زیادی برای رفع نیاز خود به دنبال خرید مفتول برنج می‌روند.

  • به صورت کلی قیمت سیم مفتول برنجی؛ به عواملی مانند هزینه ساخت(دستمزد کارگر)، میزان آلیاژ، قیمت ماده خام، نوع  مفتول برنجی طلایی یا نقره‌ای، هزینه ارسال و ….
  • همکاران زندهٔ ما در متال مارکت برای فروش مفتول برنجی بهترین پشتیبانی را به شما عرضه می‌کنند.
  • سیم مسی یا مسوار در مواردی مانند ساخت سیم جوش برای جوشکاری استفاده می‌شود، همچنین از سیم مفتول مسوار نازک برای تولید سوزن منگنه، ساخت لوازم آشپزخانه، دوخت کارتن، آویز و چوب لباسی، قفسه‌های فروشگاه و …
  • سیم مفتول با طول 2.5 و عرض 1.25 متر دارای ضخامت 1.5 میلی متر و وزن 37.5 کیلوگرم می باشند.

میلگرد برنجی، چهار پهلوی برنجی، تسمه برنجی | foulka

علم و صنعت به عنوان اولین شرکت انجام کشش استیل در ایران
علم و صنعت به عنوان اولین تولید کننده میلگرد و دیگر محصولات با فرایند کشش استیل، توانسته است تا نام خود را در بین انواع شرکت های مختلف کشور به شهرت برساند. اگر سوال بیشتری در زمینه سیم مفتول برنجی دارید می توانید به راحتی با پشتیبان ما تماس بگیرید تا پاسخگوی هر گونه سوال شما باشند. معمولاً از سیم مفتول برنجی در صنعت برق برای اتصال قسمتهایی استفاده می شود. در هنگام خرید سیم مفتول برنجی اطلاع از مشخصات آن به شما کمک می‌کند تا خریدی مطمئن‌تر داشته باشید جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید سوالات خود را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. بصورت کلی مفتول برنجی از ضخامت 0.05 میل تا 1 میل تولید می شود و به فروش می رسد.

قیمت قوطی برنجی را سریع از ایران متال مارکت دریافت کنید!

قیمت های مفتول های برنجی تابعی از قیمت جهانی و قیمت بازار داخلی می باشد و این  امر باعث نوسان قیمت در این محصول می شود. آلیاژ برنج B70 زمانی که در ترکیب ساخت برنج، عنصر مس بیشتر شود، به وجود می آید. این ویژگی باعث می شود برنج انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد و فرم پذیر باشد. از جمله کاربردهای این آلیاژ برنج در ساخت سماور و قطعات الکترونیکی می foulka باشد. آلیاژ برنج B65، آلیاژی سخت می باشد که هادی الکتریکی خوبی است.